Новогодишен Фотошоп

  • 33 018
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 242
Цъ, цъ, цъ, много голо ни започва годината! Поне един бански да сложим!
Mr. Green:

# 16
  • Мнения: 2 818
Авторски ли е?  Flutter

# 17
  • Варна
  • Мнения: 893
тъй то...малката на бабин дом и аз се отдадох на декадентство ,вместо да си въведа апартамента във вид за живеене, или поне една рамка да бях скалъпила Whistling
отспах си поне  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 804
Вирджинити,браво на теб.  smile3501
Човек има нужда и от такива дни.

# 19
  • София
  • Мнения: 101
Много празна остана китната ни темичка Rolling Eyes  Да сложа нещо бързичко за цвят Whistling

 

(пп. които си познае елементи, благодаря Heart Eyes)

# 20
  • Варна
  • Мнения: 893
аз направих две среднощни, ама са с готови QP мааалко допипнати , та не мисля че има смисъл да ви ги показвам  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 142
аз направих две среднощни, ама са с готови QP мааалко допипнати , та не мисля че има смисъл да ви ги показвам  Rolling Eyes

Покажи, покажи! Wink

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358


Това са елементи от втория кит с който мислех да участвам в конкурса но ме домързя да го довърша Mr. Green

# 23
  • Мнения: 657
Аз ще сложа облечен запис. Mr. Green Първо да кажа - Джийни, много ми хареса рамката ти!  Hug Все се чудя такива снимки с любимия с какъв кит да ги рамкирам и все така си седят на изчакване. Rolling Eyes Хера, и твоята ми харесва. Wink Аз бих заличила леко ръба на снимката, за да не се вижда, а да създава илюзията, че хората са вътре в преспапието. Peace

Още съм на вълшебна вълна. Flutter



Всъщност не съм я завършила още, искам съвет, момичета. Каква сянка да сложа на детето? Въртях, суках, не можах да измисля нищо, което изглежда добре на тази композиция.. newsm78  Дайте съвет.. Praynig

# 24
  • Мнения: 773
Момичета
 честита нова година
 и от мен
едно тъпо въпросче как да променя цвета на датата на снимките, защото това червено много се набива на очи искам да имат дата, но в цвят по близък до фона
ако някой ми отговори ще съм му много благодорна

# 25
  • Мнения: 2 818
Mimchence,  трудно ти е да определиш къде да е сянката, защото цялата рамка свети, а детето е снимано със светкавица... Можеш да поработиш малко със снимката или да сложиш някоя изсветлена, снимана без светкавица. Тъмните места могат да се изсветлят с dodge tool, с намалено опасити.
лейди лаура, селектираш (с вълшебната пръчица или с магнетичното ласо... има много начини)това, на което искаш да смениш цвета и от image->adjustments->hue&saturation или replace color, или колор баланс сменяш цвета.

# 26
  • Мнения: 1 516
Нещо двуминутно и не толкова новогодишно от мен


И една зимна ... Отдавна исках да изпробвам елементите на ma cherie   bouquet

Последна редакция: сб, 03 яну 2009, 17:01 от Radostche

# 27
  • Мнения: 773
Maktub благодаря ще пробвам

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Радостче само пеперудките на зимната ми изглеждат не на място

На първата ми се струва, че по разпръснати сенки ще стоят по-добре, мое мнение  Embarassed

# 29
  • Мнения: 10
Невероятни сте и мноооого продуктивни.Благодаря ви, че ме светнахте за scrapbook-а.Благодаря на Maktub ,че ме доведе при вас.Искам специално да благодаря на майчето,чиято рамка си взех,но не мога да я открия-форума е огромен и аз не се ориентирам добре.Публикувах стореното деяние в блога си.

Общи условия

Активация на акаунт