Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-24)

  • 13 360
  • 304
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 556
Много ви благодаря момичета  Hug

# 241
  • Мнения: 728
Честит ден ден на Ивана, малко на патерици. Пожелавам и да е най чаровното, умно и послушно дете и да помага на мама за бебето Hug ..

little angel: gretacvetina е права, аз ония ден, както си сложох една блуза в кошницата и.. изчезна преди изпратя поръчката, ужас, умрях си на мъка. Иначе и аз с дебитна карта visa electron пазарувам обаче на ЦКБ. Гледай задължително размерите, че номерата им не са като нашите.

ПП: Напомням на мамите който ги няма в първия пост да ми пратят:
1. Име
2. Имена на децата
3. Рожденни дати (собствени и на децата)
4. Снимки, да си запълним колекцията.

# 242
  • Мнения: 48
ПП: Напомням на мамите който ги няма в първия пост да ми пратят:
1. Име
2. Имена на децата
3. Рожденни дати (собствени и на децата)
4. Снимки, да си запълним колекцията.
Къде да ти изпратим снимките?  newsm78

# 243
  • Мнения: 728
поща: mutter@abv.bg
скайп: rock_n_roll_nigger

# 244
  • Мнения: 68
Като гледам колко много народ е имало в първите 2-3 теми,а сега от тях е останала само Скорпионка май.

# 245
  • Мнения: 369
Като гледам колко много народ е имало в първите 2-3 теми,а сега от тях е останала само Скорпионка май.

Твърда до край Дими Joy Joy Joy

# 246
  • Мнения: 69
Здравейте, мами и лек и усмихнат ден ... Simple Smile))

# 247
  • Мнения: 48
Здравейте, мами!  Laughingsmile3525
САШИ ДНЕС СТАВА НА 1 МЕСЕЦ!!!    Two Hearts newsm32
Не знам как се качват картинки и не мога да ви почерпя виртуално...  Embarassed

# 248
  • Мнения: 69
Meryl, честито Simple Smile)))   bouquet 1crib feeding newsm07 

# 249
  • Мнения: 48
Благодаря!  Hug  bouquet

# 250
  • Мнения: 1 101
Като гледам колко много народ е имало в първите 2-3 теми,а сега от тях е останала само Скорпионка май.
И аз съм една от първите врачански мами, ама нещо изгубих тренинг да пиша - и тук, и в отчетната, и изобщо навсякъде  Crazy Даже едва от скоро отново влизам да ви чета, но понеже не ви познавам си трая. Simple Smile

# 251
  • Мнения: 68
Ами защо се криете бре хора.Аз вчера ги прегледах понеже ми трябваше нещо което бях писала тук и рекох да видя най-първите теми и глеееедам,толкова народ а сега само 1-2 от всички тях.Я се връщайте обратно.Като не се познаваме ще се запознаем Simple Smile
Честито за месечинката и да растете весели и послушни   bouquet

# 252
  • Мнения: 1 341
Като гледам колко много народ е имало в първите 2-3 теми,а сега от тях е останала само Скорпионка май.
И аз съм една от първите врачански мами, ама нещо изгубих тренинг да пиша - и тук, и в отчетната, и изобщо навсякъде  Crazy Даже едва от скоро отново влизам да ви чета, но понеже не ви познавам си трая. Simple Smile
Хайде бе, не ни познава! Crossing Arms

# 253
  • Мнения: 159
Еееее Сиска, много се радвам че пишеш пак тук...толкова много ме забавляваха разказите ти за Дени. Сигурно е станал страшен красавец  Hug

# 254
  • Мнения: 1 101
Като гледам колко много народ е имало в първите 2-3 теми,а сега от тях е останала само Скорпионка май.
И аз съм една от първите врачански мами, ама нещо изгубих тренинг да пиша - и тук, и в отчетната, и изобщо навсякъде  Crazy Даже едва от скоро отново влизам да ви чета, но понеже не ви познавам си трая. Simple Smile
Хайде бе, не ни познава! Crossing Arms


Ух, бремелинке, извинявай  Blush С Рони се познаваме, доста даже бих казала WinkИ със сладката Ема, да я нацелуваш от нас Heart Eyes

Дени е порастнал, приказва страшно много. Сега е в периода да имитира всичко и всички, прави се на мъжкар. Така попива разни лафове от баща си и е толкова смешно да ги чуеш от детска уста...Вчера го взимам от детска градина, а той веднага започва с един сериозен тон да ми разказва "мамо, днес не ми се караха изобщо в градинката, ама изобщо. Представяш ли си, егати случай ти казвам!"

Общи условия

Активация на акаунт