?Въпроси всякакви?

  • 1 835 769
  • 5 381
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 7 122
Хаске, изтекла е давността, за да те глобят. И върху глоби лихви не се начисляват.

# 1 216
  • Мнения: 4 615
Какво значи публикации: leet.

# 1 217
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 222
закачка на програмистите Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=424144.msg12290888#msg12290888

# 1 218
  • Мнения: 4 615
А, много благодаря. А какво значи leet? Аз не знам думата, а и не можах да си я преведа с преводача, който имам.

# 1 219
  • Мнения: 4 785
А, много благодаря. А какво значи leet? Аз не знам думата, а и не можах да си я преведа с преводача, който имам.

Това е един вид алтернативна азбука на Английския. Въпросното leet като го спелувате включва числата 1337  Wink, т.е. l = 1, e = 3, t = 7.

Бая ми e необяснимо научаването й, общо взето всяка буква е оприличена визуално на число или символ, които може да се изпише чрез клавиатурата  Peace

Raffaella Sanzio, ето така ти изглежда ника написан на leet  Mr. Green
24|=43114 54|\|7_|0

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 17:44 от •ºtreisyº•

# 1 220
  • Мнения: 4 615
Отново благодаря. Аз дори не съм чувала за тази азбука. Но поне си "начешах крастата" с отговори на въпросите ми.

# 1 221
  • Мнения: 1 095
Имам международен паспорт изтекъл преди 5 години. Разбрах, че трябва да го върна и дължа някаква глоба + лихви за 5 години. Някой знае ли каква е глобата и мога ли да я избегна?
Аз го върнах с две години закъснение и не ми поискаха нищо. Връщай го смело.

Аз пък имам от най-старите международни паспорти,черно - белите и не съм го връщала  Sick Не съм тръгнала да си вадя нов, понеже и аз не съм наясно, дали няма да ме глобят. Има ли друга откачалка като мен и какво да правя ?  Sick

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 17:50 от Tea - fea

# 1 222
  • София
  • Мнения: 6 210
Мъжът ми миналата година трябваше да си вади нов международен паспорт. Жената в службата му казала, че трябва да върне стария, а той изобщо не можа да го открие. Смятал, че като му е изтекъл срока, така или иначе е невалиден и не е знаел, че трябва да го върне  ooooh!. Бяха му намекнали нещо за глоба, но в крайна сметка не се случи нищо подобно.

# 1 223
  • Мнения: X
А, много благодаря. А какво значи leet? Аз не знам думата, а и не можах да си я преведа с преводача, който имам.

Това е един вид алтернативна азбука на Английския. Въпросното leet като го спелувате включва числата 1337  Wink, т.е. l = 1, e = 3, t = 7.

Бая ми e необяснимо научаването й, общо взето всяка буква е оприличена визуално на число или символ, които може да се изпише чрез клавиатурата  Peace

Raffaella Sanzio, ето така ти изглежда ника написан на leet  Mr. Green
24|=43114 54|\|7_|0




Ето подробности:

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=leet

http://www.albinoblacksheep.com/text/leet

Последна редакция: вт, 16 мар 2010, 13:54 от Анонимен

# 1 224
  • Мнения: 4 586
Имаше един герой от криминални романи, български. Мисля, че от Павел Вежинов.
Нещо като българския Шерлок Холмс, но без помощник. Даже по-добър от него. Мисля, че бе преподавател по математика, май имаше някаква научна степен. Някой да се досеща за кого питам?

# 1 225
  • София
  • Мнения: 1 762
За Емил Боев питаш, Вълк. И е герой на Богомил Райнов  Peace

# 1 226
  • Мнения: 148
Вчера бях в болница. Днес съм си вкъщи, отварям фейсбука и виждам, че вчера (докато съм разговаряла с лекаря) съм си изтеглила късметче...
Някакви идеи?

# 1 227
  • Мнения: 4
Вчера бях в болница. Днес съм си вкъщи, отварям фейсбука и виждам, че вчера (докато съм разговаряла с лекаря) съм си изтеглила късметче...
Някакви идеи?

Какво пишеше на късметчето. Може да се приеме че лекаря ти е бил късметчето.

# 1 228
  • Мнения: 4 586
За Емил Боев питаш, Вълк. И е герой на Богомил Райнов  Peace
Неее, тоя беше голям дис и работеше у нас, в София.

# 1 229
  • Пловдив
  • Мнения: 704
а аз се сетих за Стрезов от Космос-ите

Общи условия

Активация на акаунт