Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 1 -Тема 38

  • 27 954
  • 613
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 177
Току що пуснах поръчка за 430 лв. и при мен няма налични предложения светнаха ми глицериновия крем за ръце и парфюма trueglow

# 46
  • София
  • Мнения: 1 914
А тези продукти с какъв % намаление ли ще са?
 http://www.avon.bg/REPSuite/download/blanki/diamant.html

Искам лосиона за грим за мен, добър ли е?  newsm78

# 47
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Продуктите влизат в образуването на нивото за отстъпка и Представителите получават редовната си
отстъпка върху стойността на всеки продукт.


Това намерих на страницата на Ейвън за диамантените предложения.

# 48
  • Мнения: 21
Честита нова година - здраве и късмет на всички  Wink
И при мен сайта е на маймунки в частта за поръчване - зона 022, излиза ми кампаниен  календар за 2008 г., но от преди нова година съм записала първа дата 09.01 - доставка 15.01, а втора - 20.01 - доставка 24.01.

# 49
Момичета,някой ползвал ли е терапия за изглаждане на мимически бръчки?За концентрата с бохилурокс прочетох добри отзиви,но е заменен с тази терапия,тя добра ли е?Някой има ли резултат от нея?

# 50
  • Мнения: 774
А тези продукти с какъв % намаление ли ще са?
 http://www.avon.bg/REPSuite/download/blanki/diamant.html

Искам лосиона за грим за мен, добър ли е?  newsm78
На мен ми харесва.Ползвам го отдавна и нямам оплаквания.

# 51
  • Мнения: 102
честита нова 2009г.
за сега поръчката ми се очертава мизерна,но има време.
Някакво инфо за "помпане"?  Laughing

# 52
  • София
  • Мнения: 1 914
  bouquet

А от прахообразната пудра на стр. 45 кой цвят е подходящ за светла кожа? Fair много ли е светъл?  newsm78
И има ли си тампонче, както е показана на снимката?

Последна редакция: нд, 04 яну 2009, 19:41 от bebsun

# 53
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
За много години момичета! Много поръчки и нови клиенти ви пожелавам!!!  Hug

И аз чакам с нетърпение специалните интернет предложения. Simple Smile

# 54
  • Мнения: 26
Аз досега имам поръчка единствено от роднините.. много слабо и не знам.. явно ще се чака за ескпресна.

# 55
  • Мнения: 26
  bouquet

А от прахообразната пудра на стр. 45 кой цвят е подходящ за светла кожа? Fair много ли е светъл?  newsm78
И има ли си тампонче, както е показана на снимката?

Ако ти е светла кожата, със сигурност избери Fair , а тампончето мисля, че си върви в комплект. Naughty

# 56
Момичета,някой ползвал ли е терапия за изглаждане на мимически бръчки?За концентрата с бохилурокс прочетох добри отзиви,но е заменен с тази терапия,тя добра ли е?Някой има ли резултат от нея?

# 57
  • София
  • Мнения: 4 178
Честита новата 2009 година!
Утре (най късно вторник до 10ч) ми е датата за редовна, но се чудя дали да не изчакам няколко дни за да видя специалните или не. Явно заради почивните дни няма обновени неща в сайта. Надявам се вече в работния ден понеделник да се размърдат малко повече и качат нужната информация.
За протокола-до сега съм събрала над 190лв. без моите (брошури и още нещо - не съм решила какво ще да е то newsm78)

# 58
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Честита Нова Година! Пожелавам ми много здраве, щастие, любов, много големи поръчки и нови клиенти!

Интересува ме в сайта пише, че може да се пусне експресна поръчка на стойност 80 лв, дали това важи и за кампания 01? newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 4 052
А, някой виждал ли е това "спортно яке" от нетната  newsm78 Аз лично никога, а ми харесва на вид, само това че е от полиестер ме притеснява.

Общи условия

Активация на акаунт