ПРЕДСТОИ МИ ИНВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 13

  • 60 514
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 010
Zumbul, рано е, из4акай поне до 10 ден, аз моя първи тест- китайски ленти4ка  Mr. Green го направих на 8 ден ве4ерта преди лягане и от4ете, ама защото нивата на ЧХГ по принцип бяха доста високи при мен а то не се слу4ва при всеки. Успех ти желая мили4ка  Hug

# 16
  • Мнения: 284
Честита нова темичка.
Момичета, през новата година ви пожелавам много здраве, щастие и късмет.Нека това да бъде годината, която на всички ни ще донесе много положителни тестчета, много сбъднати мечти, много сладки бебчета,(на някой и по две  Grinning) много щастливи мигове за напред и до година по това време всички с колички Naughty 1stroller 1stroller
Весело прекарване на празниците и много подаръци  santa2

# 17
  • София
  • Мнения: 6 302
Честита ни нова тема! Да е плодородна и да направи всички ни много щастливи!  Heart Eyes
Момичета, аз съм болна, май е вирус. Още снощи ме заболя гърлото, а също и мускулите на врата, на гърба... Тази нощ не можах да спя, имах висока температура - 38.2. Пих един Парацетамол, знам че може. Сега имам 37.1, но съм доста отпаднала и всичко ме боли. Чудя се довечера как ще изкарам, ние сме у едни приятели. Днес ще лежа и ще се надявам страшното да е минало.
Пожелавам ви много приятни емоции в новогодишната нощ!  Hug

# 18
  • някъде тук
  • Мнения: 621
С малко закъснение и аз се записвам в новата тема да ни е честита,Денива Hug дано си ни на късмет на всички нас на които предстои процедура и на всички които очакват резултат дано той бъде EFP
пожелавам си твоя късмет да споходи и мен винаги съм си мечтала да имам две деца така че си пожелавам и аз през новата година да видя не една а две точици Praynig
Успех момичета дано мечтите ни се сбъднат, ще го пожелая в Новогодишната нощ дано всяка   от нас изпита вълнението от майчинството,пожелавам newsm32 на всички
Весело изкарване на празника Tada

# 19
  • Мнения: 7 196
Здравейте момичета и честита нова темичка! И аз искам вече да се присъединя към вас, в края на януари съм на преглед и ако док ми "хареса" лигавицата, надявам се февруари да почваме! Желая на всички весели празници, много здраве и късмет през новата година, щастие и сбъднати мечти! Надявам се тази 13-та фатална темичка /обичам числото 13/ да ни донесе късмет на всички!

# 20
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Привет на всички  bouquet
Искам да ви пожелая много от тези EFP и поне по 1 бебе на всяка  stork-boy stork-girl
Успех и весело посрещане на новата година.

# 21
  • на село
  • Мнения: 287
Привет на всички !Нека новата темичка и Новата Година да донесат късмет и много здрави бебчета на всички! Весело посрещане и дано лошото остане в старата година!!! Hug Hug

# 22
  • Мнения: 61
Здравейте момичета  Simple Smile
Дано наистина Новата тема и Новата 2009г. донесе на всички ни (вкл. и на мен) чудото, за което така много копнеем.
Успех на всички Ви!!!  Hug Hug Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 2 908
Да се вмъкна и аз в новата  темичка на Денива и заедно с Новата 2009 да са ни на късмет и това да е нашата година.

Зюмбюл,Плам и всички в очакване  Praynig Praynig Praynig

Весело посрещане на Новата година довечера  момичета:hug:

# 24
  • Мнения: 1 649
Моми4ета на мен сутринта ми дойде лелката #Cussing out.Малко така се бях настроила 4е няма да дойде ама......
Е, Нова Година-нов късмет.Ние сме търпеливи.
Много здраве през новата2009год.
Много късмет и положителни тестове.
Много любов в семейството.
Нека да е по-успешна за вси4ки.
Весело изкарване на новогодишната нощ.

# 25
  • Мнения: 616
Хайде и аз в темата. Нова година - нова тема - нов късмет за всички!
Пожелавам на всички момичета и на момчетата до тях здраве - защото то е най-важното, обич - защото без нея не можем, късмет - защото той е необходим понякога! Дано новата 2009 година бъде по-добра и успешна!!!  Praynig Не губете вяра! Ще успеем!


Ида питам има ли момичета, които започват стимулация през януари? Да не съм сама в просеца на боденето и чакането  Simple Smile Благодаря на всички, че ви има! Благодаря за подкрепата!  Hug  Hug  Hug

# 26
  • Мнения: 76
Да ни е на късмет новата  тема и новата година. Много големи коремчета и много колички да ни донесе 2009година.  Не спирайте да вярвате и да се надявате и аз същото. И аз да се запиша заедно с вас в тази тема - от 28.12 започнах дифирилина, така че скоро, скоро и аза ще треперя да видя разултата. Весело посрещане на празника и много прегръдки от мен  Hug Hug Hug

# 27
  • Близо до София
  • Мнения: 896
честита нова темичка... Hug
дано е на късмет и всички които се записваме в нея да се похвалим скоро с две чертички   bouquet

# 28
  • България
  • Мнения: 128
Честита темичка на Денива и успешно и лесно докарване до края HugВсички останали да му вярвате,вервайте му и т.н.,важното е да има веселие т.е позитивизъм...,ей  bouquet Laughing Лора33,аз започвам стимулация януари. PeaceЗа първи път и не знам какво ме чака,но го чакам с нетърпение LaughingТи къде?

# 29
  • Мнения: 3
Здравейте мили момичета, искам да пожелая на всички ви успешна Нова Година, изпълнена с много положителни емоции и реализирани желания. Нека всяка една от нас се докосне до мечтата си, съприживявайки с усмивка всеки един момент от нейната реализация.
Много сили и силна вяра в успеха!

ПС: Не съм писала до момента, но следя темата, преживявайки с вас радостта и тъгата, коята за жалост е част от пътя, по който сме поели. Зад гърба си имам няколко неуспешни опита, последния от които през м. ноември, макар и унила на моменти, не съм загубила вяра, че чудото тепърва предстои, а дано моето бебче бъде едно от 4-рите замразени, които ще събудим от зимния сън през януари.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт