MALL OF PLOVDIV

  • 54 742
  • 274
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 122
Билла строят и за 3 месеца, ако се наложи  Whistling

# 241
  • Мнения: 29
Днес в 14,40 Мола се запали.Като се почнаха едни аларми, едни подканяния напуснете сградата да видите какво става... Ние бяхме най-горе в къта за хранене, тъкмо бяхме си купили храна и детски менюта и как оставихме всичко на масата и айде беж.Всичко живо се струпа на на ескалатора хубаво че мъжо има опит та се ориентира на къде са аварийните изходи.Ние напускаме а от персонала се хилят като че им пускат шоу някакво, никой не насочи хората към изхода , на всички им смешно и интересно.Момиченцата от детския кът и те се оглеждат, оглеждат няма да хванат малчуганите и да ги изнесат по най-бързия начин.Всеки чака пламъци и дим да нахлуят без да отчита че за това е алармата- да може още в първите минути докато огънят не се е разраснал да се напусне сградата.После вече какво следва? хора да се мятат през терасите?На излизане пък друго 20- никой не спира новодошлите да влязат- едните бягат навън другите напират на вътре и се получи "тапа" точно на входа.Въобще толкова необучен персонал, такава безотговорност.... повече крака ми няма да стъпи там.Моя пък даже се угрижил, не за колата- тя била с каско, ми бил дал 50 лева за храна и всичко му останало горе.

# 242
  • Мнения: 2 132
А разбра ли се какво се е запалило?

Днес се качихме на Альоша и видяхме от горе мол Марково тепа. От едната страна са стигнали до ниво 0, а от другата още са в дупката.(това инфо за м)

# 243
А разбра ли се какво се е запалило?

Днес се качихме на Альоша и видяхме от горе мол Марково тепа. От едната страна са стигнали до ниво 0, а от другата още са в дупката.(това инфо за м)


# 244
  • Мнения: 29
Като се раззвъняха алармите и по уредбата ни подканиха по наи-бързия начин да напуснем въобще не съм се интересувала какво гори.Гледах да си изнесем детето... по новините сигурно ще кажат

# 245
  • София
  • Мнения: 13 280
A дали наистина е имало пожар? В софийския МОЛ много често се задействат аларми от мръсния и задимен въздух в подземния паркинг. Един единствен път имаше истинска евакуация, изпълнена перфектно за минути, заради подозрителен пакет в тоалетните. Тогава през цялото време повтаряха по уредбата, че е истинска тревогата - нали хората са свикнали с алармите им  Laughing

А къде ще бъде МОЛ Галерията?

# 246
  • Мнения: 2 132
Гледам, че и М е ходил скоро на Альоша Grinning

Галерията е до Метро 1.

# 247
  • Мнения: 6 206
Днес в 14,40 Мола се запали.Като се почнаха едни аларми, едни подканяния напуснете сградата да видите какво става... Ние бяхме най-горе в къта за хранене, тъкмо бяхме си купили храна и детски менюта и как оставихме всичко на масата и айде беж.Всичко живо се струпа на на ескалатора хубаво че мъжо има опит та се ориентира на къде са аварийните изходи.Ние напускаме а от персонала се хилят като че им пускат шоу някакво, никой не насочи хората към изхода , на всички им смешно и интересно.Момиченцата от детския кът и те се оглеждат, оглеждат няма да хванат малчуганите и да ги изнесат по най-бързия начин.Всеки чака пламъци и дим да нахлуят без да отчита че за това е алармата- да може още в първите минути докато огънят не се е разраснал да се напусне сградата.После вече какво следва? хора да се мятат през терасите?На излизане пък друго 20- никой не спира новодошлите да влязат- едните бягат навън другите напират на вътре и се получи "тапа" точно на входа.Въобще толкова необучен персонал, такава безотговорност.... повече крака ми няма да стъпи там.Моя пък даже се угрижил, не за колата- тя била с каско, ми бил дал 50 лева за храна и всичко му останало горе.
Хайде да не коментираш неща, които не са ти ясни относно детския кът
И при теб да имаш 20 чужди деца, да те видим тогава колко точно ще реагираш. Като беше толкова притеснена как имаше време да огледаш реакциите на момичетата
Момичетата имат инструкции. Децата бяха разграбени от родители им за секунди. Ти ще тръгнеш ли да се евакуираш и да си оставиш детето горе. Ако не си в сградата ок. Бяха достатъчно момичета на работа, че всяка да поеме по 1 дете, евентуално ако родителите не са били в сградата. Но такова нещо нямаше, децата бяха взети буквално за секунди. След минути всички деца се върнаха.
Иначе поведението на други не мога да коментират. Аларми се задействат доста преди да има истински пожар и това е ясно на всеки.
Пожар нямаше. Някаква кола в паркинга се е раздимяла, но дори не е изгоряла.
Язък, че дадохте 50 лв за храна и така си остана
Да се бяхте върнали, всичко си е било там
Аз бях на 2 минути път, когато се е задействала алармата, когато пристигах всичко беше вече свършило

# 248
Някой знае ли дали има Sisley?

# 249
  • Мнения: 2 132
Няма.
Днес ходихме и по доста от магазините има намаления Peace

# 250
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Момичета, утре и вдругиден ще сме в Пловдив и с малкия трябва да се забавляваме някакси, а в това дъждовно време за разходки няма да става, очевидно.
Напишете ,моля, МОЛ-ът в района на Новотел-а ли е, че ще се настаним там, поне да знам дали е близо!
С кола съм,ама нямам идея от Пловдив, по-скоро ще се возим с такси

# 251
  • София
  • Мнения: 13 280
Момичета, утре и вдругиден ще сме в Пловдив и с малкия трябва да се забавляваме някакси, а в това дъждовно време за разходки няма да става, очевидно.
Напишете ,моля, МОЛ-ът в района на Новотел-а ли е, че ще се настаним там, поне да знам дали е близо!
С кола съм,ама нямам идея от Пловдив, по-скоро ще се возим с такси

Не е никак близо до Новотела. Виж на някоя карта - на ъгъла на бул.Свобода и ул.Перущица е. В съседство е социалистическия паметник Братската могила. Все пак не става дума за софийските разстояния 2-3-4 км е. Спокойно можеш да се придвижваш с такси, защото не са високи сметките като в София.

# 252
  • Мнения: 2 200
Няма.
Днес ходихме и по доста от магазините има намаления Peace

Спомняш ли си в кои магазини?  Hug

# 253
  • Мнения: 2 132
Няма.
Днес ходихме и по доста от магазините има намаления Peace

Спомняш ли си в кои магазини?  Hug
Ами в доста магазини имаше 20,30%, на някой места пишеше до -50%. Специално ние пазарувахме от Esprit. Тънки пуловерчета по 29лв(намалени от 59). Взех си в натурално, светло кафяво(39лв беше то), лилаво. Имаше в светло синьо, розово, жълто. Потничета по 9лв, много хубава материя, намалени от 19. Жилетка си взех цвят натурален, но имаше и лилаво и червено 34лв, намалена от 100 някъде. Блуза с къс ръкав от 29, на 19лв, пак много приятна материя в цвят лилаво(имаше и жълто и червено).На мъжа ми блуза- пуловер 59лв намален от 100 и малко. Имаше мъжки и по 49лв. Един суичър от 100 и нещо намален на 39лв. Имаше и още намалени неща, но това е което ние взехме, и на тях им помня цените. Продавачките казаха, че намалението е от 30 вечерта и от повечето неща имаше размери Peace
Ние бяхме с детето и обиколихме само 1/5 сигурно от Мола, но още на няколко магазина видях, че имаше намалени стоки. В детските магазини все още няма намаления.

# 254
  • Мнения: 2 200
Благодаря, JeniB   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт