ЗА МНОГО ГОДИНИ !

  • 23 519
  • 580
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 3 540
 А и днес в отделението, където раждах, ме  поканиха отново да им стана пациентка, даже стая си заплюх  Wink
Е бим бам ,няма какво да чакаш,щом си се вредила! Mr. Green
 


 

 

# 571
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Е, че тя само черешката на тортата останало да се сложи.

Нали, нали  Laughing пък и да ми вдигнат заплатата двойно, че да мога да ги гледам нормално тези деца, освен това и майка ми да дойде да живее в Пловдив. Друго не искам, за да се реша на второ  Crazy

# 572
  • София
  • Мнения: 9 861
Е, че тя само черешката на тортата останало да се сложи.

Нали, нали  Laughing пък и да ми вдигнат заплатата двойно, че да мога да ги гледам нормално тези деца, освен това и майка ми да дойде да живее в Пловдив. Друго не искам, за да се реша на второ  Crazy
Бим бам,ако всички ги чакаха тези условия,надали някой щеше да се  реши на второ Crazy Laughing.

# 573
  • Мнения: 446
Аз за пубертетите имам питане - може би някой с по-големи деца, или татковците ако имат подобни спомени от близкото си минало. Знам, че въпросът е по-скоро за Нашите деца, но тук ви чувствам по-близки, там е просто стълпотворение.
Имам проблеми със склоняването на младежа към лична хигиена и опрятен външен вид.
Не съм маниачка, ама множко ми идва къпането на три дни веднъж, половинсантиметровите нокти и колекцията чорапи под леглото, откъдето си вади поредния "малко употребяван" чифт, дето не съм сколасала да го отнеса своевременно за пране. Също и ходенето на училище с домашните дрехи, или с джинси, върху които е седял докато пише домашно, и прочие гиздосии  Sick. Желая на всички вас и дечица от здраве да не се отървават, на докторите - да им намалява работата /без акушерите - за тях може/

# 574
  • Мнения: 3 743
DDBD, едва ли ще ти подейства успокояващо, но и аз имам този проблем Rolling Eyes  За съжаление доста често го разрешавам с викове и скандали, а понякога и с не много приятни сравнения.


...
Нали, нали  Laughing пък и да ми вдигнат заплатата двойно, че да мога да ги гледам нормално тези деца, освен това и майка ми да дойде да живее в Пловдив. Друго не искам, за да се реша на второ  Crazy

А мъж не ти ли трябва newsm78



# 575
  • Мнения: 882
На първо време се въоръжи с малко търпение. 100 % преминава  за година, година и половина. Като Ви се появи първата мома, тогава пък няма да можеш да го изкарваш от банята.
Всичките си пари ще даваш за прически, гелове, парфюми, дрехи, бельо, чорапи. Ще се пременя по 3 пъти на ден и винаги ще мрънка, че няма какво да облече и че дънките му били гадни.
Малко преди 17 години, ще иска шофьорски курс, кола и т.н., но това си е друга тема.
Да са ни живи и здрави тинейджърите.

# 576
  • Мнения: 4 585
DDBD, като си хареса изгора, ще се сети.

# 577
  • Мнения: 882
Дени, как пък си намери оправдание сега. Thinking Раждай, пък после ще му мислиш Naughty
В този ред на мисли: Вие журналистите защо не стачкувате никога?

# 578
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ако и ние стачкуваме кой ще отразява протестите тогава?
Че по време на стачки най - много работа имаме.

# 579
  • Мнения: 1 849
radini е права, това е до време. Макар че за мома още не е споменал  newsm78 Сега е наредил 3 дезодоранта и 2 парфюма и си слага поне по 3 наведнъж. Не че чорапите не са сритани отдолу, но пък ако горната блуза не се смени всеки ден - не може, тениските и по два пъти. Любимите дънки се перат в петък вечер, да изсъхнат за училище и се сменят синджирчета и връзчици постоянно. Къпе се всеки ден, при това с косата. Ама те си имат нужда, че хормона не пита  Hug

# 580
  • София
  • Мнения: 2 262
Мами, честит празник, желая ти много успехи в работата, само здрави и хубави бебета да израждаш, и не на последно място, да напишеш скоро как момиченцето ти е по-добре и кошмара е свършил!
Като гледам колко условия чакате да ви се съберат, за да родите второ дете, ви казвам от сега, че скоро няма да се сдобиете с него. Ние на квартира, само с един работещ родител, и за другото няма да изреждам, мисля, че най-доброто нещо, което сме направили, освен да се обичаме и подкрепяме е това, да си създадем две страхотни деца, не се отказвам от тях, дори да знаех предварително за това, което ще се случи с тях!
Това за тинейджърите, нещо почва да влиза и в нашата къща, нищо че нямаме тинейджър, незнам това някакъв ранен пубертет ли е, гел на косата си слага, ама къпането взе да му дотежава...
Сега да ви помоля, кой от вас ще пусне нова темичка, че тази доста попремина 20те страници, които са определили за този вид теми, и там да си продължим с хубавите коментари? Направо да пуска, който се реши, а аз ще заключа тази да не се бъркате!  Hug

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 17:11 от Mama Igi

Общи условия

Активация на акаунт