Новогодишен Фотошоп

  • 33 034
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 354
kris70 , аз не съм някакъв специалист, но ето ти моето мнение, пък ако ти се стори удачно, може да го послушаш. Та на мен не ми се връзват кокичетата, подковата и мартеницата с цветята, които са доста екзотични. Иначе е много весела и свежа рамка, но аз бих избрала или единия вид цветя, или другия  Peace

# 271
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте момичета!
Искам да почерпя за вече успешно взетия държавен изпит, вече съм дипломиран икономист-финансист newsm44 newsm44



# 272
  • Мнения: 156
Румка, честито! Успешно реализиране в професията, която си избрала и повече време за прекрасните ти творби!

# 273
  • София
  • Мнения: 2 166
Румка : Честито !   smile3525

Направо ти завиждам , аз от една година си отлагам  държавния изпит....все по трудно  става да седна да уча  Embarassed

# 274
  • Варна
  • Мнения: 893
Руми ЧЕСТИТО! Успешна реализация ти пожелавам! има нужда от такива като тебе, особено в съсдалата се кризисна ситуация Laughing

ето аз да се отсрамя, след дълга пауза  Embarassed

# 275
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Румка, честито дипломиране!  bouquet

# 276
  • София
  • Мнения: 1 456
Румка, честито и от мен!
Много професионални изяви ти желая и
разбира се достатъчно време за всичко прекрасно
което правиш и ни показваш.

Virginity, много е красива!
Tanzen, Крис и вяшите с а чудни.
Крис, само тази подковка горе в ляво ми стои някак
не на място или може би щото кокиченцата са във въздуха...
  bouquet

# 277
  • София
  • Мнения: 771
Румка, честито дипломиране и много успехи в бъдеще!

Ето една рамка от мен в 2 варианта:




# 278
  • Варна
  • Мнения: 893
кали на мен втория вариант по-ми харесва  Peace така с чисто бял фон се губи ефекта точно на тази рамка, според мен  Rolling Eyes

# 279
  • София
  • Мнения: 771
Май наистина е така, аз изначално я правих във втория вариант, защото цялата идея за рамката ми тръгна от цветния фон, но си я сейвнах и с бял фон, защото се получи много различно.

# 280
  • Мнения: 139
Благодаря ви момичета за съветите,ще опитам да я ремонтирам,като ми остане време   Hug
Вярно,че тези розови цветчета са екзотични,но ми се иска на тяхно място да сложа някакви подходящи,че иначе ми пустее  newsm78Някой има ли някакви че да паснат  Praynig
Virginity,рамката ти много ми харесва - а бе как така правите,че да слагате много елементи,и да става хармонично, аз много харесвам с повечко елементи,а моите стават все разхвърляни  Sick Има още много да уча   Naughty
Кали,на мен лично първата по ми се харесва - аз обаче съм новак и не ми е меродавно мнението  Blush
Румка,честито ти дипломиране - върна ме с 15 годинки назад... Hug

# 281
  • София
  • Мнения: 7 242
Румка, честито ти дипломиране! Да работиш с кеф и много професионални успехи!

kali, на мен определено първият вариант ми харесва повече Grinning! И изобщо е много хубава. Можеш да опиташ да сложиш по-смело сенките /малко по-тъмни, отдалечени и не така разпръснати/, за да придадеш още обем.
Virginity, рамката е хубава, но снимката не ми харесва - тенът е много нездрав, цветът на устата и бузките също, на едната има прекалено червено, на другата хич, очичките нямат блясък Peace
kris70, често се ползват готови групи от елементи - клъстери, които са си подредени. Хубаво е да имаш повече свалени елементи, за да подбиращ такива, които си пасват. И много нерви да ги редиш. Понякога съм стигала и до 100 слоя Laughing

# 282
  • Варна
  • Мнения: 893
добре бе как да го оправя тоя тен  Sad опитвам се и всички все ми казват че е болнаво или премръзнало  Laughing нещо не мога да се опрая с тия цветове Rolling Eyes
тука съм направила снимката в Сепия, поизтрих върху устата и очите  и отгоре с мека четка сложих "руж" но явно цвета не мога да го докарам newsm78 я ми кажете какъв цвят ползвате при такъв тип ретуш Thinking

# 283
  • София
  • Мнения: 7 242
Може да не ти е добре калибриран екрана newsm78 Иначе на око карам аз.

# 284
  • Мнения: 1 516
Моето лично мнение е ,че проблемът е в снимката... Изражението е такова, че каквато и да е обработката, все нещо няма да изглежда както трябва...Рамката обаче ми харесва много  - решението според мен е да се сложи друга снимка Peace....

Общи условия

Активация на акаунт