Отговори
# 210
  • Мнения: 97
Galka_84, аз вече съм 11г.с. и още нямам картон, ще го правим в петък, така че не се притеснявай толкова, и на мен не са ми правили изследвания, но доколкото знам те се правят след като се направи картона   Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 211
  • Мнения: 636
Галка, ами нормално е след мисед да си много притеснена, но предполагам знаеш, че това може да се случи на всяка жена.

В другите държави преди 12 г.с. абсолютно не се преглеждат бременни. Карат го малко на естествен подбор и няма такива дуфастони, утрогестани, дори жената да кърви, пак няма кой да обърне внимание, ако не се стигне до крайности. Камо ли пък да се пускат изследвания, така че е излишно да се шашкате. Теглото също не вижам какво да му се следи в начална бременност.

Както писах аз въобще няма да ходя на консултация по ЗК, защото първият път ходих само един път и се  отказах. Имаше десетки бременни, минаваш на конвейер, мерят се някакви сантиметри на корема, което е безумно. Вероятно аз не съм случила, но ми се видя безполезно. Така че аз въобще няма да имам никакъв картон.  Grinning

# 212
  • Мнения: 196
Здравейте момичета! Гледам, че общо взето почти всички сме с еднакви симптоми. За херпесите - аз от 2 дни съм с 4 херпеса, обаче не се притеснявам да ги мажа, защото все пак действието е локално. Хремата все още не минава, но поне се чувствам по-добре. За гаденето - усилва се, даже вече и нощно време се събуждам от него. Единственото, което ме спасява е или да ям хляб или солети. А съм отслабнала с 2 кг. откакто съм бременна. Хем съм гладна, хем почти нищо не мога да хапна.
За феталната морфология - наистина е абсурд да се записват часове за 2 месеца напред. То излиза, че веднага щом забременееш първото нещо, което трябва да направиш е да си запишеш час за фетална. При предишната ми бременност така бях направила, а пък то плода не оцеля и е малко рисковано всичко. Днес ходих до личната лекарка за да си взема направление за гинеколог /не за ЖК/, но лекарката я нямаше. Чудя се дали ще ми дадат така направление просто за преглед. Утре имам записан час за гинеколог.

П.С.  Можете и мен да ме запишете в началната страница с термин 29 август.

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 13:03 от Захира

# 213
  • София
  • Мнения: 17
Започнах да се успокоявам малко.Много ви благодаря!!! newsm51 Сега ми остава да си чакам с нетърпение прегледа в понеделник.

# 214
  • Мнения: 1 147
Момичета, аз напускам отбора Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Днес бях на преглед и мъничето нямаше сърдечна дейност, беше с размери на 9-та седмица, което значи, че преди 2 седмици е спряло развитието си.
Успех на всички ви. Пазете се!

# 215
  • Мнения: 9 973
десито  Cry Hug не знам какво да ти кажа.Мъчно ми е толкова,че ако бях на твое място нямаше да ми е толкова мъчно.Бъди силна и дано скоро влезеш пак в отчетните!
Знам,че никой не е застрахован от такова нещо,но дано е било за по-добро!

# 216
  • Мнения: 97
десито, миличка много съжалявам за това което ти се е случило  Hug Hug Hug  Дано следващия път всичко да е наред! Hug Hug Hug

# 217
  • Мнения: 2 180
Миличка, Деси, искрено съжалявам! Гледай напред, много сили и дано скоро се зарадваш на хубави новини.  Praynig
Захира, ще ти дадат направление, сега е началото на месеца и не би трябвало да отказват. Можеш да си го искаш за рутинен преглед, без да е нужно да се уточнява чак толкова....така мисля. Да не говорим, че щом имаш записан час утре, ако не успееш да вземеш направлението до тогава, някъде правят жеста да разрешат да го занесеш впоследствие. Случвало ми се е да отида на вторичен преглед и да не мога да мина със старото направление и са ми казвали до 3 дни да им занеса, за да си оправят документацията.

# 218
  • София
  • Мнения: 17
Десито,миличка, ужасно съжалявам за случилото се,сега каквото и дати кажем е малко(от опит знам).Желая ти кураж и сили да продължиш напред.Успех, и дано следващият път имаш повече успех.Сега си почивай повече.Желая ти бързо възстановяване!!!

# 219
  • Мнения: 196
Деси много съжалявам! Знам как се чувстваш, мъката е голяма, но бъди силна! Прегръдки от мен. Направо не знам какво става - вече се случва на 2/3 от жените! Имам чувството, че вече тези аномалии се дължат на нечистата среда в която живеем, далеч от природата и под влиянието на огромен стрес.
Джини благодаря за споделената информация!

# 220
  • Мнения: 1 241
десито, не знам какво да ти кажа!  Cry Желая ти кураж и късмет!  Hug

# 221
  • Мнения: 1 214
Деси и от мен една прегръдка , съжалявам  Cry

Херпесите може да третирате с Ациклостад.Случвало ми се е предишната бременност.Зовиракс - НЕ!Ако някой предпочита бабешките методи херпесите минават бързо ако се счука чесън , постави се в марля и се подържи върху херпеса.Бързо оздравяване.Аз пия Геломиртол за кашлицата и хремата в крайна сметка , защото в сиропите се съдържа етанол и решихме с личната да ги избегна.Много добре се чувствам от тези капсулки.прочетох тук за тях и съм много благодарна , не помня кой ги спомена  Hug

# 222
  • Мнения: 636
Десито, съжалявам мила ... Cry

Пожелавам ти сили и кураж, за да продължиш напред. И аз го преживях миналата година, и въпреки че имам две деца, пак си беше гадно. Сега отново имам предчуствие, че пак нещо не е наред, защото почти нямам никакви симптоми. Като си спомня с второто бях като пияна и ми се повръщаше всяка една минута, а сега все едно не съм бременна.

# 223
  • Мнения: 2 374
Здравейте!Ще се радвам,ако и аз се присъединя към отбора. Hug
Разбрах,че съм бременна един ден преди да ми закъснее,но днес бях на лекар за потвърждение,надявам е оттук нататък всичко да мине добре.Термина аз си го смятам за 29 август,но видеозона ми показва 1 септември,както и първият път малко по-напред.Но така или иначе аз ще раждам отново със секцио 10-ина дни преди термин пак влизам в августовските редици. Hug

Десито миличка и аз много съжалявам за това,което си преживяла,надявам се съвсем скоро да имаш друг повод за радост.Прегръщам те! Hug

# 224
  • Мнения: 9 973
доки ме подведе #Cussing out разкарвах се напразно,за минути съм я изтървала.Сега ще ходя утре следобяд

Общи условия

Активация на акаунт