За Новата година на ШАРК се сбъдна розова мечта-има си прекрасна дъщеря!

  • 2 074
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 201
Шарк,наистина е прекрасна,знаех си! Heart Eyes Heart Eyes(малко съм пообъркала името) Embarassed
Много,много да ви радва и да осмисля дните ви! Hug
И дано пожеланието ти се сбъдне още тази година! Praynig

# 31
  • Мнения: 52
Мило Шаркче, да ви е жива и зддрава малката принцеска! Толкова е сладка, вашия най-голям дар за Нова година  Heart Eyes Да расте щастливо и усмихнато детенце и да ви кара да се чувставате много, много горди родители! Hug  bouquet Hug
На теб - бързо възстановяване!  bouquet

 

# 32
  • Мнения: 370
Шарк,Честита дъщеричка-мъничка принцеска!Да ви е жива и здрава и да расте много умно и щастливо дете!Снимката и е прекрасна! Hug Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 298
ЧЕСТИТО!Да ви е жива и здрава и много да ви радва.Да расте усмихнато и весело дете.  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 335
Мила Шарк, честита ти розова радост! Нека малката принцеса расте здрава, послушна и много усмихната!   bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 561
Шарк, мила, прекрасна е!!!! Благодаря ти за пожеланието!!! Дано  Praynig Praynig Praynig Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 5 569
Шаркче, пу-пу, голямо сладкишче е!  Hug  Извини ме за грешката в спелинга на името. Ще се опитам да се реванширам мъничко  Simple Smile Дария е прекрасно име с древен произход, произлиза от името на цар Дарий и в превод означава - победителка. Да ви е жива и здрава, и много борбена и успешна!  Hug

# 37
  • Мнения: 1 085
  bouquet Прекрасна е , да ви е жива и здравав.

# 38
  • Мнения: 3 641
Аз с нетърпение чаках снимките Embarassed Толкова е сладичко и прекрасно човечето Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Още веднъж честито Hug

# 39
  • Мнения: 1 792
Шарк страхотна е малката.Наслаждавай и се че после стават едни бесниии и неможеш ги барнеш за целувки  Laughing

# 40
  • Мнения: 141
Честита рожба! Да ти е жива и здрава! Много да те радва! Hug Ти бързо се възстановявай!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт