Пъзели 3

  • 35 826
  • 614
  •   1
Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 3 959
Такива съм виждала в Буктрейдинг също, не съм се заглеждала дали са дървени, но кутиите поне бяха същите. Но девет части ми се струват малко за дете на три години, с детенцето, което гледах преди няколко месеца, той беше примерно на две - две и половина, но не по голям, разпилявахме всичките му пъзели, някои от които с може би... Не знам колко части, над 50, от онези на Равенсбургер, дето не са разделени като пъзел, ами само на парчета, плюс всякакви от онези с Колите, Немовци разни и тн дето са по 15, плюс едни от по 45 части четири пъзела, плюс един куп от онези с животните, което си прави доста пъзели, обърквахме ги качествено всичките и той си ги редеше сам без никакъв проблем.

# 31
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Ами поздравления за детенцето...моите определено са си обикновени деца,а не генийчета,не ги гледат чужди хора,които да се занимават индивидуално с тях,а си ходят на държавна детска градина с по 25 деца и повече в група...а между другото на кутията отзад за възраст 2-3г пише,че са точно тези от 6,9 или 12части,ние имаме от 25 части нагоре и с тях не се справя,затова исках да го пробавм с по-малко части и постепенно да ги увеличавам...

# 32
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не можах да разбера къде казах, че децата ти са изостанали за възрастта си, че така настръхна, нито че това, което гледах е генийче, или пък какво общо (и лошо, защото така прозвуча) има че някой го е гледал индивидуално и тн с това колко пъзела има.

# 33
  • Мнения: 12 662
Честита Нова Година и нова тема.
Аз да помрънкам - с тези празници не мога да си разчистя място да си редя новия пъзел. но пък дългоочакваното удоволствие ще е по-голямо.

# 34
  • Мнения: 963
Чъ Нъ Гъ, момичета и момчета!  Hug

С пожелания 2009-та да ви донесе много усмивки, любов, незабравими мигове и сбъднати желания!

П.П. Запис!  Blush

# 35
  • София
  • Мнения: 5 726
Здравейте, Честита Нова Година,много щастие на всички,много пъзели  Simple Smile

Обичам много пъзелите ,досега не съм писала при вас,но сега се включвам за малко помощ.
Много съм си харесала този пъзел  http://www.ravensburger.com/US/The-Earth__2430009-2430056-379048 … 0489-3790488.html

Знаете ли дали го има в Бг и на каква цена? По-евтино ли ще ми е да си го поръчам on-line? Някой дали го е редил,стабилен ли е,заслужава ли си?

Благодаря ви предварително  bouquet

# 36
  • Мнения: 6 902
Споделям Simple Smile трудно е. Значи то е един кръг с 5 метални парчета еднакви и много тежи Simple Smile а си е мъничко по принцип. Съединени са по някакъв начин тия 5 парченца и преместването им е нагоре-надолу по едни като каналчета. Не ме бива много в описанията  Embarassed . Като ги разместваш се получава нещо като спирала, в описанието пише, че точно спирала е ключовата дума, ама няма разглобяване  newsm78 . Трябва някаква специална техника, но още не съм го разучила. А номерът всъщност е веднъж като го разглобиш, после да успееш да го сглобиш по същия начин, което казват, че е също толкова трудно, даже и повече... И така общо взето, като го разгадая ще го снимам. А може и по-късно да му направя една фотосесия да видите горе-долу, ако ви е интересно Simple Smile
На мен ми е интересно, не мога да си я представя тази спирала.
Иначе по-добре май нещо такова да си взема, защото нормален пъзел едва ли скоро ще редя ooooh! Честно казано имам си и нови хобита вече. Но да се запиша при вас, че сте ми любими, тъкмо се чудех от известно време защо темата не ми изскача отгоре, пък то имало нова Laughing

# 37
  • Мнения: 2 697
Момичета, ЧНГ и от мен!  bouquet Да е здрава, успешна и по-усмихната от старата Hug

Аз съвсем се изгубих с тия мои коледни митарствания Whistling То не че има с какво да се похваля в последно време - отдала съм се на любов и няма време за пъзели Heart Eyes, но тече обработка на възлюбения да реди с мен и скоро ще успея да съчетая любовта с пъзелстване, усещам Mr. Green

Обаче! не съм забравила да следя Rue des puzzles Wink, засега промоция няма, може би ще е средата или края на януари (надявам се)... Чакам с нетърпение вече да намалят цените, а откакто видях и бленуваната ми жена с голяма оранжева пола налична, не мога да спя Laughing Стискайте палци да я намалят, нещо 20 евро не ми се дават за еднохилядник все пак...

