Марш от тук на зимата коварна, "Добре дошъл"на пухкавия сняг във Варна!

  • 14 459
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • ВАРНА
  • Мнения: 69
Penu4ka пожелавам ти леко и бързо да се появи на бял свят съкровището Simple Smile
А ние с нетърпение чакаме да се позатопли поне малко че да обикаляме на първо време поне из квартала.

# 76
  • Мнения: 48
Здравейте на всички мами  Hug За много години   bouquet
Добре дошли на всички нови мами, а тези на които им предстои раждане, леко и безпроблемно да е Praynig

А сега направо на въпроса: някой има ли информация за занималня или танцова школа за малко дете (в случая 1. и 3 м.) Моят син направо пощурява като чуе музика и постоянно танцува  hahaha сещате се, че всяка музикална играчка се пуска над 100 пъти на ден  #Crazy, а да не говорим за всяка рекалама или клип по телевизията  Rolling Eyes За това помагайте.... искам да го водя накъде с други деца за да се забавлява  Laughing

# 77
  • Мнения: 143
Честит имин ден на всички Ивановци!  bouquet  bouquet  bouquet

llina незнам някъде да има такава школа или занималня  newsm78

# 78
  • Мнения: 2 960
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ,КОИТО ПОЧИТАТ ДЕНЯ  НА СВЕТИ ЙОАН КРЪСТИТЕЛ.
Православната църква чества деня на св. Йоан Кръстител, който кръщава Исус Христос във река Йордан. Йоан познава и посочва Исус като пратеник на Бога. Празнуват и всички, които носят името на светеца. По стар български обичай още в тъмни зори - преди да е изгряло слънцето млади жени донасяли вода от река или кладенец. В голям съд, наречен чебър, къпели децата за здраве. Булките и младоженците, които са се оженили през зимата до Ивановден също бивали къпани в чебъра. След това момците тръгвали по къщите и къпели всички момчета и мъже, които носят името Иван

ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО ИМЕТО НА ВСИЧКИ ИВАНОВЦИ ,ИВАНКИ и техните производни.

# 79
  • Мнения: 1 554
Лина,има такава школа,на Мария луиза ще кажа на мамата да се включи в темата да ти обясни по подробно Peace

# 80
  • Мнения: 317
Лина,има такава школа,на Мария луиза ще кажа на мамата да се включи в темата да ти обясни по подробно Peace
хм  Thinking и аз се интересувам!
Лина може да ги направим двойка по танци Laughing

# 81
  • Мнения: 55
Здравейте мами,
извинете,  че се намесвам без да се познаваме, но ми трябва помощ  Laughing
Ако някой може да ми препоръча добра детегледачка във Варна ще съм много благодарна.
Става въпрос за 2 годишно момченце, семейството е много разбрано, майката най-вече. Wink
Благодаря ви!

# 82
  • Canada
  • Мнения: 649
Здравейте варненски мамчета! Чак сега видях че има варненска темичка е веднага реших да се запиша при вас.
Честит имен ден и на всички именници!!

# 83
  • Мнения: 3 595
llina и begbie ние ходим на такива занимания с малкия към асоциация Орф Шулверг от октомври. Дъщеря ми също започна на година и 1 месец, тази и е третата година и сме много доволни. Веси- преподавателката е невероятно мил и внимателен човек и е родена да работи с деца. Пеем песнички, тракаме с лъжици, дайрета, маракаси и каквото се сетите Mr. Green весело е, а децата се забавляват. Заниманията ни са два пъти седмично по половин час. Ще ви пратя телефона и на лични Peace

# 84
  • Мнения: 48
Морска, мерси   bouquet
begbie, туй предложение само за танците ли е, или ще се сгодяваме  hahaha
Ivy, благодаря ти, ще очаквам с нетърпение информация  Hug А къде се провеждат заниманията???

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ
И НА КОКО НА ТОНИ СПЕЦИАЛЕН ПОЗДРАВ

# 85
  • Мнения: 398
Честит имен ден на всички, които празнуват.

diMM  имаше май една агенция Слънчо ли беше  newsm78 .Не съм много сигурна, но пробвайте там.Ако не се лъжа има и такава тема някъде из БГ-Мама.
karelia79  добре дошла.

Аз да се пооплача малко.Тази сутрин пак получих бъбречна криза и отново инжекции.А от там пък Анита пак е на адапте. smile3518 Някой да знае добър уролог, че така вече не се трае.

# 86
  • Мнения: 617
Мерси Веси за поздравите!
За много години на всички, много здраве и късмет!
Добре дошли на новите мамита Simple Smile
Честито на всички именици през целия месец! - че са много.

# 87
  • Мнения: 2 960
Тони,  bouquetЧЕСТИТ ТИ ИМЕННИК.
Да ти е жив ,здрав и все така чаровен и усмихнат малкия принц.Да те радва и да те прави най-щастливата майка на света!!!!

# 88
  • Мнения: 58
И аз да се включа!Досега не съм обърнала внимание че си имаме варненска тема.  Embarassed
Здравейте малки и големи варненчета!
Видях някои познати:DZ,karelia79 здравейте!
И на toni6a привет!Честит празник и на Коко!
Честит Имен Ден на всички празнуващи!
Аз изчезвам,че съм на работа и пак се отнесох Mr. Green

# 89
  • Варна
  • Мнения: 858
Честит имен ден на именяците днес!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт