Коя песен слушате сега-9

  • 18 423
  • 575
  •   1
Отговори
# 45
# 46
# 47
  • Мнения: 502
   Момичета,имаше една песен,хит на осемдесетте или началото на деветдесетте,не съм сигурна. Не си спомням обаче нито точното заглавие,нито изпълнителят. Търсих я като"Back in army","Return in army","In army again". Но не я намирам. Спомням си само мелодията и че заглавето беше нещо от сорта" Отново в армията". Някой да се сеща?

# 48
# 49
  • Мнения: 1 479
   Момичета,имаше една песен,хит на осемдесетте или началото на деветдесетте,не съм сигурна. Не си спомням обаче нито точното заглавие,нито изпълнителят. Търсих я като"Back in army","Return in army","In army again". Но не я намирам. Спомням си само мелодията и че заглавето беше нещо от сорта" Отново в армията". Някой да се сеща?
Това ли?http://www.youtube.com/watch?v=2PPCMCobdQ4&feature=related Status Quo-You Are In The Army Now

# 50
  • София
  • Мнения: 1 176
   Момичета,имаше една песен,хит на осемдесетте или началото на деветдесетте,не съм сигурна. Не си спомням обаче нито точното заглавие,нито изпълнителят. Търсих я като"Back in army","Return in army","In army again". Но не я намирам. Спомням си само мелодията и че заглавето беше нещо от сорта" Отново в армията". Някой да се сеща?
тази?

# 51
  • Мнения: 502
  Вие сте голяма работа! Благодаря ви много!  bouquet  bouquet  bouquet

# 52
# 53
# 54
# 55
# 56
# 57
# 58
# 59
  • Мнения: 14 497
ФСБ - Иде вятър

Общи условия

Активация на акаунт