?Въпроси всякакви?

  • 1 842 915
  • 5 381
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 2 931
Или за Авакум Захов на Гуляшки. Той е едновременно и археолог и математик.
ПП. На него му "помага" Д-р Анастаси Буков, т.е. не е сам.

# 1 231
  • Варна
  • Мнения: 18 121
Имаше един герой от криминални романи, български. Мисля, че от Павел Вежинов.
Нещо като българския Шерлок Холмс, но без помощник. Даже по-добър от него. Мисля, че бе преподавател по математика, май имаше някаква научна степен. Някой да се досеща за кого питам?

Инспектор Стрезов?

# 1 232
  • Мнения: 4 586
Или за Авакум Захов на Гуляшки. Той е едновременно и археолог и математик.
ПП. На него му "помага" Д-р Анастаси Буков, т.е. не е сам.
Точно той. Благодаря!
Голяма мъка е да имаш неуслужлива памет.

# 1 233
  • Мнения: 4 916
Спешен въпрос:

Как да разделя екрана на Уърда на два листа?
Искам да чета от единия и да пиша веднага в другия.

Ама как само го обясних... надявам се който е превеждал да ме разбере.

# 1 234
  • София
  • Мнения: 6 210
argun, в менюто Window има опция за таз работа, обаче, пусто не помня как точно й беше името  Blush! Но е там, сигурна съм! Дали не беше Side by side...

# 1 235
  • Мнения: 521
Аз досега ръчках, но открих само Split. Но не е същото, което аргун иска. Rolling Eyes

# 1 236
  • Мнения: 4 916
Май ще стане със сплит  Hug
Благодарско  Peace

# 1 237
  • София
  • Мнения: 6 210
Трябва да са отворени двата файла  Peace. На този компютър имам Офис пакет 2007 и е мааалко по-различно.

# 1 238
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Argun, освен Split (ако е един файл), има и опция Arrange all - когато работиш в два отделни файла и искаш да ги аранжираш един до друг на екрана и да работиш паралелно в тях. Не разбрах какво точно търсиш, но това са вариантите - split за разделяне на екрана на един файл и arrange  за 2 и повече файла.
 Grinning

# 1 239
  • Мнения: 148
Вчера бях в болница. Днес съм си вкъщи, отварям фейсбука и виждам, че вчера (докато съм разговаряла с лекаря) съм си изтеглила късметче...
Някакви идеи?

Какво пишеше на късметчето. Може да се приеме че лекаря ти е бил късметчето.

А, колко процента ми е късмета за деня...

# 1 240
  • Мнения: 2 759
Вчера бях в болница. Днес съм си вкъщи, отварям фейсбука и виждам, че вчера (докато съм разговаряла с лекаря) съм си изтеглила късметче...
Някакви идеи?
Какво пишеше на късметчето. Може да се приеме че лекаря ти е бил късметчето.
А, колко процента ми е късмета за деня...
                                Часовете на игрите често се объркват. Понякога показва чисто нови неща, маркирани като '- 1 месец'. Най-вече за фермата имам наблюдения, де.

# 1 241
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Незнам дали ми е въпросът за тук, но ми се стори най-подходящо.

Днес на няколко пъти като влизах във форума ми изкочи един рекламен банер, рекламиращ някакви хапченца "Звездичка" с Омега 3. Тъй като имам дете, което честичко боледува давам различни добавки за подсилване. Кликнах на банера, защото външният вид на опаковката много ми напомни на "Ехиначи" - то на Валмарк, което и давам в момента. Влязох в сайта, но никъде не виждам фирмата производител на въпросната "хранителна добавка ". Аз ли нещо не съм видяла или наистина няма информация за фирмата производител / вносител ? Ето сайта , ако не ви излезе точно този банер :http://www.zvezdichki.bg/default.aspx
Някой знае ли нещо повече за този продукт ? Не им правя реклама. Просто ми стана чудно, защото опаковката дублира тази на Валмарк, само ,че там са мечета, а тук звездички.

# 1 242
  • Мнения: 2 518
Вчера бях в болница. Днес съм си вкъщи, отварям фейсбука и виждам, че вчера (докато съм разговаряла с лекаря) съм си изтеглила късметче...
Някакви идеи?
Позволила си на приложението да публикува само на твоята стена колко процента ти е късметът за деня  Peace Ако си забелязала, когато отваряш някакво приложение, излиза едно прозорче и те пита дали може да ползва данни от профила ти и, ако му разрешиш, започва само да публикува на стената  Wink

# 1 243
  • Мнения: 1 324
Незнам дали ми е въпросът за тук, но ми се стори най-подходящо.

Днес на няколко пъти като влизах във форума ми изкочи един рекламен банер, рекламиращ някакви хапченца "Звездичка" с Омега 3. Тъй като имам дете, което честичко боледува давам различни добавки за подсилване. Кликнах на банера, защото външният вид на опаковката много ми напомни на "Ехиначи" - то на Валмарк, което и давам в момента. Влязох в сайта, но никъде не виждам фирмата производител на въпросната "хранителна добавка ". Аз ли нещо не съм видяла или наистина няма информация за фирмата производител / вносител ? Ето сайта , ако не ви излезе точно този банер :http://www.zvezdichki.bg/default.aspx
Някой знае ли нещо повече за този продукт ? Не им правя реклама. Просто ми стана чудно, защото опаковката дублира тази на Валмарк, само ,че там са мечета, а тук звездички.

Затова Бог е създал Гугъл.  Peace
Това излезна: http://www.walmark.bg/walmark_press.asp?da_id=41

# 1 244
  • Мнения: 148
Вчера бях в болница. Днес съм си вкъщи, отварям фейсбука и виждам, че вчера (докато съм разговаряла с лекаря) съм си изтеглила късметче...
Някакви идеи?
Позволила си на приложението да публикува само на твоята стена колко процента ти е късметът за деня  Peace Ако си забелязала, когато отваряш някакво приложение, излиза едно прозорче и те пита дали може да ползва данни от профила ти и, ако му разрешиш, започва само да публикува на стената  Wink

мерси, дано е така

Общи условия

Активация на акаунт