Дядо Мраз чука на вратата, Монтанчето търси подарък под елхата

  • 13 751
  • 280
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1
Здравей те "Вентолон" давах на Ради когато беше болен от бронхит.Днес ходихме на изследвания  то какъв рев беше направо страшно взеха му кръв и от пръста и от вената.Снимките на Дори са много хубави.   Честит Празник на всички именници.  bigdance2   bouquet  newsm51

# 76
  • Мнения: 196
За Вентолина ,който е ходил при Пекова без Вентолин си нее тръгвал,това си е лично мое мнение.Някъде четох наскоро за него ,че не спира отведнъж и се пие по схема определена 3дена по 3пъти ,2 дена по 2пъти и 1 един ден 1 път HugКато интервала на даванията нетрябва да е по-малък от 6 часа.
beboran4eto радвам се за теб и на новината за момиченце  Grinning
Дано на Ради операцията мине без проблемно Praynig,и по спокойно ,отзивите от болницата в Ботевград са добри .
tanq_mt -не подкрепям това тяхно мнение  Wink
Много сладки са и Дори и Натали  Heart Eyes
Оффф напоследък нямам никакво време само ви чета ...дано несъм забравила и пропуснала някой .Лек ден за сега...

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 10:08 от bisssy

# 77
  • Мнения: 12
Xa,Добро утро,съгражданки.
Какво правите в това студено време?

nani m за съжаление не мога да ти помогна за ключа.
И аз имам гоблени на Полимат,но са ми подарени от майка ми.
Аз исках нещо по-така,романтично за спалнята и тя ми подари
Синя нежност и На крилете на любовта на Полимат.
Пътвият е ушит и вече в рамка,а вторият сега го шия,
но общо взето съм доволна от Полимат.
Ти защо не си доволна от тях?
Любимата ми фирма за гоблени е Солария.Препоръчвам ти я.
Ето тук може да видиш гоблените ми:
http://www.album.bg/ilianka_natali/albums/60632

Станиславче,Дори е много сладичка.
А ти защо не се показваш на снимки?Срам ли те е? Grinning

tanq_mt не се притеснявай,и ние от самото начало сме на АМ.
Но до сега не са ми боледували,с изключение да един кратък вирус,
който прекараха за 2-3 дни.

Е това е от мен.Очаквам и вие да се включите.

# 78
  • Мнения: 413
Аз съм асматичка и съм пила Вентолин,но той се изписва при бронхити и асми.
Аз не бих го дала,давам Проспан на детето,досега винаги с него се оправяме,също чай ,незнам но така за най-безобидна кашлица без температура и хрипове да изписват силни лекарства съм против.Това си е мое мнение.
Честит имен ден на всички именници.  bouquet
На болните -бързо оздравяване Hug


п.п.Съгласна съм с мнението на Биси,всеки лекар си изписва едни и същи неща за определените заболявания.

Шоколадче,много ти е сладка манекенката

# 79
  • Мнения: 274
Здравейте и от мен Hug
Честит имен ден на всички именници    bouquet   bouquet   bouquet
beboran4eto,радвам се,че второто ще е момиченце,а пък ти не знам... Grinning Пожелавам ви успешна операция на Ради и всичко да мине без проблем Peace
черен шоколад,Дори ти е много сладка Peace
K@ми,на Камелия съм давала Вентолин,но получи ускорено сърцебиене и го спрях веднага,защото ни бяха предопредили,че може да има такава реакция Peace

# 80
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
малко снимки на Дори ако ви се гледат  Hug
Гледат ни се при такава красавица на тях.
Честит имен ден на всички именници.Пожелавам им много здраве и късмет.  bouquet
beboran4eto пожелавам ви успех за утрешната операция и дано Ради е много спокоен.И всичко да мине бързо и безпроблемно.Ще стискаме палци.
tanq_mt не се притеснявай толкова.Ако кърмеше щеше сега да е по добре за бебето защото то сега си изгражда имунитет и с кърмата ти щеше да му предаваш антитела ,а за в бъдеще не  е гаранция че ще боледувате.Аз съм кърмила 6 месец и Криси боледува колкото другите деца.За това не се притеснявай.

# 81
  • Мнения: 4 753
Аз не съм кърмила нито ден... Също така, както всички знаят, вече не ваксинирам детето си (с малки изключения в началото, за които никога няма да си простя)... До сега не ми е боледувал, като изключим някакви безобидни прокашляния по едно време...

# 82
  • Монтана
  • Мнения: 1 011
stelt77 каква е причината да не го ваксинираш, аз мисля да и слагам пентаксима и как си спря кърмата защото имам една позната която сега ще ражда и не иска да кърми въобще момичето си има някакви проблеми а лекарите са и казали че първо трябва да и тръгне кърмата пък тогава ще мислят за спирането, а на мен Цеков ми е казал че има начин въобще да не ти слиза кърма.
При мен тръгна кърмата на 8 ден и спря на 16 ден защото 1-вия месец след като родих ми се гадеше от всякаква храна освен по-малко сладко.

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 12:03 от tanq_mt

# 83
  • Мнения: 4 753
На мен кърмата нещо не ми тръгна както трябва... Не успях да кърмя, имах много висока температура и бях като парцал, дори не искаха да ме изпишат заради температурата... После ми изписаха някакво лекарство за спиране на кърма, щото явно нямаше да стане номера, но не помня как се казва, а и е пълно със странични ефекти, та никой да не го пие без лекарско предписание...
Ваксини не слагам, защото според мен вредят, а и срещу болестите, за които се слагат са напълно безсмислени... Няма да се впускам в подробности, защото в темата момичетата ваксинират децата си и да не ги шашкам...

# 84
  • Мнения: 3 317



Станиславче,Дори е много сладичка.
А ти защо не се показваш на снимки?Срам ли те е? Grinning


         

ето ме и мен  Flutter   

благодаря на всички  Hug 

от Вентолина дадох снощи на Дори 3мл. към 21.00ч. и към  23.30ч. повърна всичките си храчки и спа много добре тази нощ - без кашлица   Sad 

beboran4eto стискам ви палци  Praynig  всичко да мине добре  fingerscrossed   

tanq_mt  не се връзваи на подобни приказки  Naughty  аз съм кърмила Дори само 1 месец и до сега това и е пурвата по -сериозна настинка  Tired

# 85
  • Мнения: 210
Майчета ,здравейте и от мен Hug
Първо честит имен ден на малки и големи,не пиша по именно,защото не знам именната на всички,абе незнам въобще днес имаме ли именници newsm78.Ама няма значение,да са живи и здрави и много щастливи smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51.
Относно Вентолин сироп,изписван е на Поли два пъти.Като при вторият прием на сиропа кашлицата на Поли се увеличи,не ядеше,не спеше от кашлицата,абе ужас.Като я заведохме на преглед ,Ганев ни каза,че от  сиропа и ,че Поли е  получила  като астматичен пристъп.А аз му вдигнах един грандиозен скандал,защото се бях много ядосала Close Twisted Evil,май ни имат децата за опитни мишки.И след този прочут сироп ни се наложи,още седмица в къщи и лечение с др.лекарства.Оттогава не давам Вентолин,дори и да ни го исписват.Доволна съм от  сироп Флавамед,при Поли действа,а също и от капките собствено производство-10мл. физиологичен р-р плюс 5 капки клеева тинктура.
Натали и Дори са супер сладки малки дами Hug Hug Hug
Беборанче,стискам палци всичко да мине о.к,и супер много се радвам за вас,че ще си имате момиченце stork-girl

# 86
  • Мнения: 406
Всички които са запалени по гоблените заповядайте тук http://www.goblenite.org/showthread.php?t=5424 От Полимат не съм доволна ,защото смесват конците -слагад некачествени ,а плащаш за качество и разработките не са им добри  #2gunfire

# 87
  • Мнения: 406
Е не, Naughty снощи по това време тук кипеше от хора , а сега никой  Thinking

# 88
  • Мнения: 3 317
аз съм тук  Mr. Green

# 89
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
И аз,съм тук но се подготвям.

Общи условия

Активация на акаунт