Симптоми на никнене на зъбче?

  • 9 441
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 658
Абе zа диарията, как да е, често се среща мнение, че може да бъде причинена от zъби. За един месец обаче, не zнам и аz.., но пък теzи кожни проблеми си ми приличат на нещо не съвсем беzобидно, в днешно време с тия сто вида дерматити само... И със сигурност не виждам връzка със zъби. Може би е просто съвпадение с растежа им, но... И ясно, тука не сме доктори, че и гадатели, zа мене сте си zа лекар, по въzможност раzличен от първия  Peace

# 16
  • Мнения: 65
Здравей, contessa! Доста късно ти отговарям и се надявам вече да са Ви се решили проблемите. Но скоро не съм влизала във форума. Та то беше при нас вече отдавна, но от само себе си си мина. Доколкото помня, давах само запичащи храни - банани, чай от шипки, попара без масло (защото то разхлабва), картофи и моркови, добре свареното яйце, както и месото също запичат. Та това се сещам. Зъбките избиха и всичко свърши, както и кожните проблеми по лицето и очичките. Не знам дали е съвпадение или наистина е било от зъбкте. Но кожните проблеми по гръбчето и коремчето и до сега се проявяват от време на време и не мога да разбера кога и защо. Сега наскоро се върнахме от море и се появиха и ще прябва да ходим на лекар, ама дори не знам от какво биха могли да се появят?

# 17
  • Мнения: 27
Цитат
ЕДВА ЛИ Е ОТ НИКНЕНЕ НА ЗАБИ СПОРЕД МЕН ПО ДОБРЕ СЕ КОНСУЛТИРАЙ НЕ МИ СЕ ВЯРВА ЕДНОТО ДА ИМА ОБЩО С ДРУГОТО А ПЪК И 1 МЕСЕЦ РАЗТРОЙСТВО НЕ ЕНОРМАЛНО СПОРЕД МЕН,ПО ДОБРЕ НАПРАВИ ИЗСЛЕДВАНИЯ УСПЕХ ДААНО ВСИЧКО Е НАРЕД
newsm78 EDVA LI E OT NIKNENE NA ZABI SPORED MEN PO DOBRE SE KONSULTIRAI NE MI SE VQRVA EDNOTO DA IMA OB6TO S DRUGOTO A PAK I 1 MESEC RAZTROISTVO NE ENORMALNO SPORED MEN,PO DOBRE NAPRAVI IZSLEDVANIQ USPEH DAANO VSI4KO E NARED Simple Smile

----------------
Пишете с малки букви, на кирилица ако може.

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 03:04 от AnMary

# 18
  • Мнения: 9 991
А на мен ми се струва логично от диария да се обезводни организма и съответно кожата може да се поолюспи  Wink .... едва ли е страшно....

Общи условия

Активация на акаунт