ЗА МНОГО ГОДИНИ !

  • 23 524
  • 580
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 384
Благодаря, приятели, за поздравите!
Нещо хич не ми е празнично-тук е мрачно и мъгливо, гадно време.
А и първото нощно след отпуската просто ми взе здравето.Празника го посрещнахме на пост Sick-работа до дупка.
И сега хич не ми е до тържаства, ама трябва да се взема в ръце Tired

Отново благодаря на всички, които ми се обадиха и писаха тук.Невероятно приятно и щастливо изживяване е този ден-вместо да легна да си почина, приемам поздрави.Какво по-хубаво от това!  bouquet
А вие, момичета, помните ли лекаря, при който сте раждали.Аз моя си го помня и на този ден задължително си го тача. bowuu
Лек ден на всички!
Отивам да пия ем-найстото си кафе.

# 556
  • Мнения: 3 540
Ха наздраве,мъжкари! Joy Joy Joy Joy Joy

# 557
  • Мнения: 919
Наздраве,Вълчо,Френд! cheers
Валенце,ще чакаме снимки после на новата кухня,като стане. Wink
Айнурче,оздравявайтеееее! Heart Eyes
Мами,първата лекарка при която раждах,не си я спомням много добре,че беше ехеййййй кога...Но второто раждане никога няма да го забравя.Имаме един млад доктор и понеже лежах с отоци в болницата две седмици преди да родя ,си казвах "Дано да не ми се падне тоя доктор,че като го гледам е от мен по-малък!"Отивам да раждам,точно той на смяна! Mr. GreenТака се изплаших в първият момент като разбрах! LaughingОбачееее ...грешала съм много!Просто  не бих го сменила за никой друг сега. Grinning

# 558
  • Мнения: 882
Валенце, два съвета, искаш - неискаш давам ги7

1.Не си прави кухнята толкова хубава. Ще ти се иска много време да прекарваш там.
2.Бъди внимателна с майсторите. Да не ти се падне някой от героите на "Господари на ефира".

Нонче, незнам колко ти е близък човека, но ако вземеш да му събереш снимки от всички най-важни моменти в живота му и ги оформиш като................. Може да го изненадаш като ги пуснеш на самото тържество, с проектор или пък на голям монитор.
Другото, което ми идва на ум. Може да му поканиш музиканти да му изсвирят нещо или ..............
На мен по-вече ми допада от един часовник, който така или иначе ще забрави бързо. Емоцията обаче е друго нещо.

# 559
  • Мнения: 3 540
Аз се сещам,коя лекарка ми помогна да продължа живота си ,когато родих Ани ,но за съжаление е извън БГ ,а й нямам и координати!
А при Петя беше случаен лекар ,минаващ през коридора,дежурната я нямаше,четеше вестник в кабинета си! #Cussing out

# 560
  • София
  • Мнения: 9 861
Валенце, два съвета, искаш - неискаш давам ги7

1.Не си прави кухнята толкова хубава. Ще ти се иска много време да прекарваш там.
2.Бъди внимателна с майсторите. Да не ти се падне някой от героите на "Господари на ефира".

Съвети приемам всякакви! Grinning
Те да ми направят шкафовете,аз майстора вкъщи си го имам,имам му пълно доверие.Че той ако не го оправдае ,знае кво става като се разсърдя...или по-точно какво не става hahaha Flutter.
Мами,честит празник!  bouquet
Аз раждането на Бубка не ща да си го спомням,камо ли пък лекарите.
А на Мими раждането го помня-тогава ми избиха зъбите във всякакъв смисъл.и в паричен Crazy,и в пряк-нали имах предни изкусвенни зъби,след операцият ми ги връчиха с думите-избихме ги в паниката с упойките,съжаляваме. Crazy

# 561
  • Мнения: 4 585
Мами, имаш нужда от масаж, докато си изпиеш кафето.
Раменете, врата, челото и на слепоочията.

# 562
  • Мнения: 779
и аз второто ражданее малее.. Crazy Crazyнабутах се при един нещастник ,дето ми умори детето,умъртви го,мен направи луда и за капак - 500лв му дадохме!Евла а ?Блъците никога не свършват-това е !Ама нали моя мъж е интелигенция..ако беше някой шофьор с юмруци като агнешки главички,щеше да види сега видьов ден ,не бабин.. Mr. Green Mr. Green

# 563
  • Мнения: 882
Аз не само си я помня, но днес отидох и да я поздравя. Беше много щастлива. Все пак тя първа е държала моето бебенце. Много я обичам Hug

# 564
  • Мнения: 1 849
Честито, Мами! Много здраве и хубаво настроение оттук нататък!  Party
Благодаря ви за мнението за детската градина, проблема е не толкова в това детето да тръгне, колкото и аз малко "да влезна в релси" както казва мъжо. Може би варианта на половин ден работа и градина на половин ще реши проблема. Ще се пробваме, пък ще видим...  Ще кандидатстваме сега, да видя и мнението на възпитателките  Wink
Валенце, нашата кухня на вилата също е от чам. Наистина стои много топло и уютно. С годините не е мръднала. Единствения недостатък е, че чама е меко дърво. Ако се чукне макар и леко остава вдлъбнато. Задължително я минете с някакъв импрегнатор или силен лак, че долните шкафове трябва да са и водозащитени. Имало и някакви пласмасови покрития, което донякъде предпазва от леките наранявания.
Ия, та ти си имаш един малък мъж! Да ти е жив и здрав! Пубертета е треснал и моя батко, то не е тръшкане, то не е инат! А за дрехите няма да говоря... (моя е във фаза рап)  Mr. Green
И при моето първо раждане беше така... Оказа се, че съм му трета родилка в стажа Shocked Е, справи се човека, после 3 пъти идва да ме гледа и да ми се радва, как ме бил избродирал...

# 565
  • Мнения: 919
Оказа се, че съм му трета родилка в стажа Shocked Е, справи се човека, после 3 пъти идва да ме гледа и да ми се радва, как ме бил избродирал...

Дааа и моя така. Големи проверки ми правеше в стаята. Laughing
После пращах мъжо да му занесе уискита и разни неща,защото при изписването ми го нямаше и мъжо вика ,много заинтересовен тоя доктор бре.Пита как си,болят ли те шевовете  и т.н. Laughing
Ама аз не му бях трета родилка де. Peace

# 566
  • Мнения: 3 743
Малко предложения за подаръци и от мен: халат - има страхотни мъжки халати Peace, ако е любител на вината - има много хубави комплекти с тирбушон, тапа и разни други неща.

# 567
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Мами,  Hug  Heart Eyes  Hug
Много и здрави бебета, както и послушни майки ти желая!


....
А вие, момичета, помните ли лекаря, при който сте раждали....

Не само си го помня, но днес лично го нацелувах пред цялата болница  Laughing
До края на живота си ще съм му благодарна. А и днес в отделението, където раждах, ме  поканиха отново да им стана пациентка, даже стая си заплюх  Wink

# 568
  • Мнения: 779
..А и днес в отделението, където раждах, ме  поканиха отново да им стана пациентка, даже стая си заплюх  Wink

aууу..айде де Laughing.. Laughingайде..а приемаш ли орисници?ние тук цял подфорум народ ..ама сааааамо хубави неща ще наричаме , като се появи човечето на бял свят..ама първо айде го планирай,пък после сме пъви писти.. Hug Hug Wink

# 569
  • Мнения: 4 585
Е, че тя само черешката на тортата останало да се сложи.

Общи условия

Активация на акаунт