Гоблени-39

  • 44 414
  • 456
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 542
добро утро на всички!аз нямам какво да покажа сега,но се възхищавам на вашите творения!

Bilkova   защо и аз си нямам такъв мъж в къщата, че да си шием заедно и да не се муси, че не съм измила чиниите, а бързам да хвана гоблена. Страхотни са
аэ да се похваля моя мъж също може да шие даже единия гоблен който ви показах е негово творениеhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=314531&pid=9540647
много се гордея с него!и макар да не шием заедно,той много се радва че аз шие много и няма нищо против дори и да не със измила чиниите smile3503

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Кетри , bouquet
Да покажа и аз:




 newsm10 smile3501 за Всички Вас, включвам и бащите!

# 17
  • Мнения: 439
Добро утро,
did_tag,вчера бях толкова зашеметена от Бистрото,че пропуснах да ти благодаря Crazy Hug
ketribouquet
rosi09,много са хубави снежинките...дано дълги години ти се запази желанието да й правиш такива подаръци и тя да ги оценява разбира се,аз за моята вече нямам такова...
Здравчее smile3501 smile3501 smile3501 newsm51
големи красоти пак на първа страница,които заслужават само аплодисменти!
и за да спазя традицията,ще покажа и аз докъде стигнах с моя йероглиф:


а това е част от подаръка ми за Коледа от мъжленцето,много съм доволна и бързам да ви го покажа Grinning


...допълвам се did_tag,страхотни са,много сладки,браво!
KikiNikismile3501
Дианна,браво за бебенцето и моето в момента го опъват,на 05.01 трябва да си го взема в рамка

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 07:47 от bella_

# 18
  • Мнения: 434
Честита ни нова тема.Много хубави неща и на двете странички.Ето от мен "Малката Мадона" в цветове по мое усмотрение.Подарък за кандидат свекървата.

# 19
  • Мнения: 3 622
Добро утро и от мен момичета  Hug
Записвам се в новата тема с моят фар, който продължавам да шия, но смятам да не започвам  друго докато не го завърша. Небето направо ще ме умори   Confused



Всички се показали страхотни неща, но бащата на Билкова ми събра очите с неговата страхотна колекция ушити гоблени  Shocked

# 20
  • Мнения: 2 343
Много красоти, както винаги!
Дъмплер, Весито, Роси, Дуданка, Билкова, Гуди, Лейди смърт, Кикиники, Дианна, Дид так, Белла, Сисак, Таша, Здравка newsm10 newsm74
От много време не съм се записвала с нещо изработено  Embarassed, но дойде и моя ред. Само дето обърках 2 цвята и сега ще трябва да разшивам.  ooooh!

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 10:10 от Мира:)

# 21
  • Мнения: 1 142
Браво момичета, smile3501прекрасни неща сте направили и правите.Е и аз шия,но ще ви го покажа завършен,още малко ми остава.
Кетри,специални благодарности за новата тема  bouquet

# 22
  • Мнения: 643
Страхотна нова тема и първа страница, аз  не мога да шия , много работа имам в къщи- след почивката  ми излиза през носа , но ще започна нещо от многото след празниците .

# 23
  • Мнения: 338
 smile3533 newsm68
здравейтеееееее!
толкова дълго ме нямаше, че ще ми трябва доста време да ви изчета, а пък повече ми се шие, отколкото ми се чете. затова казвам на всички браво и ще си дописвам.
дъмпи, страхотна двойка са тия дечица.
vessito75, страхотен кон, но честно да си призная рамката повече ме впечатли. супер
rosi09, страхотни салфетки. и аз си харесах едни схемички за салфетки и покривки. ако даваш схеми, моля .... ще ги взема.
дуданка, страхотно се получава иконата.
Bilkova, баща ти страхотии е ушил. евала. тъкмо си събрах конци за първия в албума - много ми харесва и аз ще го шия.
Goody, много сладки нарциси.
Lady Death, страхотни свещи - много ми харесва как стоят на черно.
здравче, добре напредваш с тая вечеря. браво!
KikiNiki, страхотни лебеди, влюбих се в тях.
Дианна, бебето е много хубаво в рамката, а мацката с роклите е супер, хахаха, много яко.
Писето, бравос на твоя мъж. страхотно детенце.
did_taq, много интересни гобленчета на коледна тема.
bella, браво и честито!
sissak, по твое усмотрение браво- получило се е несравнимо!
tasha, евала, бързо го шиеш, останало ти е малко.
мира, и ти шиеш някакъв фар - добре се получава, чакаме да го видим целия

мога да се похваля, че аз отдавна си направих подаръка и го пратих, ама който го получи да го показва. (обаче аз нямам търпение да си призная и ще кажа, че подобно нещо има на първата страница  smile3508)
ето защо имам какво да ви покажа, ноооо... по-късно...
затова пък ще ви покажа какво получих аз от цвети
всъщност не мога, защото компютъра не разпознава апарата. някаква гадна работа. имам една цветна феичка за шиене на дмц, много готина.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 414
И така - пощата мина и замина  и с нея  и моята надежда за новогодишен подарък. И за това започнах нещо ново, което от отдавна съм запланувала, пък и установих, че имам "само" 13 започнати, затова съвсем малък етап, но............ засега:


А това трябва да се получи, някога:

# 25
  • Мнения: 70
ЕЕЕ,направо ме разбихте ,момичета #Crazy
Кетри,аз също благодаря за темата  bouquet
vessito75 наистина огнен кон -ако знаеш откога му се точа ,ама Embarassed
Bilkova, smile3501на баща ти -и аз съм започнала параклиса и воденицата на буше,но Embarassed      то много срам събрах                                                                                                                                  bella[, къде го тоя мъж бе-честито,така е като си си отваряла очите Wink #2gunfire  а моя не се сеща да ми прави такива подаръци
мира,пък тоя фар е голяма красота-ще те следя да знаеш Hug
sissak,много ми допадна избора ти на цветове,скоро подарих една такава мадона и аз сама си подбирах цветове,но Embarassedмоят не ми допада толкова
и накрая да си призная зарекох се докато не приключа със скучния фон на Рака да не захващам нищо ,така че-нямам нищо да показване
простете че не ви изредих поименно всички, но  Hugи  smile3501

# 26
  • Мнения: 3 622
А това трябва да се получи, някога:



Страхотно е това  Peace
Би би било възможно да получа схемата и аз  Praynig

# 27
  • Мнения: 2 924
did_tag,
това ми прилича на дизайн по картина на Афремов.
Неговите картини са много красиви , а и гоблените правени по тях.
http://afremov.com/store.php?Nudes-pg3-cid38.html
Завиждам ти честно казано, че ще имаш ушит този гоблен:)

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Tasha, качих го тук:
http://did-tag.mylivepage.com/file/739/4222_Needle_Treasures_047 … treet_Drizzle.xsd

Хипатия , незнам дали е по картина на  Афремов, мисля, че разработката е на Елза Уилямсон, но пак не съм сигурна. Има още един подобен - Неочакван дъжд /качих и него/,  той е нейна разработка и аз реших, че и двата са нейни newsm78

# 29
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
добро утро на всички!аз нямам какво да покажа сега,но се възхищавам на вашите творения!

Bilkova   защо и аз си нямам такъв мъж в къщата, че да си шием заедно и да не се муси, че не съм измила чиниите, а бързам да хвана гоблена. Страхотни са
аэ да се похваля моя мъж също може да шие даже единия гоблен който ви показах е негово творениеhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=314531&pid=9540647
много се гордея с него!и макар да не шием заедно,той много се радва че аз шие много и няма нищо против дори и да не със измила чиниите smile3503

Благородно ти завиждам! А моя нищо, че не шие, но поне ми ги купува и съответно плаща рамките!  Grinning
Нещо не мога да отворя линка към снимка.бг  newsm78

Страхотни неща показвате момичета!   bouquet
В дадени моменти се радвам, че в нашия град няма магазини за гоблени, а онлайн магазините вече ги знам наизуст. Незнам ако имаше магазини като тези в София мъжо наистина щеше да ме изгони.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт