Психолози,психотерапевти,психиатри

  • 648 399
  • 867
  •   2
Отговори
# 810
  • Мнения: 1
Здравейте,

аз съм момиче на 22 и имам нужда от психолог. В София съм, някой може ли да ми препоръча психолог?

# 811
  • Мнения: 1
В никакъв случай не ходете при психолог Весела Драганова. Дава изключително опасни техники, които не само, че не помагат, но може да отключат нови проблеми. Всичките й съвети имаха обратен ефект и влошиха нещата.

# 812
  • Пазарджик
  • Мнения: 25
Здравейте, моля за малко информация. Прочетох по около 30 страници от тази и от предишната тема, но никъде не намерих нищо за град Пазарджик.
Дори незнам към какъв специалист да се насоча. Става дума за майка ми (47 годишна), страда от депресия, ниска самооценка, постоянно се чувства виновна за неща, които реално не зависят от нея. Преди 3 години навлезе в "критическата" и бявно, но сигурно, взе да се влошава. През последните няколко месеца отслабна с 10 килограма.
Моля да ме насочите към добър специалист от Пазарджик.
Благодаря предварително

# 813
  • Мнения: 1 089
В Пазарджик имате прекрасна психиатрична болница с много специалисти. Търсете д-р Николай Попов например.

# 814
  • Мнения: 2
Здравейте. Възможно ли е да ми препоръчате психиатър или психотерапевт в град Варна.
Аз за сега съм се спрял на Галина Тодорова и на Жулиета Аврамова. Ако някой има мнение за тях ще съм много благодарен. Simple Smile

# 815
  • Мнения: 4 577
Някой да има отзиви за д-р Майя Младенова - психотерапевт и психиатър в София?

# 816
  • Мнения: 145
Някой да има отзиви за д-р Майя Младенова - психотерапевт и психиатър в София?
Аз лино не съм я чувала. Но, ако искате и психиатър и психотерапевт с две ръще ви препоръчвам д-р Петър Василев - шеф на зависимости във ВМА и когнитивно поведенчески терапевт.

# 817
  • Мнения: 66
Здравейте, момичета !
Ако някой има опит с добър психолог в Бургас моля да сподели.
Отчаяно се опитвам да помогна на майка ми да спре или поне смени антидепресантите на които е в момента. С тях тя качи 25кг.  което я е смазало психически и физически. Опитва се да е на диета по препоръка, но няма съществен резултат. Ако някой реши да сподели ще съм му благодарна!

# 818
  • София
  • Мнения: 735
Здравейте, надявам се някой да ми препоръча семеен терапевт за София с доказан опит. Виждам, че има добри отзиви за Златка Михова и Мая Манева, но все пак ако има и други имена? bouquet

# 819
  • Мнения: 4 577
Анелия Димитрова, има те ли личен опит като пациент/клиент на д-р Василев?  Аз лично съм много разочарована от него и не бих го препоръчала на никого, особено на хора със сериозни проблеми. Аз го посещавах в качеството му на психотерапевт и съжалявам за загубеното време и пари.

# 820
  • Мнения: 4 577
Аз мога да кажа за град Враца добър психолог това е Анелия Димитрова. Ползвам услугите й в момента и съм изключително доволна - вдигна ме на крака. И освен това е много усмихната и лъчезарна, млада, любезна и въобщееее тежи си на мястото. Телефона й - 0897 282316.
Успех на всички  Simple Smile A това са и интернет координатите й Психолог Враца
Изключително интересно -да рекламирате сама себе си??? Много морално от страна на психотерапевт. Явно сте добра ученичка на д-р Василев  ooooh!

# 821
  • Мнения: 1 071
Стана ми интересно. Някой в темата участвал ли е в семейни констелации?
Чета едни неща за този метод, а от близка, която е участвала в подобна сесия получавам много противоречива информация.

# 822
  • Мнения: 5 459
Аз съм участвала, но не съм много възхитена....

# 823
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да попитам колко горе долу струва едно посещение при психолог?

# 824
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Здравейте, искам да попитам колко горе долу струва едно посещение при психолог?

Различно:

Тарифите варират според мен от 25 лв./час докъм 100 лв./час, най-често цената е около 40-50 лв./час.

Общи условия

Активация на акаунт