# 38
  • Мнения: 0
Здравейте на всички надявам се че приемате нови членове Simple Smile
Съвсем от скоро се запалихме по пъзелите с мойта приятелка случайно влезнахме в Скай Сити в детския магазин да разглеждаме и си взехме един пъзел ей така просто от любопитство и като го почнахме ако искате ми вярвайте за 2 дни го наредихме 2000 парчета един с чудесата на света по късно ще кача и снимка. А сега съм си харесал една топка на Адидас от тези ball puzzel, малко е соленичка, но като се вманиача в нещо и после трудно се отказвам. Та искам да ви поздравя за хубавата тема във всичките и продължения Simple Smile .Наистина е много полезна за хора които обичат пъзелите.  Надявам се скоро да има разпродажби и да може и аз да се включа с вас. Проследих емоциите по време на предишната ви съвместна покупка и да ви кажа и аз се радвах за вас като си полуюихте пъзелите, защото в нашата страна си е за радост ако нямаш проблеми с митници и т.н. Е хайде стига че се отплеснах, успех на всички с реденето и да поддържаме темата жива.

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 21:48 от CoolAsIce

# 39
  • София
  • Мнения: 5 726
Ако си харесам нещо и аз ще се включа при разпродажбата.
Никой ли не може да ми отговори на моя въпрос? Rolling Eyes

# 40
  • София
  • Мнения: 1 877
Ако си харесам нещо и аз ще се включа при разпродажбата.
Никой ли не може да ми отговори на моя въпрос? Rolling Eyes

аз съм редила топка, само че с планети стабилен е защото е с пластмасови части сложно е поставянето на последните парченца, но не е невъзможно, а парченцата са номерирани на гърба.

http://comsed.net/site/index.php?s=index&pu=1

виж това май е твоя, нещо не става, но комсед са вносителите

# 41
  • Мнения: 87
Май имаме Новина!!! Като че ли намаленията са започнали newsm44. Но някой, който разбира повече френски да каже, че да не е фалшива тревога Simple Smile Супер, радвам се като малките деца...
Хайде добро утро, ставайте!!! че нямам търпение Grinning

# 42
  • Мнения: 2 697
Момичета, да, намалението е започнало вече от днес! Grinning
Искам да благодаря на blue dream за страхотния смс с новината Hug Ако искате, разгледайте 15-те страници с намалени пъзели тук и пишете какво сте си избрали.
Можем да процедираме както предния път - правим списък на всички желаещи с техните пъзели, изчисляваме стойността на доставката, превеждате ми парите, а аз съответно ги превеждам възможно най-бързо на франсетата. Предлагам да бъдем експедитивни, за да няма отказани пъзели заради изчерпване.

Съгласни? Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 87
Съгласни, разбира се!  Hug и сега като имаме опит вече може да се организираме по-бързо, ако не е много нахално  Blush И ще помагам с каквото мога Simple Smile

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 09:37 от blue_dream

# 44
  • Мнения: 6 902
Ах, защо влязох тук doh
Този път май ще се включа с нещо мъничко, засега на тези съм се спряла:
http://www.rue-des-puzzles.com/catalogue/204_pieces_-_micro_puzz … _ravensburger.php - 4.90 ?
http://www.rue-des-puzzles.com/catalogue/puzzle_ball_60_pieces_- … _ravensburger.php - 4.90 ?
Общо - 9.80 ?

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 13:17 от Бухтичка

Общи условия

Активация на акаунт