® Португалия - тема № 9

  • 16 870
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 878
Да има епидемия тука,мойто се оказа гнойна ангина и сега съм на антибиотик Rolling Eyesдано не заразя Дани Praynig

# 16
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Май това,че работя навън ме спасява от всякакви настинки и други подобни  Praynig
Да се оправяте бързо болните  Peace

# 17
  • Мнения: 878
Доре аз работя на открито,но това не ми пречи да съм непрекъснато болна PeaceВиновна е дъщерята на свекърва ми,на Коледа се появи болна,прехвърли го на свекърва ми,която на рожденият ми ден се появи болна,от там Дани прихвана и на връх нова година беше болен и накрая аз ooooh!,да се надяваме,че ще прюключим дотук с болестите Praynig
Честит рожден ден на София на Яна,да расте здрава и щастлива.Тя Новаа не е писала от месеци де,дано да са добре.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Честит рожден ден на София и от мен! newsm59
Зойче, да оздравявате бързо!
Аз се радвам, че ваканцията свърши и съм пак на работа newsm68 .Домъчня ми за тук, но сега всичко е о.к.
Стоян се кани това лято да подава документи и да заминава на някъде за 3 год. (както бяхме в Португалия).Аз няма да ходя с него, реших да си остана тук.
Нова Година я изкарахме в Сопот.Беше много хубаво и си изкарах страхотно.

 Hug Къде се губите всички, никой не пише newsm78

# 19
  • Мнения: 1 101
Охх ами като няма каво да се пи6е....влизам но 4акам някой да е писал и да 4ета ooooh!
Вики не писа от Бг дано вси4ко да е наред...
Ами при нас едно и съ6то...от днес се каним да по4ваме работа...4е ве4е 3 седмици..лежане Embarassed
Дани а как са ви отно6енията с Стоян newsm78
Кога 6те се ре6авате за бебе Thinking
Зоуи дано да се оправя6 по бързо..
 Hug ви

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
За сега сме добре, бива.За бебе-още не.Не съм се решила пък и той не бърза.За сега и двамата не искаме.Пък и той както иска да заминава за 3 год. ... незнам.Аз му казах, че оставам тук, той каза, че заминава ... това е положението.
Вие как сте, Светле?Как върви работата?

# 21
  • Мнения: 1 101
Ами добре сме с изклу4ение на подутата буза на Жоро (от зъб)
Моя крак уж е добре...правих си тестове (т.е. гладих ве4е) важното е да гледам да не го преуморявам...еми 6те си правя по4ивки и така...
ло6ото е 4е сега май има доста работа..и ми се иска да използваме но...пък не трябва да се изхвърлям та.....абе каквото такова...
на 14.01 съм на преглед та 6те видим какво 6те каже доктора Thinking

# 22
  • Мнения: 1 101
Меди 4естит празник Hug.

                             

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Много професионални успехи, бъди борбена и свърви само напред и нагоре

 
love001

# 24
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
МЕДИ ЧЕСТИТ ПРАЗНИК     bouquet   love001


Дани,къде ще заминава Стоян  newsm78

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ами има свободни места (както в Португалия), кандидатства, удобряват го (евентуално) и така. Пък и аз незнам дали ще се реши да замине някъде сам, но ... като дойде лятото ще видим.

# 26
  • Мнения: 1 101
Малеее радвам се като малко дете Party Joy
Заваля сняг Flutter
Теди и тя ми звънна да ми каже колко е 6тастлива Crazy
Снимах но по касно 6те пусна снимки Peace

# 27
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
На мен пък ми е стуууууууууд.
Дани а ти защо не искаш?

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Доре, какво точно имаш предвид?
За това, че не искам да заминавам със Стоян ли? Ако е това-заради работата ми.Много си я харесвам и не искам да я изгубя и да стоя пак 3 год. затворена (далеч, без приятели, роднини, контакти...).

# 29
  • Мнения: 878
Светле завиждам ви за снега WinkПри нас е ку4и студ cold
При нас нищо ново.Дани взе да се отпуска все пове4е да говори,направо не му млъква устата,по 100 пъти на ден ме пита "que e isso",а най дългото му изре4ение е "vovo posso sair de mesa",което е огромен напредък,но оказа и влияние това,4е последният един месец му говоря само на португалски.Аз тъкмо оправих гърлото и ми шурна носа,но на работата е ужаснооо студено и непрекъснато в студената вода,кошмар.Филип  пък от на4алото на седмицата досега успя да излезе 3 пъти на ве4еря и да се прибере след полунощ ooooh!,а аз не съм излизала ве4ер от март месец миналата година Whistling,добре яе свекърва ми ще идва за рожденият ден на малкият,та може да си изпрося някое излизане Party

Общи условия

Активация на акаунт