ЧНГ - Декупаж - 25!

  • 31 625
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 310
Момичета много хубави неща видях , Лаленце, Мери Попинз - много са нежни нещата които видях   bouquet  bouquet
сега да кажа за салфетките, отидох в събота към 18 часа и работеха и двете магазинчета, а открих и трето
та значи в първото магазинче дето е в стъкларията избора не беше богат но имаше интересни неща - общо 6-7 вида на бройка
във второто магазинче дето е срещу рибата - направо се ошашавих  #Crazy момичето ми даде около 8-9 кашона от които се побърках какво да си взема и взех за над 20 лв  Mr. Green салфетки на бройки, като там салфетките са по 35 ст размер 33х33см
и 25 ст по-малките - имаше невероятни попадения, даже повечето не съм ги виждала Shocked
а третото магазинче е пак на тази фирма / второто магазинче/ но има и доста различни салфетки е като се излезе от него и се тръгне към трамвайната линия - най-накрая в дясно - и там отидох и познайте.............. Crazy
определено избора е огромен и цените са добри - за сравнение в Слънчоглед салфетките от същия размер не са 35ст а 50ст
не че и там няма добри попадения но напоследък избора не е особено голям
разбира се вчера следобяд не изтраях и започнах няколко неща, та като ги завърша, както и предишните ще покажа Rolling Eyes

# 226
  • Мнения: 1 698
Марина, тези първо, второ, трето магазинче, къде точно се намират? Искам и аз салфеткииии Praynig
mery_poppins1, кутийката е много нежна, много чувствена, много красива. Убедена съм, че приятелката ти ще се влюби в нея. Приказна е.

# 227
  • Мнения: 376
marinap-покажи малко от салфетките Praynig
имаше ли нещо хубаво с лалета?

# 228
  • София
  • Мнения: 310
                     Работи в събота магазинчето на Красно село.Едното е като минеш покрай сергиите с цветя и стигнеш до магазина за риба .Има едно малко базарче и ще го видиш ,ако рибата остане зад гърба ти.Рибата във високия блок.Другото е откъм бул.Г.Делчев и в него се продава луксозна стъклария.На витрината има салфетки така ,че не можеш да го подминеш ако вървиш покрай сергиите с книги в посока към бул.България.
ето това са обясненията на Didia за магазинчетата за салфетки, където бях ще пробвам да снимам малко и да покажа, да имаше доста с цветя, до колкото помня и лалета имаше ама то при това изобилие все ще си харесаш покрай лалетата и още нещо Peace, а пък момичето дето продава е толкова мила и любезна че кефа е двоен  Mr. Green

# 229
  • Мнения: 1 698
Марина, мерси много  bouquet Утре ще ходя в този квартал, но дано ми остане време да разгледам и намеря магазинчетата.

# 230
  • Мнения: 376
marinap-благодаря ти много,и ще чакам снимките с нетърпение Grinning

# 231
  • Мнения: 7 492
                     Работи в събота магазинчето на Красно село.Едното е като минеш покрай сергиите с цветя и стигнеш до магазина за риба .Има едно малко базарче и ще го видиш ,ако рибата остане зад гърба ти.Рибата във високия блок.Другото е откъм бул.Г.Делчев и в него се продава луксозна стъклария.На витрината има салфетки така ,че не можеш да го подминеш ако вървиш покрай сергиите с книги в посока към бул.България.
ето това са обясненията на Didia за магазинчетата за салфетки, където бях ще пробвам да снимам малко и да покажа, да имаше доста с цветя, до колкото помня и лалета имаше ама то при това изобилие все ще си харесаш покрай лалетата и още нещо Peace, а пък момичето дето продава е толкова мила и любезна че кефа е двоен  Mr. Green
       Embarassed Embarassed Embarassed Аз за третото магазинче бях изключила!!!По-често ходя при момичето срещу магазина с рибата! Embarassed Embarassed Embarassed Чета ви и съм възхитена от творенията ви.Аз съм започнала много неща,нооооо ...време не ми остава да довърша  Sick
                       Успешна работа!!! Peace

# 232
  • Мнения: 1 698
Нали всички говорите за пазара в Красно село, големия, на бул.Гоце Делчев? Там трябва да търся магазина с рибата? newsm78

# 233
  • София
  • Мнения: 310
момичета ето част от салфетките които успях да снимам, имам доста повтарящи се или една и съща салфетка но в различини цветове
http://www.kukupipikate.snimka.bg/album.php?album_id=337603
аз съм зле с обясненията,но се оправих по описанието на Didia , така че ако не се оправите за третото магазинче, попитайте в това срещу рибата във високия блок , както е обяснила Didia  и момичето ще ви обясни те са на една фирма
да става въпрос за големия пазар на Красно село
дано да добиете поне малка представа, но определено имаше страшно много в сравнение с другите места на които съм била, можех да взема още поне 3 пъти по толкоз без да ми се повторят + тези които имам и те са над 50 но...... финансова криза  Joy

# 234
  • Мнения: 4 370
marinap ,мноооого са хубави салфетките  Peace
сега ще чакаме и предметите декорирани с тях   bouquet

# 235
  • Мнения: 21
marinapap, много хубави салфетки- много ми хареса тази със синята лейка...  Laughing
дай да трампим Rolling Eyes
ако ще ходиш до там скоро, вземи ми една

# 236
  • София
  • Мнения: 310
staro-novo  взела съм си по 1 -2 от вид, а скоро не ми се очертава ходене
но мисля че mimes  се интересуваше къде са магазинчетата, иначе с удоволствие Peace
следващия път като ходя ще предупредя, ако има желаещи мога да купя Hug

# 237
  • Мнения: 21
става...Simple Smile

а някой да е правил такова чудо


на много места из нета ги срещам, а и днес в движение видях на една витрина нещо подобно, но със силуети на хора от различна хартия, на шарен фон- на пръв поглед не се забелязваха, но като се вгледаш, се отличаваха, много интересна игра с окото
ако някой е виждал шаблони из нета, да казва  Grinning

# 238
  • Мнения: 7 492
                  staro-novo ,защо ти е шаблон? Взимаш контура ,на която си фигура искаш и комбинираш с различни цветни хартии,салфетки или даже плат.Това го правим с децата от ДГ още преди годиниииии и то много отдавна. Laughing Сега искам да направим подаръци за майките,но ще работим с декупажна хартия,че е по-лесно от салфетката.Ще пробвам да снимам всичко и ще ви покажа какво могат сладурковците. Laughing

# 239
  • Мнения: 21
да, де- под шаблони имам предвид главно фигури - такива, стилизирани или като карикатури/илюстрации, а не просто снимка- а ако има и  с описание коя част от каква хартия да се прави /като описание/шаблон за пачуърк/, още по-добре

а как се казва като техника /на английски ако може, за да потърся/
няма да се учудя ако е нещо японско...

Общи условия

Активация на акаунт