Бременни и майки от проблемното 2009

  • 61 835
  • 1 230
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 409
Честита лентичка на Алекс. Да и донесе много сили и късмет.

# 16
  • Мнения: 916
честита нова година на всички! На бременните - лека бременност и безпроблемно раждане, на вече мамите - да са ни живи и здрави бебоците  Hug

Ники, честита ти лентичка. Нека Новата година ви донесе много късмет и щастие, нека лошото завинаги да е останало зад гърба ви и борбената Алекс голяяяяяяяма да порастне  Hug

# 17
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
За много години, момичета!
Радвам се, че темата, която пуснах преди година се изпълни с много благи вести за дълго чакани бебчета. Нека в тази темичка са поне два пъти повече Simple Smile.

# 18
  • Мнения: 3 294
Честита нова година и да ни е честита новата темичка  Hug Hug
Нека пожеланията на Кайрен се сбъднат ида има два пъти повече бременни тази година  Hug Praynig
Ники честита ти лентичка , много е сладка , дано скоро да сте заедно с Алекс  Hug  Praynig

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Присъединявам се и аз с пожелания за препълнена нова темичка  Heart Eyes!
За мен 2009 ще е годината, в която ще се реши дали да опитаме да имаме второ дете. Силно се надявам да имаме този шанс.

Ники, дано с Алекс скоро се гушкате удома!

# 20
  • Мнения: 1 951
Денива при мен се получи някаква инфекция докато слагах утрогестана, не от самия препарат, а по-скоро от самото непрекъснато слагане  Sad Пих антибиотик и се опрравих. Най-добре се консултирай с лекар.

Ники и аз много ти се радвам на лентичката  Praynig

# 21
  • Мнения: 398
Благодаря ти, Марински! Аз вчера успях да се консултирам със сестрата и тя каза, че това било нормален страничен ефект  Confused Аз се зачудих, защото за мен не е нормално това, но другата седмица съм на доки и пак ще питам. Понеже от моя гел сутрин винаги в началото на влагалището ми се образува консистенция, подобна на топче от извара и сестрата ми каза хубаво да се измивам и да отстранявам това.

Тази сутрин пак имам повод за притеснения- като отсраних тази консистенциа, половината от нея беше в кръв  Shocked Не зная на какво се дължи  newsm78 и сега ще се следя при ходенето до тоалетна. Дали не е заради това, че вчера по-трудно ми беше вкарването на писалката с гел и съм си разранила раничката на маточната шийка (за нея все си правя цитонамазка на около 6 месеца и доки даже от онкология ми я изследва и ми каза, че си е спокойна и изобщо да не я правя нищо, докато не родя) ooooh!

# 22
  • Мнения: 4 733
За много години момичета! Пожелавам много здраве на Вас и семействата ви и сладки бебчета тази и идните години! Hug

# 23
  • Мнения: 265
За много години момичета! newsm51
Да ни е честита новата тема и да се пълни само с добри новини! EFP newsm32 newsm32 newsm32
Ники,лентичката ти е супер  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 419
За много години, мили момичета  Hug. Пожелавам ви още сбъднати мечти и през 2009 и много гушкане със сладките ни дечица  :love:.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
За много години момичета.
Здраве и сбъднати мечти за всички вас.

# 26
  • Мнения: 1 329
Честита Нова година, момичета!
Бъдете всеотдайни, зрави и щастливи, обичани и много влюбени.
Нека новата година ни донесе повече щастие, късмет и над 200 страници в тази тема Hug

# 27
  • Мнения: 3 010
denniva, аз полу4авах такова възпаление когато поставях Утрогетсана влагалищно, но сега го пия и нямам проблем  Peace
Касиди дано да са приключили твоите проблеми ве4е  Hug
Ники и на мен ми харесва ленти4ката ти  Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 725
Каси, добре дошла, бях се притеснила вече за теб. Peace

# 29
здравейте на всички,приятно ми е да се запознаем.Честита ви нова година,бадете здрави.Искам да споделя,че за мен годината не започна добре.Почти в 8-ми месец сьм,а моята скьпа свекьрва ни изгони с мьжа ми.ЧЕстно ви казвам,никога не сьм си го помисляла,искала да и е свободно.Сега зами наваме при майка ми и мьжа ми ще пьтува по 100км,на ден за работа.Толкова се радвах за бебчо,а сега всичко ми се срина.Извинявайте за откровенията,но нямам с кого да споделя.Желая ви много здраве и сбаднати мечти.

Общи условия

Активация на акаунт