Сменяте ли залъгалките според месеците?

  • 3 177
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 620
Ох, ама аз май не се обясних добре Rolling Eyes Той си ги приема новите по -гоемите,  чудя се  защото  давам още от старите, те да не би да вредят понеже са малки newsm78 А не му ги махам все още, понеже не мога да намеря същия цвят от по големите/пуста суета ooooh!/ Но гледам че имам мами които дълго са карали на малкия размер та се поусокоих.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 890
Няма проблем. Бибите са единственото, което не харесвам на тая фирма, Нук са по- добре, по- добре прилягат на небцето и не му заемат половината мууцунка.
А и на Нук са за по- дълго време

   И ние имаме на Нук - би ли ми казала до каква възраст са  ? Нашата е бяла със светло синьо, силиконова, сплескана.  Rolling Eyes Теди е на 3 месеца сега и много си я обича, не се бях замисляла, че трябва да му я сменям, честно казано...

# 17
  • Мнения: 4 292
Сменят се, да! Освен по месеци, се сменят и заради хигиената.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
И аз сменям според месеците,но се е случвало да й дам и биберонка,която сме ползвали в по-предишен стадий. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 047
  За това , което питаш - не съм сменяла по-малки с по-големи. Малката не можеше да понася по-големия размер, плюеше го с отвращение  Laughing

# 20
  • Мнения: 502
нашите залъгалки за на НУК. до 6 месец ползваше малката, а след 6 месец смених със следващия номер. не е имало проблем, но и аз се чудех в началото и си мислех че няма да я иска.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Когато Марти беше на 4 месеца сменихме залъгалката(на НУК). Моето дете не хареса новите, рева няколко дни и се отказа от залъгалка.

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да сменяла съм ги Peace

# 23
  • Мнения: 9 973
не,като свикна с  една,до последно с нея ooooh!

# 24
  • Мнения: 4 335
Попринцип ги сменям,но понякога и малко по кьсно след навьршените месеци.
Не се вманиачавам да стане точно на деня след месеца Wink

# 25
  • Мнения: 544
Първия път - да. Сега още не съм, че нашата е от 0 до 6 мес.

# 26
  • Разград
  • Мнения: 518
Нашите залъгалки са на НУК. До 6 месец ползваше малката, а след 6 месец смених със следващия номер. Не е имало проблем, но и аз се чудех в началото и си мислех че няма да я иска.
Абсолютно същата ситуация и при нас  Peace

# 27
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
С Авентските залагалки сме и ги сменям  Peace

# 28
  • Мнения: 2 334
Да сменям ги  Peace

# 29
  • Мнения: 4 406
да, смених ги според възрастта, но тя внезапно загуби интерес и сега ги ползва за чесалки

Общи условия

Активация на акаунт