Мъжете Стрелци ?

  • 20 975
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
Така като гледам, колкото Стрелци, толкова и различни характери  Laughing
Аз имам на главата си един Стрелец вече доста години, не съм омъжена за него и понякога наистина се питам дали искам да си прекарам живота с него, а в следващия миг осъзнавам, че не мога и без него. Това са те! Безумно интелигентни, защото са много любознателни, с разностранни интереси. Безкрайно не практични, защото са мечтатели и си живеят в свой си измислен свят. Една част от тях никога няма да накарате да порасне и да се притесни искрено за житески и битови проблеми. За тях всичко си има просто и логично разрешение  Peace Оптимисти до спукване! Много чаровни, много общителни, намират начин да стигнат до всеки.... и да си забравят половинката в някой ъгъл. Не защото не им пука за нея или не я обичат, а защото толкова са се увлекли в темата, че светът и околните планети не съществуват. Бог ми е свидетел, разсеян е до крайности.... примерно, ще тръгне за ядки до магазина и ще се прибере с цяла торба други неща, съвсем забравил за горките ядки!  #2gunfire За да свърши нещо, трябва да го хвана за рамете, да го накарам да ме погледне, за да съм сигурна, че съм му привлякла вниманието изцяло и тогава да започна да казвам какво искам. Защото машиналното "да, добре, разбрах" е колкото да ме накара да се махна и да го оставя да си доиграе играта на компа/ да си догледа предавянето/ филма/ новините... Иначе е обичлив! Като животинка идва и се гушка и умилква и как после да му откаже човек каквото и да било.... Чаровен е, казах ви!
А за ревността?! До преди години си мислех, че това е най- НЕ ревнивият мъж, когото познавам. Но се оказа, че греша. Ревността, както изобщо дълбоките му искрени емоции, са дълбоко скрити и ги проявява само ако наистина бъде провокиран. Много е верен и държи на традиционните ценности. Отличен приятел и ужасно лош слушател, защото все иска да каже той какво знае. Дърдорко и половина! Егоцентрик!  #Crazy Но, най-странното е, че всички го обичат! Просто си е чаровник и това е!  Crossing Arms

# 31
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Агира, ти описа моя стрелец newsm10

# 32
  • Мнения: 40
Така като гледам, колкото Стрелци, толкова и различни характери  Laughing
Аз имам на главата си един Стрелец вече доста години, не съм омъжена за него и понякога наистина се питам дали искам да си прекарам живота с него, а в следващия миг осъзнавам, че не мога и без него. Това са те! Безумно интелигентни, защото са много любознателни, с разностранни интереси. Безкрайно не практични, защото са мечтатели и си живеят в свой си измислен свят. Една част от тях никога няма да накарате да порасне и да се притесни искрено за житески и битови проблеми. За тях всичко си има просто и логично разрешение  Peace Оптимисти до спукване! Много чаровни, много общителни, намират начин да стигнат до всеки.... и да си забравят половинката в някой ъгъл. Не защото не им пука за нея или не я обичат, а защото толкова са се увлекли в темата, че светът и околните планети не съществуват. Бог ми е свидетел, разсеян е до крайности.... примерно, ще тръгне за ядки до магазина и ще се прибере с цяла торба други неща, съвсем забравил за горките ядки!  #2gunfire За да свърши нещо, трябва да го хвана за раменете, да го накарам да ме погледне, за да съм сигурна, че съм му привлякла вниманието изцяло и тогава да започна да казвам какво искам. Защото машиналното "да, добре, разбрах" е колкото да ме накара да се махна и да го оставя да си доиграе играта на компа/ да си догледа предавянето/ филма/ новините... Иначе е обичлив! Като животинка идва и се гушка и умилква и как после да му откаже човек каквото и да било.... Чаровен е, казах ви!
А за ревността?! До преди години си мислех, че това е най- НЕ ревнивият мъж, когото познавам. Но се оказа, че греша. Ревността, както изобщо дълбоките му искрени емоции, са дълбоко скрити и ги проявява само ако наистина бъде провокиран. Много е верен и държи на традиционните ценности. Отличен приятел и ужасно лош слушател, защото все иска да каже той какво знае. Дърдорко и половина! Егоцентрик!  #Crazy Но, най-странното е, че всички го обичат! Просто си е чаровник и това е!  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 1 317
И аз да споделя за моя стрелец.
Вие сте споменали повечето неща - оптимизма му в повечето случаи ме докарва до лудост. Разсеян до безумие, понякога е забавно, но понякога ме дразни тази му черта, много добра душа, с много чуство за хумор, душата на компанията, вечният организатор на всякакви купони, събития и т.н. Моят мъж досега за 10 години е показал ревност 2-3 пъти. Приемах го като незаинтересованост, но после разбрах, че просто си е такъв. Когато сме някъде с приятели, обикновено забравя за мен, приятелите са по-важни, това също ме дразни адски много, но съм опитвала да го променя, не става. КОгато се скараме, обикновено аз нареждам (аз съм везни), той мълчи, не обича да повишава тон, предпочита да не каже нищо. Сърди се упорито 1-2 дни, после му минава.
Смята че ще успее във всичко. Вариантът, че няма да има успех, че нещата няма да потръгнат не съществува за него.

Приятелката ми също е стрелец - също безобразно разсеяна, в повечето случаи трябва да обяснявам едно нещо около 15 пъти, за да ме разбере. Задава изключително много въпроси, дразнещо е, но аз съм й свикнала и не се впечатлявам. Луда глава - в повечето случаи казва нещата както ги мисли, директна е, но това според мен е добра черта. Все се блъска в нещо, изтърва, чупи, забравя.
А да и да спомена, че те двамата са в постоянен конфликт, той я бъзика постоянно за какво ли не, а тя винаги се връзва Simple Smile
Какво да ги правиш, освен да ги обичаш такива като тях  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 2 035
Странно и моята половинка е Стрелец, но не съм усетила ревност, никога.
Много общителен, шегаджия, с много тънка ирония в шегите, която не всеки разбира. Свободолюбив.

По същия начин описвам и аз моя мъж Wink

И моя е от тоя тип стрелец  Laughing

...но всъщност Агира, ей сега видях твоя пост и си мисля, че ти зи гост, защото сме женени за един и същи мъж - сигурна съм  Naughty  Joy  1:1 е и моя хубосник с разликата за ревността, но явно не съм я провокирала Wink И май по скоро го уважават от колкото да го обичат  Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 19:59 от val_stef

# 35
  • Мнения: 54
Преди всичко своенравни.

# 36
  • Мнения: 421
баща ми е стрелец.много голям купонджия е,всичките ми приятелки го харесват Wink.обаче като се ядоса ,да не си му пред очите,и как обижда само мале мале

# 37
  • София
  • Мнения: 2 840
Мъжът ми.
Като гадже - никакви забележки - купон, забава, романтика, съпричастност.
След сватбата - опа!
В къщата нищо не се пипва лично. Ужасно е неточен. Времето сякаш е някаква негова, собствена категория. За сметка на това, побеснява, ако някой закъснее или му ГУБИ ВРЕМЕТО/любим лаф/. Извън себе си почти не се интересува от нищо. Абсолютно не търпи критика от какъвто и да било характер. Агресивен в бизнеса. Мекушав с приятелите си. Винаги вярва, че ще се справи, което е крайно вбесяващо. Вечно има грандиозни планове.

Ох...уморително е да се описва телец.

И, крайното му естетическо чувство понякога е изумителен недостатък. Мъжът стрелец е способен да зареже жена, ако забележи, че приятелите му не я заглеждат с обожание и не му завиждат. Crazy
Да не говорим за това, че си има собствени представи за това какво е красиво и модерно и ако не ги следваш, рискуваш да си навлечеш гнева му.
Моите лични наблюдения сочат, че стрелците обичат строгата предизвикателност - нещо като секретарка с къса пола, сервитьорка, стюардеса стил - от тоя род.

# 38
  • Мнения: 250
Моя е без амбиции, което страшно много ме дразни

# 39
  • Мнения: 355
Хайде и аз в клуба на "пострадалите от стрелци" Grinning. Моят любим е добродушко, с добро чувство за хумор и самоирония, ревнив - ако го предизвикам, отговорен (според него), работлив (когато му се работи). Само на едно нещо не мога да свикна - на прословутата стрелешка откровеност - направо ме застрелва с нея ooooh!

# 40
  • Мнения: 46
Странно и моята половинка е Стрелец, но не съм усетила ревност, никога.
Много общителен, шегаджия, с много тънка ирония в шегите, която не всеки разбира. Свободолюбив.

Ха,и моя.Мога да добавя и,че не търпи критика за съжаление.Иска се подход и нагаждане от време на време Laughing,но го обичам.

# 41
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
И моя съпруг е стрелец. И наистина не ревнува, или не го показва. Много е мнителен. Бърка се във всичко.Повечето черти от характера сте ги описали вече. Но не обича да му се противоречи. Бързо се обижда. Откровен до крайност.

# 42
  • Мнения: 370
аз лично имам много лоши спомени и преживявания с мъж стрелец. Sick Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 868
На първо място-черен хумор.Слага те на пързалката и те засилва със страхотна скорост.Няма страшно това е докато му свикнеш.
На второ място-работохолик.Знае какво иска, знае как да го постигне.
На трето място-много, ама ужасно много държи на семейството и грижите за домашните.
На четвърто място-питате ли се дали ми е лесно?Мъж-стрелец, мама-стрелец, приятеля на мама-стрелец.

# 44
  • Мнения: 1
е хайде и аз да се включа в дискусията за стрелците.....и моя мъж е стрелец ...ох тази разсеяност ...ама много са отнесени ....ако не ходя след него все нещо ще забрави да вземе.И аз вечно питам "всичко ли взема "

Общи условия

Активация на акаунт