Проблем в секса

  • 6 310
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
С бившия -само това харесваше ,егати и скуката .

# 16
  • Мнения: 2 448
С бившия -само това харесваше ,егати и скуката .

 Rolling Eyes Само това?! И отбягваше стандартния секс? Е за такова "животно" вече не бях чувала. Има мъже, които много си падат, ама чак пък само това.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 293
Леле тука направо ме убихте с правата лопата бе ! ooooh! #Crazy Що мъже не иска ? Ха сега де - давайте -36,37,38,39 и така до 100 страници пък той накрая...не знае как  Wink

# 18
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
С бившия -само това харесваше ,егати и скуката .

 Rolling Eyes Само това?! И отбягваше стандартния секс? Е за такова "животно" вече не бях чувала. Има мъже, които много си падат, ама чак пък само това.  Simple Smile
Да,затова е бивш newsm11

# 19
  • Мнения: 2 448
Леле тука направо ме убихте с правата лопата бе ! ooooh! #Crazy Що мъже не иска ? Ха сега де - давайте -36,37,38,39 и така до 100 страници пък той накрая...не знае как  Wink

Да каже първо, че иска, после ще го мислим това. Може и да излезе схватлив.  Mr. Green


Луда работа. Добре, че си се отървала.  Laughing

що не ме изпращате да лягам вече?  Laughing

# 20
  • Мнения: 293
1. твърде от скоро сте заедно.Не го прави с всяка.
2.не знае как,никога не го е правил.
3.Не се чувства достатъчно комфортно ( някой говори за хигиена по-горе) newsm78

Това са трите варианта.....Гласувайте!

# 21
  • Мнения: 2 161
Аз бих му казала:главата долу!Още по-надолу,още по-надолу...достатъчно,идеално е така.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 953
След като владееш "пълната програма" не може да си съвсем безидейна,
как да му насочиш напомадената тиква "там долу". Лигавщини, за двуседмична
връзка с три акта и драма, вече има, ей, боже, ама вече се оливате бе ooooh!

# 23
Не е въпрос на хигиена - много държа на тази част и обикновено винаги преди това съм в банята. Май съм попаднала на един от тези индивиди които по-скоро не искат, отколкото не могат. Всеки мъж ако има желание би се постарал да свърши нещо "там долу"  Peace Ама за сигурност ще взема да го питам в прав текст, пък знае ли човек - може и да не може.  Rolling Eyes

Ами за 2 седмици ,че си му показала пълната си програма ,що да те smile3534като и така му е кеф.

Е като дърво ли да застана, че да поиска  Laughing

# 24
  • Мнения: 830
Всеки път като вляза да чета в този подфорум и след това се радвам на мъжът с който съм.... Mr. Green

Я го регистрирай във форума ще го направим образцов любовник Laughing Laughing Laughing

# 25
  • Мнения: 22 436
Е, ама ти искаш от 3пъти секс и човека всичко да прави.
А теб кой те е карал да изпълняваш пълна програма?
Може да не му допада на човека френската любов, а на теб като не ти харесва - минаваш на следващият и готово.

# 26
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441


Ами за 2 седмици ,че си му показала пълната си програма ,що да те smile3534като и така му е кеф.

Е като дърво ли да застана, че да поиска  Laughing
[/quote] Да -праскофка ,кайсийка или слива -от теб зависи  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 749
Ами спри с пълната програма и да видим как той ще си поиска.И когато го направи му кажи ,че не му правиш,защото мислиш,че даваш повече отколкото получаваш и ти е малко неприятно от този факт.Кажи му го с усмивка.Или,че си мислиш че си избързала с френската,щом той не ти е отвърнал със същото.Направи се на луда.
Ей това е! Mr. Green
Наистина,от много скоро сте заедно.И,следващия път,накарай мъжа да си иска..не ти...

# 28
Здравейте мили дами,
имам проблем, нещо което досега не ми се беше случвало. Може и да ви се стори смешно, но приятелят ми не иска да ми прави "френска" така да го наречем. Никога досега не ми се беше случвало да попадна на такъв в леглото. Та питането ми е - вие как бихте го накарали или по-скоро намекнали че, това е проблем за вас и че искате да го направи?  Confused

Ако си 90 кила и си като Стара планина отдолу няма какво да се чудиш толкова. sohappy

# 29
  • Мнения: 1 554
Здравейте мили дами,
имам проблем, нещо което досега не ми се беше случвало. Може и да ви се стори смешно, но приятелят ми не иска да ми прави "френска" така да го наречем. Никога досега не ми се беше случвало да попадна на такъв в леглото. Та питането ми е - вие как бихте го накарали или по-скоро намекнали че, това е проблем за вас и че искате да го направи?  Confused

Ако си 90 кила и си като Стара планина отдолу няма какво да се чудиш толкова. sohappy

 Rolling Eyes

Аз бих му казала:главата долу!Още по-надолу,още по-надолу...достатъчно,идеално е така.

 Crazy

Общи условия

Активация на акаунт