какво правим с календарите

  • 3 292
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Аз не ползвам календари у дома.

# 16
  • Мнения: 959
Ако нямам, календар в кухнята, за да поглеждам каква дата е, направо ще се загубя във времето... Crazy
Ако имаме излишни, ги раздаваме на бабите, и така...

# 17
  • Мнения: 250
Един за кухнята работен и това е. Направих календари с малкия за бабите.

# 18
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Имам 1 календар, стои в кухнята. Ориентирам се по него, тъй като в момента не ходя на работа и си гледам децата вкъщи.

# 19
  • Мнения: 2 388
Подарявам ги на съседите. Много им се радват.В нас никога не е имало календар, не ми допада.
Малките календарчета, които ми дават с почти всяка покупка събирам и после изхвърлям или прибирам някъде. Държа едно определено в портмонето си.

# 20
  • Мнения: 2 030
Аз не мога без голям календар. Дори понякога купувам, ако някой не ни подари. Стои закачен в хола и на него записваме до датата важни неща - час за зъболекар, дата за връщане на книгите в библиотеката, дежурствата ми за работа, дата за купуване на ученическа карта  за транспорт и др. Това може и на GSM-a да се нагласи, но ми е по-добре да е на календара.

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Нямам календар у дона, но в офиса задължително. Ако ми подарят ги раздавам на роднини, които ги слагат в кухнята си.

# 22
  • Мнения: 1 517
Децата си имат техни, със снимите им, но стоят в техните стаи. В днесвата имаме един, който се ползва. Останалите или подарявам или хвърлям.

# 23
  • sf
  • Мнения: 10 145
Календар със снимката на децата стои в коридора. Имам работен пред компа, да си записвам туй-онуй. И един в спалнята от тия с местещия се маркер за датата. особено като беше бебе малкия ми действаше добре психически,че звера е порастнал с още един ден  Joy

# 24
Аз  използвам по-големите и с по-твърди листове  календариза застилане на високите гардероби и кухненски шкафове, където не мога да стигна да забърсвам и след време събирам и подменям с нови.

# 25
  • Мнения: 4 651
1) подарявам;
2) като мине годината, режа на парчета и ги ползвам като бележки.

# 26
  • Мнения: 200
един в кухнята ,другите на свекъра.

# 27
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
1) подарявам;
2) като мине годината, режа на парчета и ги ползвам като бележки.
Иаз така.От малка мразя изтипосан календар в хола .кухня или коридор .Такова нещо няма къде да се сложи ,освен ако ,вече модерното с детето -в детската стая. smile3505

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Имаме един работен в хола до компа. На детето детския си е в стаята и.  На бабите също изпращаме детски, защото се радват.

# 29
  • Мнения: 323
Имам 1 работен ,който стои в дневната и на него си отбелязвам дежурствата,че са много и  взех да забравям Wink.Тази година направихме и 1 детски,който стана много хубав.Дадохме и на бабите по един от тях.Останалите,които получавам като подарък от фирмите или ги оставям за работа,или вземам у нас и подарям на роднини,ако имат нужда от такъв.Малката много обича да драска върху тях,така че им намирам приложение. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт