Дядо Мраз чука на вратата, Монтанчето търси подарък под елхата

  • 13 739
  • 280
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 43
Здравейте,момичета!
Кажете ми нещо,моля ви-Мими кашля вече 2 седмици,друго нищо й няма,лекарката даже на снимка я прати,няма проблем,но каза да пие Бромхексин и Вентолин.Този Вентолин ме притеснява,пише че помага при бронхиална астма,хроничен бронхит и емфизем,разширява белите дробове и облекчава дишането.А при нас не е така,диша си добре,няма задух и се чудя трябва ли да го пие.Кажете ми нещо,който го е пил,защо го е пил?Знам,че близначките са пили преди,кажи ми ,Борянке,защо го пиха?

Петя,защо не искаш момченце?

# 61
  • Мнения: 196


Петя,защо не искаш момченце?
   Shocked и аз това да попитам newsm78

# 62
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
О не зная повече съм си желала да имам 2 момичета не зная нещо под съзнателно е.Така бях сигурна че Криси ще е момиче още от деня в който разбрах че съм бременна.
А за кашлицата и на нас все ни го изписват този вентолин и аз никога не и го давам.Последно ни го предписа когато беше болна от Коклюш.Криси беше болна през седмица кашлица и температура и от антибиотиците и се намаляше кашлицата.Накрая я заведохме на УНГ и ни сложиха диагноза Коклюш изписаха ни антибиотик и на детето му мина.Не се притеснявай от това което ти казах.За всеки случай я заведи на УНГ може от носа и постоянно да тече слуз към гърлото и тя за това да кашля.Или нещо подобно.Знам ли почвам да гадая само.Дано не те стресна с моите измислици,но аз не се плаша и винаги така си мисля като се разболее Криси.

# 63
  • Мнения: 3 316
Дори кашля с храчки само нощем  Tired и днес ни изписаха Вентолин и Проспан само това не беше пила  ooooh!  станахме като аптека в нас   лекарката каза , че го изписва защото е чула леко хрипче  Confused  но съм решила ако до четвъртък тогава ни каза да идем пак да я види няма подобрение да и искам направление за УНГ   

nani m може повече да знае за Вентолина ама в момента шие гоблен  и неможе да се включи  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 4 753
На Нова Година бяхме при родителите ми... Точно в полунощ майка ми не излезе на терасата, защото приспиваше малкия, а той се ослушваше в пукотевицата... Нищо интересно и различно... Не разбрах много от новогодишните празници, защото мъж ми беше на работа всичките дни и аз бях вързана вкъщи с детето...

Търся си столче за кола втора употреба за малкия... Ако някоя от вас продава може да ми пише на ЛС...

# 65
  • Мнения: 43
Не се притеснявай,Петя,няма да ме изплашиш,аз се успокоих като разбрах,че няма страшно.
Но не ми е ясно защо предлагате УНГ?  newsm78 А,сигурно заради секретите от носа,а?
Иначе носът не й тече,не сме патили така,покашля малко и мине,а сега...
Шоколадче,свиркай на Нани да даде акъл,моля!

# 66
  • Мнения: 3 316

Шоколадче,свиркай на Нани да даде акъл,моля!

 Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling  идва  Laughing

# 67
  • Мнения: 43
Отивам в банята и ще се върна да чета,а вие пишете. Grinning

# 68
  • Мнения: 406
Спирам да шия за малко и да ви кажа за вентолина  Peace Все него ми изписваха- при кашлица ,ларингит и само кашлица без нищо .И така последния път изпи 2 шишета и спрях да го давам  Peace от него може да се ускори сърдечния ритъм.В такъв случай трябва веднага да се спре  Peace Ние сме с алергична кашлица ,без пристъпи ,която идва от носа и последния път ми изписаха паста за нос Бактробан насал ,струва 23 лв. ,но е страхотна -на второто мазане в носа спряха да текат зелените сополи и кашлицата спря  Peace Спрях да давам Вентолин .На скоро пак направи ларингит и като го усетих че му става по-дрезгаво гласчето му дадох Хомеожен хапчета и инхалации с чай от борови връхчета  Peace

# 69
  • Мнения: 12
Ками,на нас ни беше изписан Вентолин,
защото имаха хрипчета.Но нещо не съм доволна от него.
Като им давах от него започваха много да кашлят и да изкарват храчки.
Може и това да е значението му,но те се задавяха с храчки и аз го спрях.
Как спрях сиропа,така спря и кашлицата,и храчките.
Но да чукна на дърво от тогава насам не сме боледували.

# 70
  • Мнения: 12
nani_m кой гоблен шиеш?
И аз съм запалена гобленарка,но от 10-на дни все не ми остава време за шиене.

# 71
  • Мнения: 406
Шия Майчина любов на Полимат, но никога вече няма да си купя тяхна комплектовка  Naughty само да го свърша,ще сменя фирмата  NaughtyСега търся ключа на Мост над реката ,ако можеш помагай  Blush Схемата я имам ,а ключа не  Tired

# 72
# 73
  • Мнения: 43
Благодаря ви много за помощта,майчета! Hug Hug Hug
Сега давам Бромхексин,пък ще видим,то не беше зле да приготвя нещо натурално,сега ме е яд,че толкова се забавих.Може би щеше да е минало до сега.
Много е сладка Дори,всички албумчета на дечица,които показвате са много хубави. Grinning
Сетих се да питам,утре има ли някоя именничка?Да не забрави да почерпи!

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 23:05 от К@ми

# 74
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Добър ден
Вчера ходихме на консултация вече тежим 5450 гр. т.е качили сме 950 гр. и сме високи 61см т.е 6 см сме пораснали.
Имали някое детенце от вашите което не е кърмено тъй като ние от самото начало сме на АМ и само ме плашат ще видиш колко ще боледува.

Общи условия

Активация на акаунт