Идва Новата Година-тупкащи сърчица носи за двамина!29.12.2008-04.01.2009

  • 7 272
  • 163
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 568
Месечинка добре дошла! Дано не се задържиш дълго тук!  Hug
Сънчи-Пънчи Честит Рожден Ден!   bouquet
Анетката надявам се да си права за моето зацапване. А на гащеризона се радвай, защото съм сигурна, че ще ти потрябва. Бебето на приятелката ти при първа възможност отиди да го погушкаш, било полезно за бебеправещи, защото се отделял някакъв хормон на щастието и после по-лесно се било забременявало... И само положителни мисли!  Flutter

# 16
  • София
  • Мнения: 561
Момичета, целувам ви всички!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сънчи Пънчи, честит рожден ден!!! Да ти се сбъдне най-съкровеното желание!!!  bouquet  bouquet  bouquet newsm59

Момичета, моля кажете ми някой свестен гинеколог от София, не е задължително да е специалист по репродуктивни проблеми, поне малко свестен да е, може на ЛС да ми пишете  Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 1 001
Здравейте сладури Hug
desitalee, и аз мисля че това зацапване може да е нещо хубаво Praynig
СЪНЧИ–ПЪНЧИ, newsm59 бъди здрава и много щастлива и обичана жена  bouquet

прегръщам ви всички и не забравяйте ФК
и да иззема функцията на Жаки днес

# 18
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добър ден и от нас!
Женка, много хубава темичка!Дано донесе късмет на много момичета.Ти как си?Кога почвате опитите?
Прити Heart Eyes,Анетка,Снуки,Ралче  Hug
Сънчи, честит рожден ден   bigdance2
При нас е много студено и сигурно няма да си покажа носа навън цял ден  Laughing Освен ако не ми хрумне друго  Rolling Eyes Mr. Green
Лек и усмихнат ден  Hug Hug Hug
П.п. Къде е Жаки  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 3 641
Сънчи, честит рожден ден! Бъди здрав аи много обичана!


Аманитка,мило вече почнахме опитите. Дано сме я хванали този месец овулацията. На 19.12 бях на лекар и доки ми каза,че имам прекрасен фоликул, кйото всеки момент ще се спука и трябва да действаме. Теста за ову ми засече на  21.12 ,мъжлето го нямаше обаче Rolling Eyes Правихме секс на  22 и 23, дали според вас има шанс newsm78

# 20
  • Мнения: 285
Жени, разбира се, че има шанс.
То тестът за ову като отчете 2 чертички значи , че ову ще настъпи до 24 часа. Така, че винаги има шанс.
Стискам ти палци.

# 21
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Женка, аз сигурно ще се повторя, но... Rolling Eyes Бебето си го  направихме в месец, в който имах 3-4 фоликула, най-големия от който беше 9мм, правихме секс само 2 дни и то ден  преди да ида на лекар и да ги видиме,та аз без овулация УЖ и само с 2 опита успях да забременея, така че шанс винаги има  Mr. Green Пожелавам ти от сърце да сте я оцелили и да се похралиш след седмица-две  Hug
Жакче, понеже гледам,че надничаш тайно, на работа ли си?След обяд ще можеш ли да ми отделиш половин час да мина да те видя на работата? Heart Eyes

# 22
  • Видин
  • Мнения: 961
Привет, момичета, в новата празнична тема!
                              Нека идващите празници ни донесат вяра и надежда!

                                       

                                  Сънчи, честит празник!
                             bdbaloni bdbaloni bdbaloni

                                      Много целувки на всички!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 1 220
Сънчи, ЧРД   bouquet
Много здраве, щастие, любов  и сбъднати мечти
   bouquet

# 24
  • Мнения: 117
Здравейте, момиченца!!!

Още съвсем мъничко остана до новата година, която съм сигурна, че ще ни донесе мнооого хубави емоции и сладки бебешоци!

angel1, честито ти сърчице! Пожелавам ти много лека и прекрасна бременност!

desitalee, дано това зацапване да е признак за така жадуваната ни от всички имплантация! Скоро да се похвалиш и с последващото я  EFP тестче!

Пожелавам на всички ни мнооого щуро и весело посрещане на новата година, за да ни върви така през цялата 2009 г.  Tada

# 25
  • Мнения: 7 201
Добър ден и от мен! Hug
Честита нова празнична тема!На Жениbouquet Heart Eyes
Пожелавам много усмивки и дано Новата година ни донесе така мечтаните чудеса! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed


Честит рожден ден,Сънчи!
Нека това бъде последната година на пожелания
и първата на сбъднати желания!

# 26
  • Мнения: 361
здравейте момичета Hug
Много малко от вас може да ме познават (надявам се за добро и вече да са в отчетени темички).
Влизам само да ви пожелая през Новата година много здраве, много успех, много късмет, много вяра и никакво отказване, защото на финала ще ви чакат ет такива бебоци

# 27
  • Навсякъде и никъде! - така де основно в Русе
  • Мнения: 168
Честита нова темичка! Цоп и аз в нея.

Почивах си седмица две от всичко, и от работа, и от мързел, и от темите за бебчета ....

Сега съм пак на линия!

Честито сърчице angel1! Честит рожден ден Сънчи!

И ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ!   bouquet

# 28
  • Мнения: 3 154
Благодаря ви за хубавите пожелания! Трогната съм! Heart Eyes
Да ви се връщат! Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 1 248
Отбивам се да пожелая:
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, СЪНЧИ!!! БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО, МНОГО ЩАСТЛИВА!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

Анджел-честито ти сърчице!
Успешна седмица, момичета и весело посрещане на НОВАТА ГОДИНА!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт