Австрия 27- Дано щастливите ни мигове са много повече от 2009!!!

  • 14 400
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 112
4естита нова 2009 година!
Сърд4но желая на вси4ки една година,наситена с любов,хубави мигове,усмивки ,веселие,здраве,топлота и доброта   в семействата ни и в отно6енията ни с другите!И нека Бог благоволи в това!


Жени, newsm59, Желая ти успех във вси4ко! newsm51

Рени, Flowers Rose

Моми4ета ,има ли някой ,който да притежава този великолепен кухненски уред,за да сподели мнение?Ве4е съм по4ти съгласна да го имам,но ми се иска  да 4уя мнение.

http://www.vorwerk.com/de/thermomix/html/ueber_uns.html

Кака Сиййка,благодаря за пожеланията.Съжалявам ,не мога да помогна.

Илианка,  bouquetблагодарности ,за оптимисти4ното заглавие.Дано!

Хубав завър6ек на седмицата желая на вси4ки и спокойна по4ивка!

# 16
  • Мнения: 343
Честита Нова Година на всички!

Честит Рожден Ден на Диана и Жени на патрици!  bouquet

Благодаря на всички за пожеланията по случай РД на Александър Hug

Рени, не знам какво ти се е случило, но намирисва на много лошо, не си стискай сълзите. Радвам се, че Филип се е спасил от антибиотика.
аз напоследък съм спряла да плача и стреса ми избива по кожата Cry сега пак ще ми трябва година да заприличам на нормален човек.

# 17
  • Мнения: 957
 deiana, имаш вид на много спокоен човек. Като видях за първи път даже си помислих  " сигурно децата и са ангелчета, защото не вярвам да не и пука от нищо".

Ние пак минаваме през малък ад в къщи. Освен, че Даниел има отново ужасно много газове, които стоят в корема и не излизат (това, дето го тормизи цяла вечер го изпусна късния следобед, няма да ви казвам каква канонада беше #Crazy #2gunfire #2gunfire #2gunfire), не спи вечер, а се мята и реве, му растат долните кучешки и отказва да яде вече втора седмица нормална храна. Надявам се да е заради зъбите. Яде само 5-6 лъжички попара със сирене сутрин, пие мляко, яде кисело мляко с бисквити, малко ябълка, от време на време 2/3 хапки банан или някоя солета или бисквита. Никакво месо, никакви зеленчуци. Кошмар! Заради газовете не смея да му давам желязо, но ако продължава така с диетата ще се принудя да дам.
 

# 18
  • Мнения: 343
Илияна, мерси  bouquet
аз съм, според мъж, баща и брат, истеричка. за съжаление крещя по децата повече от колкото искам, и пред време ревях като луда за всяка дреболия. реването намаля, за сметка на това се нервирам тихо вече. но на външен вид хората ме взимат за много желязна и спокойна, не знам защо Laughing
а децата са всичко друго освен ангелчета. алекс е малък истерик, мята се на пода за всяка дреболия, а дребчо гледа от брат си и бавно почва със същите номера. слава богу проблеми със зъби не сме имали, но от ушите на алекс ще побелея.
мислила ли си за биорезонанс? или някаква друга алтернативна щуротия. аз на тая тема съм тома неверни, но ако помогне, съм готова да опитам каквото и да е. тая седмица имам термин при тцм лекар, да каже какво да правя с моите нерви и кожа, и нерви и уши на александър.  отделно ще идем и на хно да видим сливиците.
да отбележа, сребърната вода не ни спаси...

# 19
  • Мнения: 957
Ди, след това, през което преминавам покрай Даниел и аз съм крещяла не малко на брой пъти истерично и см ревала и какво ли още не. Идвало ми е да трясна вратата и да не погледна назад. Дори шамари раздавам, от което не се гордея никак, но понякога просто не успявам да канализирам стреса и напрежението по друг начин. Биорезонанца помогна за обривите, които Даниел имаше по краката и корема, за газовете няма ефект. Аз също не вярвам много в алтернативните методи, но когато няма вече друг избор бих прибегнала и към тях. След това, което пишеш Рени веднага би ти обяснила от къде идват поблемите с ушите на Алекс според ГНМ. Аз нещо не съм им привърженик, много еретично ми звучат, но пък когато си вдигнал ръце и нищо не помага...
А, и друго, мъжете много лесно лепват на една жена епитета истеричка , без да отчитат, какво всъщност я кара да се държи така. Когато няма помощ или поне желание за такава, съпричастност, разбиране, стресът  в комбинацията с физическо изтощение при мен избива като истерия. Върви му обяснявай после, че ако 2 пъти изведе сам детето на вън, когато ти си готова да заспиш права истериите ще са значително по-малко и че ако вместо да ме праща при майка ми ми влезе в положение и поеме някои домакински работи, например, атмосферата в къщи няма да е така обтегната и няма да се стига до истерии. Най ме е жал, че накрая го отнася детето без да е виновно за това.

Последна редакция: сб, 03 яну 2009, 09:53 от fat.wombat - нова година - нов wombat

# 20
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Добро утро!

  food010  food010  food010

Пишете още един към отбора на истериците  Laughing

Уомбатче, за съжаление си права, но много мъже не  осъзнават това за което пишеш.
Да цункаш Бомбю от мен и да се отървава милата душичка вече от тези газове, че го измъчиха.

Исках да ви съобщя, че gabi3004 си има момченце!     ylinfant
Малкият Филип се е родил вчера и тежи цели 4 килограма!
На щастливите родители желая да им е жива и здрава рожбата, много да ги слуша и много да ги радва!

Габи     bouquet


От мен лек и приятен ден на всички!

# 21
  • Мнения: 323
gabi3004 честит син,да ти е жив и здрав имного да те радва.Аз пък вече 100% ще си имам момиченце,вчера така каза доктора.

# 22
  • Мнения: 413
Най-после дългоочакваният мъж на Габи се яви на бял свят  stork-boy     smile3525
 Нека малкия Филип Junior да радва всеки ден мама и татко,
 да бъде най-здравото, умното, послушното и щастливо дете.
Габи честито   bouquet

# 23
  • Мнения: 28
Уомбат,
мислех си да не би прьцкането да е от млякото?опитвали ли сте да речем 2 дни без мляко?
какво е биорезонанс, кое наричате еретично?никога не сьм опитвла алтернат.мед.,а ми е мн интересно..
лек ден на вс!Здраво и спокойно бебе на Габи!

# 24
  • Vienna
  • Мнения: 261
Габи, здрави нерви ти желая.
Никога не съм мислила, че мога да изпадна в истерия, когато родих много се изненадах от себе си. Откакто работя истериите значително намаляха. Някак си по широко гледам на нещата.

# 25
  • Мнения: 28
леден облак,така е,понеже работейки,човек се разнобразява,получава пари,обменя енергия и сьздава нещо.но я се затвори 3 год.с едно дете и едни и сьщи филмчета,без познати...моята свеки като беше тук все повтаряше,че работела и гледала 2 деца и мьж.А аз с 1 дете и в кьщи се оплаквам..отидох за 4 ч на работа и като се вьрнах беше цялата червена и ядосана от детето и легна веднага да спи в 21ч.,не успяла и да яде, а аз -доволна и отпочинала от работата с удоволствие се захванах с всичко.тогава и казах/видя ли,че е по-лесно да се работи?нищо не каза.
щото нейните 2 са от 1=годишни на градина и е имала и баба в кьщи,и двор, и сьседи и в мальк град всичко е на 5 мин.пеш.и храната от стола.та така с истериите..без помощ и роднини сме направо наказани..
хайде спокойна сьбота на всички!

# 26
  • Мнения: 39
Габи 4естито. Да ти е живо и здраво и много да радва мама и тати. newsm07
Мами да ви кажа какво открих днес много слу4айно.В донаупарк има изкуствена пързалка за шейни  yesyes.Ние утре сме там  sohappy Докато се наканя за семериг то ще стане пролет  Tired та поне там да загреем. Ако някой му се ходи може да се видим там.
Хубава ве4ер и дълъг сън  Peace

# 27
  • Мнения: 343
Поздравления на Габи за малкия мъж. Много да я радва нея и тати!

# 28
  • Мнения: 20
Честит син на Габи! Да расте здраво и щастливо дете за радост на мама и тати!

Мами, при раждането имахте ли резервиран лекар и ако да, как го ангажирахте? Ще се радвам, ако някой сподели, защото търся лекар, който да ми води раждането.   

Sunny, къде е по-точно тази пързалка в Донау парк?

# 29
  • Мнения: 39
Като най ранобудна да ви спретна едно кафенце  Coffee
Днес аз съм първа смяна за бебо, а той стана 7.00
Sea-flower  в донаупарк има една сцена и там.То4но след моста над водата. А за лекар ,аз и основен ангажиран нямах  newsm78 Но така се полу4и 4е и двата пъти бях при едни и същ.Накрая се по6егувахме 4е ако имаме и 3то трябва да се съобрази с работния му график Laughing
А за мъжете в къщи, мога само да кажа 4е си имам едно голямо съкровище в къщи. Heart Eyes или с двамата малки станаха 3 

Общи условия

Активация на акаунт