самсунг u600

  • 4 160
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 219
Отиваш там, от където си го купила.
Зълва ми има такъв,  и колко пъти е набирала неволно някой.... ooooh!

# 16
  • Мнения: 183
Отиваш там, от където си го купила.
Зълва ми има такъв,  и колко пъти е набирала неволно някой.... ooooh!
имам го от година и още набирам неволно хора,най-вече когато гледам кой ме е търсил hahaha hahaha

# 17
  • Мнения: 1 368
Da, както чета трябва да съм доволна, че не си го взех. Бях се насочила към точно този модел, но момчето което държи магазина за ГСМ-и ме разубеди. (най-вече заради сензорните бутони).
Но понеже съм фен на марката и пак се сдобих със Самсунг G600 - препоръчвам го! Peace Хубав дизайн, 55МБ памет, френдли интерфейс. (Сравнен със У600 е в пъти по-добър !)

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Da, както чета трябва да съм доволна, че не си го взех. Бях се насочила към точно този модел, но момчето което държи магазина за ГСМ-и ме разубеди. (най-вече заради сензорните бутони).

Е, чак пък толкоз - изобщо не е лош телефонът  Crossing Arms На мен ми го препоръча и достави мой мн. близък, който има магазини за телефони и е мн. добре запознат с различните модели. Не смятам, че ме е подвел.

# 19
  • Мнения: 85
Ползвам U 700 от 6 месеца  - разликите между двата модела са малки, а и двата имат сензорни бутони.
Да ти кажа измъчих се с моя телефон  Sick ВТОРИ ПЪТ ТЕЛ. СЪС СЕНЗОРНИ БУТОНИ НИКОГА НЯМА ДА СИ КУПЯ!!! Допирам единия бутон, а се включва който си поиска...говоря и като се опре телефона до бузата ми се изключва... Като ми е студен пръста трябва да допирам няколко пъти за да "зацепи"... В сервиза ми казаха, че бил нежен модел  и не трябва да се бърза като се работи с него,  явно аз съм от по-грубите жени,  ама аз искам да ми върши работа а не да се любим с него  Joy А пък и сутрин хич не ми харесва факта, че като искам да прекъсна алармата понякога звънва на някой от указателя и докато го спра...поне се будя със сигурност за да не събудя някой приятел....
Не знам дали  U 600 e същия, но за моя модел съм  newsm11
Това все едно аз съм го писала. Само, че моят е Самсунг по дизайн на Джорджо Армани. Не знам как се казва модела. Е това е най-
красивият и най-безумно тъпият телефон на света. Не знам колко тънки пръсти трябва да има една жена, за да не закача съседния сензор, но понякога се налага да пробвам по 5-6 пъти, за да извърша някое действие. А пък едницата се натиска толкова трудно, че все се моля като ми диктуват някой номер в него да няма единица. Въобще типичен пример  за нещо много красиво като дизайн и отвратително като функционалност. 

# 20
имам такъв телефон от 6 месеца и много си го харесвам, като дизайн е супер , е вярно, батерията издържа около 3 дни , но си я зареждам , много съм доволна от избора си. Hug

# 21
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Аз имам въпросният модел от точно година.
Батерията ми държи 4 дена, като в трамвая по час и половина на ден слушам музика.
Със сензорните бутони и аз докато свикна...голям зор. Без да искам и оп, набера първия номер в телефонния списък. Но, айде, с това се свиква. Черното /понеже моят е черен/ на доста места се е поожулило и отдолу прозира сребристо, абе гадна работа. Като само ще добавя, че телефонът е изпускан не повече от 2-3 пъти и то леко, на килима. От какво е ожуленото - обяснение нямам. То всички се жулят, ясно, но на този много му личи.
Без да искам, заради "Тач бутоните" затварям докато говоря.
От два месеца започна дисплеят да дава дефекти. Размазва се, раздвоява се и се разтроява, понякога е дюс черен, ни звук, ни стон. Все още не е ходил в ремонтилницата, но скоро го предвиждам. Лошото е, че изпуснах да го занеса в гаранцията и сега ще ми съдерат сто кожи сигурно.

С две думи - не си го купувайте!!! Мъжа ми хиляда пъти ме обвини, че се хващам за лъскавото и хубавото, но пусто като Самсунг са ми слабост.

# 22
  • Мнения: 1 427
Сестра ми си взе такъв и аз да не остана по- назад,мислех да си го взема,но сега ме замислихте Thinking
За сензорните бутони- има опция за намаляване на чувствителността, камерата е страхотна-снимките са чудесни и е като мини фото шоп,и е един от най-тънките слайдъри.
За сега съм видяла само плюсовете. Можете ли да ми препоръчате друг на Самсунг с подобни екстри,до 300лв ?

# 23
az sa6to sam s tozi telefon i sam dovolna ot nego nqmam problem sas senzorite .... qvno sam popadnala na edinstveniq ka4estven ot tozi model  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт