?Въпроси всякакви?

  • 1 835 576
  • 5 381
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: X
Естествено, че ще ги приемам лично. Още повече, когато явното ти безразличие се проявява в неприятно съскане.

WOW Shocked Shocked Shocked извинявам се тогава. Не мога да знам ти къде работиш и за мен не е естествено.
Все пак имам право на мое виждане относно сайта и специално форумите. И то не е особено положително.


Мамма, собствениците не знам кои са, имам пречатления само от администратора Киро, модераторите и някои потребители.
Казано много меко, администратора Киро, специално за мен, е олицитворение на простащина и арогантност.
И той като "лице" на сайта си позволява държание, което с основание провокира неприязън, най-малкото. Точно преди 2 дни четох негови изявления за "тъпаците", "кретените" и тн. лица(цитирам негови израци), които виждате ли си позволяват да пишат в този сайт.
Та, много ми е безразлично дали този простак ще има работа или не. За другите съжалявам.
Ако собствениците искат друг облик на сайта си, да се замислят за това какви хора "управстват" там.

# 1 201
  • Мнения: 1 153
Един администратор не може да олицетворява цялата институция, за да те радва случилото се!
Ужасно нещастие ми изглежда това, дано да са имали сериозен бек ъп; това е толкова труд, като да сринат един с години изграждан бизнес. Дано скоро възтановят и дано загубите са минимални.

# 1 202
  • Мнения: X
Един администратор не може да олицетворява цялата институция


може, може...особено ако е "културен", "възпитан" и работи с "финес".

Всъщност, какво точно се е случило?

# 1 203
  • София
  • Мнения: 12 554
Един администратор не може да олицетворява цялата институция


може, може...особено ако е "културен", "възпитан" и работи с "финес".

Всъщност, какво точно се е случило?

Кое може? Ти знаеш ли колко души работят в Дир? Че да плюеш по целия сайт. Клубовете са само част от Дир.-а и ще е най-добре да прочетеш още 2 пъти поста на Мамма.

# 1 204
  • Мнения: 4 615
   Залях си клавиатурата на лаптопа с кафе. Веднага попих, после  пуснах и сешоара... Sad Не го изключих обаче. Все още си работи, не е спирал. Модел DELL VOSTRO е. Дали ще му стане нещо, може ли след това да се поправи евентуално.

Единият го залях с 20 гр ракия. Работи 2 дни и отказа. Смяна на клавиатурата. Вторият го залях с 500 мл бира, позалепнаха копчетата, после някои леко се понадуха, но си е ОК. Няма проблем. Надявам се всичко да е наред при вас. Заминала клавиатура на лаптоп е горе долу нов лаптоп.

# 1 205
  • Мнения: 1
Ето тука също подкрепят дир.бг със съвети - http://www.telemaniac.com/forum/index.php?topic=11513.new#new

http://www.telemaniac.com/dirbg

# 1 206
  • Мнения: 0
Вече 12 години денят ми започва с Dir.bg. Имало е сривове и преди. Сега очевидно положението е сериозно, но не знам защо, вярвам че ще се справят. Стискам им палци!

# 1 207
  • Мнения: 1 153
Някой може ли да ми каже колко струва карта на Градския Транспорт в София, за една линия - трамвай? Мерси!

# 1 208
  • Мнения: 1 492
Някой може ли да ми каже колко струва карта на Градския Транспорт в София, за една линия - трамвай? Мерси!

Месечна за една линия - 23лв.
http://www.sumc.bg/bg/transport/tarifa-i-prevozni-dokumenti/46/tarifa

# 1 209
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Имам международен паспорт изтекъл преди 5 години. Разбрах, че трябва да го върна и дължа някаква глоба + лихви за 5 години. Някой знае ли каква е глобата и мога ли да я избегна?

# 1 210
  • Мнения: 2 759
                                    След смяна на адреса в лична карта има ли някакъв срок за смяна и на шофьорската книжка?

# 1 211
  • Мнения: 4 615
Хексе, намерих този отговор:

Ако паспортите ви са издадени 2000г., то значи са били със срок на валидност до 2005г., когато в 3-мес. срок от изтичането им е трябвало да ги върнете.

Сега обаче е вече 2008г., което автоматично ви дава коз в ръцете, защото - Закон за административните нарушения и наказания:
"чл. 34 (1) (Изм. - ДВ, бр. 89 от 1986 г., доп., бр. 102 от 1995 г. и бр. 12 от 1996
г., доп. - ДВ, бр. 61 от 2002 г., доп. - ДВ, бр. 39 от 2005 г., в сила от 12.08.2005 г.) Не се
образува административнонаказателно производство, а образуваното се прекратява,
когато
а) нарушителят е починал;
б) нарушителят е изпаднал в постоянно разстройство на съзнанието;
в) това е предвидено в закон или указ.
Не се образува административнонаказателно производство, ако не е съставен
акт за установяване на нарушението в продължение на три месеца от откриване на
нарушителя или ако е изтекла една година от извършване на нарушението, а за
митнически, данъчни, банкови, екологични и валутни нарушения, както и по Закона за
публичното предлагане на ценни книжа и на нормативните актове по прилагането му и
по Закона за регистър БУЛСТАТ - две години."

Така че посмеят ли да ви пишат акт, още в него подписвате с възражение и позоваване на горната разпоредба и би трябвало изобщо да се откажат от идеята за наказателно постановление и глоба.

В тази тема.

И моят беше изтекъл преди 5 години, но не са ме глобявали. Става дума обаче за 2000 година.

# 1 212
  • Мнения: 1 492
Имам международен паспорт изтекъл преди 5 години. Разбрах, че трябва да го върна и дължа някаква глоба + лихви за 5 години. Някой знае ли каква е глобата и мога ли да я избегна?
Аз го върнах с две години закъснение и не ми поискаха нищо. Връщай го смело.

# 1 213
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Момичета   bouquet Hug

# 1 214
  • София
  • Мнения: 1 762
Някой наясно ли е какви са тези нови медицински за вадене на книжка? Имало някаква промяна, а аз нищо не намирам.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт