Tom Tailor - Mall of Sofia

  • 12 784
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Вузмутена съм от стоката. Но по същият начин като няколко други потребителки се запитах, не сте ли премерили? Защото тогава щеше да се види разликата.

# 16
  • Мнения: 461
имам за себе си грозното чувство, че всички парцалаци, продавани в ТТ, манго, банго и пр. бутици, са просто едни второкачествени, аутлетски боклуци.
Peace

# 17
  • Мнения: X
Може това да е някаква нова мода, за която още не знаем  Wink

# 18
  • Мнения: 589
Може това да е някаква нова мода, за която още не знаем  Wink
hahaha

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз доколкото разбрах пуловерът е подарък и едва ли е имало възможност да се премери. newsm78

# 20
  • Мнения: 7 474
 Аз много пъти съм купувала без да пробвам-
не ми е минало през ум да меря ръкавите Rolling Eyes
Върнете я  Laughing


имам за себе си грозното чувство, че всички парцалаци, продавани в ТТ, манго, банго и пр. бутици, са просто едни второкачествени, аутлетски боклуци.

Абсолютно, това е и моето мнение. Усещането в тях ми е за стоки втора употреба или
някакъв преоценен магазин.

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 14:26 от L e o

# 21
  • Мнения: 4 068
Изобщо не съм учудена дори. И без това мисля, че почти всички парцалки дето си ги купуваме от така напудрените магазини из моловете и т.н. се шият в БГ на ишлеме. Ето например гаджето на майка ми/баща нямам понеже/ оня ден ми подари панталон на Макс Мара, който той шие на ишлеме в неговия цех. Панталона беше с невероятно добро качество, защото е избиран за мен, но между останалата продукция може и да има кофти неща. Зая Коледа пък с мъж ми получихме от свекитата много хубави пуловери на Ла Коста плетени на ишлеме в един цех някъде покрай Петрич. Продават ги на много поносима цена хората като се има предвид каква е цената им по напудрените магазинчета. Много малко останаха местата с оригинална стока вече.

# 22
  • Мнения: 3 153
Абе скъпо, тъпо, некачествено или квото и да е, гледам хората не ги спира-вчера, докато купувах обувки от един от "страхотните" магазини в Мол-а, пред мен стана направо опашка от хора, желаещи да си купят обувки от по 400-500 лв. Явно много не се вълнуват какво точно купуват и дали е шито на ишлеме, щом носи известен и скъп бранд.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 840
Е какъв е проблемът, че нещо е шито у нас? Ако е шито в Китай или Бангладеш, по-добре ли ще е?

# 24
  • Мнения: 4 068
Не е проблем, че е шито у нас. Даже в Китай не е проблем да е шито стига да отговаря на съотношението цена-качество, а по нашите магазини това все по-лядко се случва. Китай не е задължително синоним на лошо качество. Там се произвеждат и много добри неща и марки, но те са си скъпи и там, а нашите търговци искат с нещо струнащо стотинки да натрупат пари като му слагат с 300 % по-висока цена. Това ми беше мисълта на мен.

# 25
  • София
  • Мнения: 426
За пореден път се убеждавам че в България няма истински маркови стоки всичко е много добре нагласени ментета.За това пазаруване само от чужбина.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 061
Те и в чужбина етикетите са същите като тука - шито в БГ, Индонезия, Китай и т.н. На какво ли не съм попадала и там. Разликата само е, че можеш да си върнеш стоката без проблем и ще ти се извинят, а тука може и да те набият.

Между другото аз през лятото имах един случай в Мах&Co. Търсех си специален тоалет за специален повод и се изръсих с доста стабилна сума, както подобава /!!!/. Прибрах си тоалетчето в гардероба и точно преди да замина за чужбина, където беше специалното събитие, си изваждам тоалетчето от гардероба, решавам да го пооблека пак да се видя и после да я поизгладя и....що да видя - чудната рокличка имаше една закърпена дупчица на такова място, което нямаше как да видя по-рано. Направо побеснях! МъжО, който много настояваше за този тоалет именно от този магазин го отнесе.
Аз си мислех, че няма да искат да го вземат обратно, обаче с мъж ми отидохме там и тия и гък не посмяха да кажат. Извадиха ми всички рокли и ми намериха още по-хубава в рамките на сумата, която бях платила. Извиниха се хиляди пъти. Наистина не очаквах, че ще се отнесат така, но....все пак ми остана "горчивия вкус в устата", че са се опитали да ме измамят и съвсем съзнателно са ми продали закърпена рокля на редовна цена. Разбирам да я бяха преоценили и да бяха признали, че има дефект - все някой щеше да си я купи сигурно, но да ми ги пробутват такива..... Naughty
Повече не влизам в тукашния им магазин, въпреки доброто отношение при смяната.

# 27
  • Мнения: 4 435

Всъщност където и да е шито, разлика няма.И в града ми доскоро се шиеше за Nike, Levi's  и т.н. , това не значи че е лошо качество, какво като било за ишлеме. Половинта хора дето плюят ишлемето не са наясно, че докато шият тука всичко минава под страхотен контрол от съответните фирми. Найк пращаха всяка седмица свои служители, като дори моливите с които надписват някои неща им се даваха от Найк, всичките платове им се пращат разкроени, готови за един шев, бродерии и щампа. И това че нещо е шито тука,или в Китай,или Бангладеш не прави стоката некачествена.Платът се праща от съответната фирма, не ги купуват от Димитровградският пазар.
Никой да не си мисли че като си купи Долче&Габана, ще са им  лично направени от Доминико и Стефано. Stop

# 28
  • София
  • Мнения: 3 840
Всъщност не знам, някои може би си мислят, че това, което се продава в чужбина, е шито някъде на Луната.
Когато си харесам определено нещо, последното нещо, което ме интересува, е къде е шито.

# 29
  • Мнения: 223
а с въпросният пуловер какво стана? замениха ли ти го ? или ти върнаха парите? Имаше ли разправии от тяна страна или бяха любезни ?
мноооого ми е любопитно кокошките от магазина как са се държали  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт