LaRedoute - кодове - 19

  • 52 004
  • 671
  •   1
Отговори
# 75
  • в реалността
  • Мнения: 191
Честита нова година на всички, как по точно действа 18171 приема ми кода,но нищо не става в кошницата ми, имам и намалени и ненамалени неща.

# 76
  • Мнения: 3 445
Честита нова година на всички, как по точно действа 18171 приема ми кода,но нищо не става в кошницата ми, имам и намалени и ненамалени неща.
и аз така, и при мен не действа  Crossing Arms

# 77
  • Мнения: 1 140
Действа върху артикули от колекция есен-зима с изключение на зелени, червени, при мини, новоте и ексклузив цени. Ето тези ботушки например ми ги намалява наполовина http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5200946 . Трябва да са с този знак

# 78
  • София
  • Мнения: 242
Дами, трябва да замина за Сърбия на 6-ти, до 12-ти и се чудя дали мога оттам да си направя поръчки, точно намалението чакам... Ох, дали няма да го пуснат от 6-ти, нямам търпение вече, набелязах си от каталога милиони неща...  Praynig

# 79
  • Мнения: 305
Здравейте момичета!
Честита Нова година! Много здраве, късмет и усмивки на всички!
Каже те ми моля, има ли начин в сайта да се отсеят продуктите от колекция 2008, на които действа код 18171? Не ми действа в/у вече намалени и ровенето става мн.трудно.
Мерси вии...

Последна редакция: сб, 03 яну 2009, 19:43 от VK

# 80
  • Шумен
  • Мнения: 67
Тоя сайт пак се побърка, не иска нещо да ме логва.  ooooh!...

Дами, трябва да замина за Сърбия на 6-ти, до 12-ти и се чудя дали мога оттам да си направя поръчки, точно намалението чакам... Ох, дали няма да го пуснат от 6-ти, нямам търпение вече, набелязах си от каталога милиони неща...  Praynig

vessy1 , защо да не можеш? Трябва да имаш само компютър и Интернет  Sunglasses.

# 81
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
Не съм правила поръчка вече 6 месеца.
Нито един код, ама нито един! от първата публикация не действа при мен...
Исках да имам нещо под ръка за намаленията, но уви  Confused

# 82
  • Мнения: 5 026
И при мен нищо не действа, както и нито един код на мейла, хем редовно си правя поръчки  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 2 122
а при регистрацията насложихте ли си отметки за писма  newsm78

# 84
  • София
  • Мнения: 4 578
а при регистрацията насложихте ли си отметки за писма  newsm78
Аз не, дали мога да го оправя?

# 85
  • Мнения: 583
а при регистрацията насложихте ли си отметки за писма  newsm78
Аз не, дали мога да го оправя?
Можеш да го поправиш...от тук https://www.laredoute.fr/Account/ModifyAccount.aspx

# 86
  • Мнения: 389
Аз онзи ден пуснах поръ4ка с кода за сака на колелца и двете 4анти с реф номер за 6,90 .Някой дали ги полу4ил ве4е да даде отзиви .

# 87
  • Мнения: 0
http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=4527e26de7fb995760

аз пък получих това
може ли някой да ми каже за какво е?

# 88
  • Мнения: 243
Ето нов код за новата колекция "Пролет-Лято 2009":


code : 26859
58? d'achats facturés dans le catalogue printemps été 2009
en plus, les 2 premiers articles à - 25% et les suivants à -20%
dans les pages femme lingerie beauté enfant homme sport linge de maison literie meuble et déco
(sauf pages vertes pour le -25, pages rouges, prix rouges, prix minis pour les deux)
fdp 5,50?

# 89
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И при мен не десйтва нито еди, ама нито един Crossing Arms А така исках да дюшека. Та съм им сърдита, само от намаленията другата седмица мисля да се възползвам

Общи условия

Активация на акаунт