Смисълът на живота -или за киното

  • 1 825
  • 44
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 212
О.К. ..... замисли се тогава за усещането , което ти дава големия екран .
Въпреки всевъзможните екстри, които можеш да си устроиш вкъщи в тази насока, смятам че все пак говорим за различни неща.
Пък има и хора, които много държат именно на това усещане ... да гледат даден филм на "голям екран".

10cent's , момичето , ако правилно съм разбрала каза, че не се интересува от кино ...  Wink .... как да ти отговори ?!  Grinning

# 16
  • Мнения: 3 804
да бе, пиратството и тук върви, аз питах за телевизия и кино.

за кината -честно казано,не съм гледала
за тв-тук има няколко канала които се водят МBC 1,2,3,4  и по всяка вероятност са притежание на Мърдок-понеже по тях вървят същите сериали кото дават по каналите fox и gtv

# 17
  • Мнения: 1 217
Киното и театъра са вълшебства Heart Eyes Смисъл на живота не бих го нарекла,само за момент го почувствах така,когато един известен мачо обеща да ме заведе,но после си оттегли поканата Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 448
Не знам за киното, но ако ми спре нета и ми кажат, че ще е завинаги, направо половината смисъл на живота ми си заминава.  Tired

# 19
  • Мнения: 3 804
Не знам за киното, но ако ми спре нета и ми кажат, че ще е завинаги, направо половината смисъл на живота ми си заминава.  Tired
и аз така Hug

# 20
  • Мнения: 5 710
mersi, dtti, аз понеже съм любопитно същество се амбицирах да проверя програмата на кината в дамаск, обаче не намирам нищо. както и да е, исках да си сверя часовника.

# 21
  • Мнения: 1 212
Не знам за киното, но ако ми спре нета и ми кажат, че ще е завинаги, направо половината смисъл на живота ми си заминава.  Tired
и аз така Hug

Е тука вече май сте/ сме мнозинство !  Mr. Green ...  Laughing

# 22
  • Мнения: 4 292
dtti, има хора, които са си киномани.  Grinning Предполагам, че им е странно, как може някой да не обича да ходи на кино. Едва ли чак толкова и е смисъл на живота.
Ето, аз пък не съм до такава степен привързана към нета, но разбирам тези, които са.  Wink

# 23
  • Мнения: 5 710
аз до колкото знам разни сайтове  (не)влизат в арабския свят поради цензура. разни такива, дето започват с x  Grinning

# 24
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Аз не ходя на кино. За последен път ме заведе мъжът ми преди 7 и кусур години. Като дете баба ме водеше на кино. Тя обожаваше индийски филми. Даже работеше като касиерка лятото в едно открито кино. Когато заживях сама не гледах и телевизор. Само майка като дойдеше го пускаше. Мъжът ми ме заведе на кино като се запознахме и това беше първият път в кино откакто живеех в Лондон, тоест 8 години. Тук сме от 6 години и съм ходила веднъж с децата. Организирала го беше занималнята. Аз и телевизор никога не съм си купувала. Вкъщи не зная как се пуска или гаси. Мъжо и децата обожават да гледат. Мъжът ми е маняк на тема филми и купува ДВДта и ходи на кино.

За арабските страни - аз не бих отишла. Там в кината се пуши, пие, яде и едва ли би ми харесало. В арабските страни хитовите филми излизат на ДВД още преди да е минала в Европа премиерата. Зная от майка, която се снабдяваше от там.

Обичам да чета, но не и да гледам филми. Не мисля, че съм ощетена от липсата на посещения на кина. За нета - да, източник на информация е и като съм без нет определено ми тежи.

# 25
  • Мнения: 8 999
Обичам да гледам филми, но не в кино. Там все ще има някой, който грухти до ухото ти, който мляска пуканки, да не си е мил зъбите от вчера, или просто да е над средния ръст, но се е случило да седи на предния ред. Не се пуши, не дават и бира. А няма и благословени реклами, по време на които да отидеш да се изпикаеш.

# 26
  • Мнения: 3 804
аз до колкото знам разни сайтове  (не)влизат в арабския свят поради цензура. разни такива, дето започват с x  Grinning

те вярно са забранени-но който иска намира-ънблок сайтовете са много Mr. Green

момичета аз сега излизам ,до утре  bouquet

# 27
  • Мнения: 12 666
Много интересно - да чатиш със съфорумка и после да плеснеш по такъв начин разговора.

# 28
  • BG
  • Мнения: 1 900
Мили майки,ето я авторката,която иска да диктува правила от средните векове,иска да ходи зачулена,и не ходи на кино,и която разбира по съвсем друг начин нещата и неправилно поставя темата или по-точно въпроса.Но повечето хора правилно сте й отговорили,но няма смисъл да й отговаряте,като тя не се старае да разбере.Безмислено е. Grinning.И не това е смисъла на живота,но тя е решила така да си пусне темата.Тя претендира,че е завършила право с отличие и и който не е съгласен с нейното мнение ги сравнява за 12-13 годишни,и винаги тълкува думите и мисълта на човека,по начина по който тя гледа да те злепостави и винаги иска да  натъпчи в главата мюсюлманските изостанали мисли(които ходят с фереджета).Явно и тя иска и ние да ходим така както тя.

Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 12:59 от vanedi

# 29
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Обичам да ходя на кино, но напоследък в салоните ядат на главата ти, мляскат, пуфтят, задушно е, защото чичкото собственик е решил да пести от климатизацията. Затова и не ходя. Уютно ми е в къщи пред тв-то.

П.П. Моля някой мод да пооправи правописните и пунктуационни грешки в поста на авторката. Най-малкото поне в заглавието. Много сааааа  smile3514

Общи условия

Активация на акаунт