Помооощ, колата ми не пали!

  • 31 218
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 18 679
Ааааа, тая тема направо избила рибата Joy Това е страшна идея обаче - да си направим една ковната темичка за сватосване на неомъжени прителки и близки Mr. Green Забраненео за гости, разбира се Naughty Тъй де, форумът е сила Mr. Green

# 61
  • Мнения: 4 586
Ако се пусне в петък, ще тръгне на бъзик.
Ако се държим прилично, може да се пусне, а после да помолим мод да я ковне.
Или две теми. Имам двама ергена, търся моми. А другата - обратно.
По темата, Пешовска, ти си друга бира, не е от акомулатора.
Трябва да се види реле регулатор, четките на динамото, ремъкът да не е хвръкнал, някое кабелче да не се е извадило.

# 62
  • France
  • Мнения: 726
Ако се пусне в петък, ще тръгне на бъзик.
Ако се държим прилично, може да се пусне, а после да помолим мод да я ковне.
Или две теми. Имам двама ергена, търся моми. А другата - обратно.
По темата, Пешовска, ти си друга бира, не е от акомулатора.
Трябва да се види реле регулатор, четките на динамото, ремъкът да не е хвръкнал, някое кабелче да не се е извадило.
Ако ти покажа двигателя, ще се хванеш за главата. Не е релето, защото акумулатора не е изкипял, не е ремъка, значи е динамото- това под диктовка на милото. Зарядното е на 11км от тук, в цеха...няма кой да работи по празниците, а мъжо в понеделник ще се прибира.

# 63
  • Мнения: 1 889
Ааааа, тая тема направо избила рибата Joy Това е страшна идея обаче - да си направим една ковната темичка за сватосване на неомъжени прителки и близки Mr. Green Забраненео за гости, разбира се Naughty Тъй де, форумът е сила Mr. Green


Belinda,  идеята е ВърхЪ Peace Пускай тема! Забранена за гости и само за потребители с мининум напр.50 постинга .

Кьохел Мьохел, екстра, Флор и мъжете ти, мерси Grinning

Та, Кьохел Мьохел, правилно ли усещам тънката нотка, че момчето е добро, но твърде затворено и срамливо за вкуса ти? Grinning

Бу, не за моя вкус, а за този на моите дружки. Знам си стоката Mr. Green Елее пааа едната!Обаче както вече обещах, ще се огледам за някоя друга. То от моя набор май доста сингълки има.

Момичета и момчета, не знаете, че мъжът ми остана без акумулатор Mr. GreenПътувайки за Хасково, акумулатора спря да зарежда и милото едва се прибра, почти без светлини.  Щял да даде един резервен на въпросния "младеж", ама добре че не го е направил..има мощност за 1 запалване...така че, и ние сме без ток... Mr. Green
Ако има татковци от Хасково, да помагат....
Дона Флор, сетих се, че имам познат в Русе: ерген, 35 год, висок, не пие, не пуши, осигурен...Не е от моята партия  Mr. Green

Pechovska, дано някой да помогне Peace

# 64
  • Мнения: 457
Тук е много весело Party Crazy
Абе, преди време бях пращала Печовска при един познат аз от Хасково Whistling да й свърши някаква работа Whistling, че нещо беше тогава ергенка за малко Mr. Green Виж как се върти колелото. Намерихте ли кой да ви даде ток?

# 65
  • Мнения: 4 586
Акомулаторът ще кипи, ако презарежда. Ако не зарежда, ще се изтощи. Кактго е станало.
И двете положения могат да се причинят от дефектирало реле-регулатор.

# 66
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Кьохел Мохел, изтръпвам от мисълта как ще запалиш след 8-9 часа или там, когато ти притрябва колата  Crazy. Взе ли телефона на левента? Приятелките ти ще дойдат ли уж случайно да те видят? Бас ловя, че втора серия те чака тая сутрин или следващата с приятноминусова температура на сутрешна сянка.
Тю, егати и завършека на старата година, направо Менделсон ми е кацнал на ушенцето.  Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 18 679
Не мога аз да пусна такава тема, нито да я закова, нито да огранича възможността на всякаки кукуруку от нета да пишат вътре и да свинят. Ако Мамма и Татти решат, че може и е технически реализуемо, ще е хубаво Hug Аз имам поне трима приятели и една приятелка, които веднага ще проявят интерес Mr. Green Щото нали - едно е да се срещнеш с някой непознат от мрежата, не го знаеш дали не е психо, съвсем друго е да те запознаят приятели на твои приятели. Не че пак отпада възможността да е психо, но поне се намалява  Laughing

# 68
  • Мнения: 12 692
Новото винаги е добре познатото старо. Свахи им се викало едно време. Имаме добро момче...Само че тогава си напивали водите , сега си мешат акумулаторите.

# 69
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
 belinda, www.venchalnik.com  и  www.bg-momma.com

чакат своето интернет начало  Mr. Green

# 70
  • София
  • Мнения: 18 679
Хахахахаа, яко Mr. Green Особено второто hahaha Може да се направи като подфорумче, нещо като  преход - от бг мома, в бг мама Joy

# 71
  • Мнения: 589
belinda, www.venchalnik.com  и  www.bg-momma.com

чакат своето интернет начало  Mr. Green
Ей така се случват  повечето велики дела на света...Задавиш си колата,пуснеш си зов за помощ в клю-то и от дума на дума си сватосал свободните си приятели в новороден форум...

# 72
  • Мнения: 1 889
Кьохел Мохел, изтръпвам от мисълта как ще запалиш след 8-9 часа или там, когато ти притрябва колата  Crazy. Взе ли телефона на левента? Приятелките ти ще дойдат ли уж случайно да те видят? Бас ловя, че втора серия те чака тая сутрин или следващата с приятноминусова температура на сутрешна сянка.
Тю, егати и завършека на старата година, направо Менделсон ми е кацнал на ушенцето.  Mr. Green
 

Lioness, пепел ти на езика!  След малко отивам да си мия колата, че е ужасно мръсна, а на 01.01 ще ходя на летището да посрещам една съфорумка!


belinda,   www.bg-momma.com [/b]

чакат своето интернет начало  Mr. Green


Това е много сполучливо Peace
Не мога аз да пусна такава тема, нито да я закова, нито да огранича възможността на всякаки кукуруку от нета да пишат вътре и да свинят. Ако Мамма и Татти решат, че може и е технически реализуемо, ще е хубаво Hug Аз имам поне трима приятели и една приятелка, които веднага ще проявят интерес Mr. Green Щото нали - едно е да се срещнеш с някой непознат от мрежата, не го знаеш дали не е психо, съвсем друго е да те запознаят приятели на твои приятели. Не че пак отпада възможността да е психо, но поне се намалява  Laughing

 Joy Колко си права за психитата Mr. Green  Дручко си е наистина да се запознаеш с някого, който е приятел на съфорумец/ка Peace

# 73
  • Мнения: 589
Дручко си е наистина да се запознаеш с някого, който е приятел на съфорумец/ка Peace
[/quote]
  "Приятел на приятелите"???Направо по Мариопузовски... Joy

# 74
  • Мнения: 2 309
Охооо...що народ се съвокупли и без тези ковнати теми за сватосване Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт