Тайната на дългата и здрава коса - 53

  • 34 492
  • 305
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: X
Честита Нова година! Да бъде щастлива, здрава, изпълнена с много обич, спокойстие и сполука!!! Пожелавам ви да се сбъднат мечтите ви!

Здравейте!   bouquet
Албумът се е напълнил с още красиви коси!!!  newsm51

# 226
  • Мнения: 1 365
Току що се прибрах от работа... Не, че имаше някаква...  Joy Но определено нещо май се разболявам и не се чувствам добре.  Tired Днес гледах разни интересни прически в  youtube и реших, че вместо да се подстригвам, ще си правя прически. А на всичкото отгоре съм и качила няколко килца... ooooh! сигурно затова нямам и настроение...
За да е по темата - вчера си правих маска със стимуланта /както вече писах/ и днес косичката ми изглежда доста живичка. След измиването я сресах, докато беше мокра /най-интересното е, че успях/ и няма и помен от обема и от чупките...  Crossing Arms
Мис Арк, а видя ли ме като си подстригвах косъмчетата едно по едно?  #Silly ето така изглеждах... Joy

# 227
  • Мнения: 159
Мис Арк, май от скука вече се чудиш какво да правиш с косата си. smile3516
Има ли значение преди/след колко часа трябва да се подстриже човек? Чудих се и колко коса е необходимо да се отреже. Дали мога да хвана бонуса само с няколко косъмчета?! smile3508
Да се похваля. Днес взех две шишенца тривитаминол - едно за мен и едно за брат ми. Само за 5.50 лв. парчето. newsm44

Твърдо съм решила, от няколко месеца насам, че когато ми свърши тривитаминолът, тоест след около месец, задължително ще си взема Стимуланта за коса на Икаров. smile3521

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 18:33 от black_ice

# 228
  • Мнения: 63
black ice Laughing пълна ти е пощата
аз тривитаминола го купувам за 7 лв Rolling Eyes мисля и аз като го свърша за разнообразие да започна отново с маслото на Икаров, че вече забравих какво е Laughing

# 229
  • Мнения: 4 496

Мис Арк, а видя ли ме като си подстригвах косъмчетата едно по едно?  #Silly ето така изглеждах... Joy

 smile3521 Joy Joy Hug

Черно ледче/  black_ice/ , права си. От скука и следпразнична депресия. Която ще отмине към 14.02 когато дойде време за следващите подаръци. Mr. Green

# 230
  • Мнения: 77
6 януари
Забранени:-лифтинг и ботокс
терапии за лице
фотоподмладяване на лице
перманентен грим
Позволени: електроепилация,коламаска за жени
почистване на вежди
маникюр,педикюр
подстригване на косите през целия ден.Заради лунната фаза косите ускоряват своя растеж

# 231
  • Мнения: 1 365
http://media.snimka.bg/1782/009819965-big.jpg
http://media.snimka.bg/1782/009819975.jpg
Ето това сътворих от скука и от следпразнична депресия...

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 19:22 от котенце десси-г

# 232
  • Мнения: 4 496
6 януари


Позволени: електроепилация,коламаска за жени
почистване на вежди
маникюр,педикюр
подстригване на косите през целия ден.Заради лунната фаза косите ускоряват своя растеж


 newsm18 newsm18 Мерси! Hug

Котенце десси, плитчици, а? Mr. Green Харесва ми. Heart Eyes Или с преса е правено?

# 233
  • Мнения: 776
Здравейте, досега ви следях анонимно, но се включвам с питане защо нищо не съм срещала за сусамовото масло на Икаров? Ползвате ли го за коса? Напоследък в аптеката попадам на ампули против косопад на Биофарма , които са с извлек от коприва, чували ли сте ги? Темата е супер, поздравявам  всички и особено мис Арк Grinning

# 234
# 235
  • Мнения: 1 282
 smile3515 ША вЪ бЪхтЪ. Всички до Идна.  box

Я се стягайте! Никакви депресии, никакви щурави мисли.  newsm19 Косите ви са разкошни на всички. Точка!     ...запетая Mr. Green

Ани, косатата ти изглежда много добре.  Hug


Относно маската на Нивея и аз говоря за тази от първия линк. С по- светло розовата капачка. Bеauty....незнам си к`во там.  Blush

Май някой и за сусамовото масло на Икаров питаше?  Thinking Ако е питал някой- да отговоря. Аз го позлвам.  Mr. Green

Хич ме няма днес.  ooooh! Простете! Joy

# 236
  • Мнения: 4 496
smile3515 ША вЪ бЪхтЪ. Всички до Идна.  box


Хайде де,ела ми! smile3540 Drunk

Сусамовото и  аз го ползвам...когато имам...Хайде де, няма ли някой да ми купи и да ми донесе масълцата вкъщи... Mr. Green

Mlyna/как се чете това?/ благодаря и добре дошла!  bouquet На Биофарма ампулите са добри, да!
Която идва да ми носи маслата, да ми донесе и ампули! cold cold cold Mr. Green



Хич ме няма днес.  ooooh! Простете! Joy

Простено да ти е, чадо! bishop

# 237
  • Мнения: 776
Доволна ли си от сусамовото масло? Видях една мацка да си го купува в аптеката, а косата й беше просто Shocked невероятно дълга, гъста, лъскава и красива, та реших, че редовно си я маже със сусамово масло, излишно е да казвам с какво ще се мацотя следващия път Wink

# 238
  • Мнения: 1 282
Аз тъй като го ползвам с другите масла вкупом не мога да кажа точното му действие. Blush Малей, къде съм бляла тогава. Ужас. МноУ съм зле.  ooooh!


мис, шА додА аз.  Outta Joint Аз утре ще пътувам за лекции. Освен да те чакам със се маслата и ампулите на Централна гара. А?  Joy

# 239
  • Мнения: 4 496
Щом няма площадка за хеликоптер- нямЪ дЪ додЪ пък. Crossing Arms Mr. Green

Сусамовото масло и аз не съм го ползвала отделно, пък и да съм- нямам спомен какъв точно е бил резултатът. Но хубавите коси не са хубави само от едно масло, или дори от няколко масла. Те са резулат от:
1. ген
2. вътрешна грижа
3. външна грижа
4. инат.
5. инат
6.инат.
Точки 4, 5 и 6 се отнасят лично до мен. Joy

Общи условия

Активация на акаунт