Синди Крауфорд-"Предизвикателството" -продължение(3-та тема)

  • 32 458
  • 252
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Хехехех, evich, не вярвам да ти откажат. Но аз съм нова тук, де, та да не се изказвам толкова смело, а  Crazy Laughing

А сега сериозно - свалих си от замундата "Стройни и красиви" и "Идеален ханш" (за което много благодарности на sladkish4e   bouquet  bouquet  bouquet). Така че от понеделник съм с вас два пъти седмично (поне) Wink

# 16
  • Мнения: 1 479
Инче, пусни линк да ги дръпна и аз, ако не стане нещо, ще ги търся в Ская!

# 17
  • GYM
  • Мнения: 814
Дължа извинение и се извинявам, че не попитах дали мога да пиша във вашата тема, девойки!

Пишете дали ме приемате и ако ме приемате, питайте всичко , което ви интересува за мене!


Може би и аз трябваше да поискам разрешение? newsm78

# 18
  • Мнения: 1 380
evich,donatella  Hug
Добре дошли....
Тук не се иска разрешение. Peace
Още нещо.Програмата "Идеален ханш" е разбиваща...просто това е любимата ми програма, наравно с 3-та част на Синди.....
И винаги ги правя с кеф, настройвам се , че ще стана страхотна мацка и резултатите не закъсняват.
Някой беше писал, че прави упражненията с мъка и нежелание, но не трябва така.
Настройката на емоционално ниво е много важна. Peace
Малко ми липсва сега плуването но на 12.01 ще съм на линия.Сега басейна е в Коледна ваканция.

# 19
  • Мнения: 1 479
Мерси, Сладкишче!
И привет на Донатела!
Аз също правя физа с кеф, много обичам!
Но като,че ли тае бото е по-раздвижено и динамично! Днес правих пак Синди - Новото предизвикателство! Имам и тае бо на Шалийн Днжонсън - с него започнах през лятото на 2007 , а сега това което правя е на Били Бланкс и е по-натоварващо!
Интересуват ме и другите две програми, за които кте писали, ама ве е зор!

# 20
  • Мнения: 1 380
evich програмата "Идеален ханш" е страхотна.
Натоварваща е, но не прекалено.
Има елементи на йога, танци, кик бокс и пилатес.
Четири вида спорт в едно. Peace
Няма значение коя програма правиш, важното е да тренираш.

# 21
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
evich, незнам дали не трябва да си регистрирана, за да теглиш (аз ползвах лога на мъжа ми). Ако не става нещо с тегленето ми драсни на лични да ти ги пусна по пощата   bouquet

Ето и връзките:
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=55269&hit=1
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=54991&hit=1

Сладкишче, не че правя упражненията с нежелание. Но ми стига да тренирам едно и също една седмица (аз тренирам всеки ден) и почва да ми става скучно, разконцентрирам се лесно - въобще не внимавам правилно ли ги правя, и т.н. За това ми е много важно често да сменям тренировката. Но пък от Синди съм мнооого доволна, и за това сега ще я редувам, та да не се откажа рано-рано  Peace

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 16:34 от InaV

# 22
  • Мнения: 19 302
Много ссе радвам, е темата се раздвижи. Аз нещо зарязах Синди покрай празниците. Сега свалих и другите деве програми, които сте препоръчали.
И да ви се оплача-колкото и да отслабвам или тренирам винаги ми остават едни сланинки във вътрешната част на бедрата Rolling Eyes

Весело посрещане на Новата година  bouquet

# 23
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Виви, ти на какъв хранителен режим си? Защото това е от голямо значение. И може би трябва да увеличиш упражненията за тази област. При всички положения ти желая успех   bouquet

Аз до вчера тренирах - реших да започна по-рано. Но сега спирам за два дни, че ще сме на гости  Embarassed Като се върна обаче продължавам  Wink

# 24
  • GYM
  • Мнения: 814
И аз починах от спорта вчера и днес,но Naughtyот утре-без почивка. ooooh!Смятам да редувам двете програми , та дано има ефект Peace
Пожелавам ви весело посрещане на Новата Година Hug

# 25
# 26
  • Мнения: 1 479
За много години, момичета!

Желая на всички много здраве и успехи във всички начинания!
Вчера не съм играла нищо, но днес мисля да направя един Били Бланкс с ластичните въжета!
За сега ще редувам Синди с Били!

# 27
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Честита Нова Година, много здраве и късмет, много щастливи моменти с близките хора, и да постигнете целите, които сте си поставили   bouquet

Момичета, как върви при вас?
Аз бях забравила какво означава да се упражнявам с гирички, и от снощи имам мускулна треска. Да, признавам, преди това не правих упражненията с гирички  Embarassed За това днес ще го дам по-лекичко  Peace .

# 28
  • Мнения: 1 479
Привет, момичета!
Благодаря за линковете! Всичко е точно и съм изтеглила без проблем!
Вчера правих Синди, днес ще направя едно от новите плюс още нещо!
За сега е това, още веднъж благодаря на Инчето!

# 29
  • Мнения: 19 302
За много години! Желая ви много здраве и късмет!

Аз писах, че съм правила Следващото предизвикателство, но постът ми е изчезнал. Много не ми допадна, защото има твърде много подскачания и натоварват ставите. Преди години бвх ходила на аеробика и много от упражненията там съвпадат с тези на Синди.
Вие на какъв режим сте?
Аз бях на Дюкан за около месец, но вече си ям нормално.

Общи условия

Активация на акаунт