Солкожин

  • 18 121
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 195
И аз търся, но вероятно и да е имало остатъци в някои аптеки всичко вече е изчерпано.
Дано наистина скоро го доставят.
Моята лекарка пое ангажимент да го поръча на някого от чужбина. Бихте ли ми казали колко горе-долу трябва да струва?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 37
Ами преди да изчезне е струвал около 30 лв. май(различно от 25 до 30 зависи от аптеката и града).Сега има слухове,че като отново е на пазара ще бъде към 40 лв.,но това са само непотвърдени слухове.Надявам се тия дни да се появи,нали имаше някаква информация че в края на март,началото на април щяло да има вече солкожин..дано  Praynig че го чакам от няколко месеца вече.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 37
Току що прочетох в един сайт,че има вероятност солкожин да се внесе в България след 2 месеца.Информацията била от вносителя Булгермед.Незнам доколко е вярна,защото аз от декември все този отговор получавам...след месец,след 2  ooooh! незнам вече,дано този път е вярно.

# 18
  • Мнения: 3 459
Моята лекарка ми каза, че не го били внасяли тъй като имали някакви проблеми с регистрацията на лекарството. Не съм наясно много.  Rolling Eyes

# 19
Здравейте нова съм във форума но го чета от много време и много ми харесва, че си помагаме взаимно. Та за солкожина моята гинеколожка беше на някакъв конгрес и там говорили за това лекарство, свързали се със дистрибуторите и се оказва, че никой от новата година не е дал заявка за него. Поради това нямя доставка за БГ. Сега е заявено, но ще го има в аптечната мрежа през май месец

# 20
Момичета имам раничка, която мазахме със солкожин и след това всичко беше ок ама само за 1 година. На следващата пак я имах и съм ПАП 3. Сега док иска да ми взимат биопсия, че нещо не и харесва. Та въпроса ми е тъй като разбрах, че биопсията се взима без упойка знае ли някой много ли боли, че толкоз ме е шубе

# 21
  • Варна
  • Мнения: 37
Някой има ли нова информация,какво става с тоя солкожин..обикалях аптеките из Варна, но никъде нищо не можаха да ми кажат..  Sad  ако някой има координати на Булгермед,може там да пробва за информация (това е вносителя). Ако някой знае дали го има в някой от по-малките градове...поемам всички разноски по изпращането...направо вече в чудо се видях,и алтернатива няма,освен криотерапия.Дано поне информацията,че ще го има май месец да е вярна Praynig

# 22
Аз намерих солкожин в Германия. Цената му е много по висока от цената в България. Струва около 35eur.+разходи за доставка около 25eur.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 37
това прави около 120 лв Shocked дано скоро го внесат,че иначе ще трябва от там да го поръчвам (имам позната която живее там).А ти от къде го намери,в смисъл чрез познат или чрез интернет.

# 24
  • Мнения: 229
И аз го търсих скоро за моя позната .но в цял Бургас няма дано скоро да има внос ,не вярвам да няма интерес към него по скоро друга е причината за невнасянето му.

# 25
Az tarsih solcogyn v Italia, Gartzia, Canada, Turtzia i ne go namerih, kajete kade go porachahte v Germania , ne me interesuva kolko struva, prosto da go nameria

# 26
  • Мнения: 8
Здравейте момичета.Успях да го намеря в Германия.Но всъщност го поръчаха от Латвия.Казаха ми,че струва 50 Е кутията с двата флакона.Можели да го поръчат и от Полша ,но там бил 80 Е.Така,че се оказа ,че не е наличен в Германия а го поръчват.Но пак е нещо.Дано да съм Ви полезна с тази информация.Успех на всички.   Peace

# 27
Мили момичетарв момента тази киселина не се внася в Бг.Ще я има чак октомври месец,аз си я поръчах от Гърция.Моят лекар каза че в момента само там може да се намери,а ако не ви е спешно изчакайте до октомври.Дано съм била полезна с нещо.

# 28
  • Мнения: 8
Здравейте момичета.След като намерих Солкожин ,отидох при моя лекар.Оказа се,че и той е доставил,за да може да работи.Но за съжаление не работи със здравната каса.И не е обикновен гинеколог ,а е онко-гинеколог.Аз съм от Пловдив и за да не прозвучи като реклама,ако някой се интересува,къде се намира кабинета му,
 може да ми пише на лични .  Peace

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 23:07 от Ket71

# 29
  • Канада, Монреал
  • Мнения: 69
Момичета, остана ми една неотворена ампула солкожин. В оригинална опаковка е. Ако някой има нужда, мога да му я продам. Стига за 3 намазвания. От София съм. Пишете ми на лични.

Общи условия

Активация на акаунт