Тайната на дългата и здрава коса - 53

  • 34 466
  • 305
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 965
Мис арк, благодаря ти. Още преди да напиша предния си отговор се се поразрових и погледнах темата. Момичетата там обсъждат надълго и нашироко всякакви маши  Peace

# 256
  • Мнения: 2 110
Мис Арк аз ценя твоето мнение, незнам защо реши ,че се сърдя. Тя моята коса е чуплива и няма да бъде като отсечена отдолу.

 kiαrrα ,хубава ти е прическата и бретона не е странен. Чесно казано с по-светлата/червената/ коса маи ми харесваш повече.

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 13:42 от *Си*си*

# 257
  • Мнения: X
kiαrrα, много ти отива по-светлата прическа според мен.  Hug Подхожда ти на лицето.
мис арк, ами реших така, защото ми е тънка косата, не е гъста, и когато е спусната надолу стои много безформена, все едно нямам никаква прическа. Кичурите не стоят подредени, хем не е чуплива, хем се извива понякога насам-натам. Стои рошава и провиснала с една дума.
Не искам да слагам стилизиращи продукти, и без това се омазнява. Дълги години ходих с каре късичко, мисля, че ми отиваше  Flutter, ама вече ми е омръзнало.
 Tired
Довечера ще помоля мъжа ми да ме снима и в лице, и отстрани, и ще ви я покажа каква е... Може би просто трябва да се изравни от долу, но я изравнявах преди два месеца и ми е жал за дължината...

# 258
  • Мнения: 183
*Си*си*, oblacheto hey, благодаря за мненията. Странното е, че когато се направих със светла коса, повечето ми познати ме харесаха повече, но мъжът ми така и не свикна да ме вижда по този начин и затова преди два месеца отново се боядисах тъмно кафяво. Но прическата винаги ми е била проблем, никога не съм с харесвала напълно и затова продължавам да търся най-правилното решение за мен. Ще се радвам и на други мнения.

oblacheto hey, наистина сложи довечера снимки да видим прическата ти в момента. Хубаво е когато чуеш различни мнения, още повече когато са обективни.   Wink

# 259
  • Мнения: 4 496
Киара, със светлата коса определено изглеждаш по-добре. Според мен тъмната/черната коса ти слага 5-6 години отгоре/надявам се да не те обидя с тези си думи  bouquet/. Но и двете прически като такива ми харесват. Втората като че ли повече.
Та, обобщено- според мен ще ти стои добре втората прическа, но с по-светлата коса. Hug
За мъжа ти те разбирам напълно/дамите в темата знаят/: с друга коса, освен червена не иска да ме вижда.

Облачето, добре е, че ще пуснеш снимки. Понякога, говорейки за косата си, и сравнявайки я с друга, оставаме с впечатление, че нашата е еди каква си. Аз, например, ако си сравня косата с тази на Шакира например, ще кажа, че моята е тънка, безформена, проскубана и рядка. Но ако я сравня с косата на Софи Маринова например, моята би била гъста, със страхотен обем и въобще прекрасна. Та мисълта ми беше, че крайния резултат за една оценка зависи от това с какво сравняваш.

Си-си, ето една прическа, подобна на тази, която беше пуснала по-напред, но за по-дълга коса и с неотсечени краища. Crazy И доста секси, въх!



Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 14:54 от ♥ мис арк ♥

# 260
  • Мнения: 183
Мис Арк, много ти благодаря!   bouquet В никакъв случай не бих могла да се обидя от едно откровено мнение. Напротив - радвам се! Само незнам защо съпружеството не ме хареса със светла коса, може би трябва да направя някакъв компромисен вариант, тоест да съм по-светла от сега и по-тъмна от това, което съм на първата снимка.  Laughing

# 261
  • Мнения: X
мис арк    newsm03 ок! Сравнявам с вашите коси, естествено  Embarassed Hug.
kiαrrα , наистина с по-светлия цвят е по-свежо, но пък и по-тъмен би стоял хубаво с първата прическа.  Hug

# 262
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 HugЗдравейте момичета!страхотни коси-разгледах снимките!Аз също много уважавам моята и си я глезя!Тъй като съм нова тук ,ще ви следя стриктно и ще си записвам! Peace

# 263
  • Мнения: 2 110
Мис Арк тази прическа на Анджелина ,наистина е въх....аз съм и голям фен
Може би ,да си направя такава прическа Thinking и после другата newsm78

oblacheto hey права си за стилизиращите продукти,покажи ни снимчици и ние ще ти помогнем доколкото можем,или поне ще те разубедим да извършиш някоя щуротия. Hug

 ianushkaa ,добре дошла!!!

# 264
  • Мнения: 4 496
.... по-светла от сега и по-тъмна от това, което съм на първата снимка.  Laughing



И аз така мисля. Пък за половинът- ами мъже, какво да ги правиш! Mr. Green

Облачето, искаш да изтрия албума ли сега?М? Crossing Arms  Прекрасна ти е косата! Каквото  и да говориш- грижите си личат! Hug

Си-си, не знам с твоите къдрици дали ще стои по този начин. newsm78 Да не смяташ да се изправяш? Thinking

# 265
  • Мнения: 2 110
Няма ли да седи така?! smile3518
От 100 години не съм била с такава дължина...надявам се да се изправи малко...
Мисля,че при мен ще е нещо такова:
http://assets.sbnation.com/imported_assets/6083/25a2_medium.jpg

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 15:45 от *Си*си*

# 266
  • Мнения: 4 496
Аз, като ти гледам косата, си мисля, че си от жените, на които колкото им е по-къса косата, толкова е по-къдрава. Греша ли? Thinking

На такава дължина не ти ли стои така косата:

# 267
  • Мнения: 2 110
Не..не.... Stop тази жена ме плаши...
ще търся снимки ,стари и ще пусна !

# 268
  • Мнения: 4 496
 Joy Joy
Значи добре ще ти стои.
Ах, днес е ден за снимки. Обичам такива дни. Heart Eyes

# 269
  • Мнения: 2 110
Да хубаво е да имаме нови снимки в албумчето!!! smile3509

Общи условия

Активация на акаунт