Бременни и майки от проблемното 2009

  • 61 848
  • 1 230
  •   1
Отговори
# 60
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Санитам, от вчера работят.  Peace
Аз от притеснение се сдобих с едни хубави контракции тази нощ - леки и безболезнени, но притеснително начесто. Пих илачи и намаляха и днес ще лежа май цял ден.  Confused

Черпя, имам РД днес...  Blush

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 09:29 от Жабче

# 61
  • Мнения: 339
Жабче,честит РД.Да си жива и здрава ти и бебчетата.И по-малко проблеми Simple Smile
Денива и при мен се получи така.Само,че на първия преглед и двете имаха сърдечна дейност,а на втория едното се беше отказало.Доки каза,че явно е имало някакъв генетичен проблем и затова е спряло развитието си.
Не се притеснявай  Hug.Другото ще е добре и ще стигнем до щастлив финал Peace

# 62
  • Мнения: 3 294
Жабче радвам се че док е е успокоил , дано проблема да е от зъба  Praynig Hug

Денива , последвай съветите на другите момичета , предполагам че ти е тежко , но мисли за другото бебче сега  Hug

Санитам и аз вчера трудно се свързах с клиниката , постоянно даваше заето , но успях  Peace

# 63
  • Мнения: 3 010

Честит Рожден Ден мила Жабче, пожелавам ти от днес да влезеш в нов етап от живота си, като изчезне всеки облак над теб и малките души4ки  и на негово място се появи прекрасното слънце, което ни кара да сияем, да се усмихваме и бъдем щастливи!

# 64
  • Мнения: 4 753
Жабче, честит празник миличка! Пожелавам ти много здраве и сбъднати мечти Hug  bouquet
Денива, съжалявам мила. Главата горе и се грижи за другото бебче добре Hug

Денди Heart Eyes
Душе, виждам че надничаш. Драсни ми два реда Heart Eyes

Момичета, аз в неделя съм на преглед. Тогава дали ще имам шанс да науча какви ще са бебетата Embarassed

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 10:57 от Kasidy

# 65
  • Мнения: 3 010
Кас мисля 4е неделя ще е твоя ден  Hug деня на истината  Mr. Green

Да ви се опла4а днес след събуждане такова гадене ме връхлетя, 4е 00 ги гушнах за секунди, да ама само стомаха ми се преобърна няколко пъти и толкова, аз трудно повръщам. След обяд съм на работа и незнам как ще я изкарам  Tired Мисля да си взема отпуск или болни4ни, дано шефката измисли някакъв вариант, защото колежката се връща от май4ински средата на февруари а на мен ми  е късно тогава.

# 66
  • Мнения: 4 753
Денди, така съм се настроила че ако нищо не се види малко ще се поразочаровам...
Друг е въпроса, че за мой личен потрес от седмици сънувам двойка бебета момченца Embarassed

Денди, едва като приключих с трите месеца спрях да повръщам. Така че се подготвяй Mr. Green

# 67
  • Мнения: 3 010
Що потрес бе мацко, нали имаш една мома, та и двама юнаци да са сега, какво пък  Mr. Green не майтапя се, нали знаеш 4е полът на бебета ве4е е ясен, тъй 4е Божа работа и  аз клоня към девойка ама после по4нах да се замислям, 4е малко нагли4ка станах не стига, 4е толкоз време го 4акам ами сега и прйетйенциииии  Mr. Green та каквото е ще си го оби4кам много  Heart Eyes Работата идва от там, 4е на мъжо сестра му има 2 мом4ета и др наши близки пове4е мом4енца имат, та за това девойките сякаш са малко кът сред нашите близки. Незнам  Wink има и друго, 4е с мъжо все женски имена ни се въртят в главата  Hug

Сега се сетих и нещо др любопитно , аз по принцип съм доста емоционален 4овек и много сънувам, каквото ме вълнува през деня се пресъздава в съня ми ве4ер. Така, 4е не интерпретирам нищо от това, което мозъка преживявя ноща. Та няколко дена след трансфера в един сън виждам един много силно положителен тест и веднага след това се видях как водя за ръ4и4ка две руси девойки на по 3-4год. бяха, у4их ги как да преси4ат улицата  Heart Eyes разбира се не отдадох внимание на това, защото пак казвам много пъти съм сънувала и бебета и пол. тестове, но... незнам.....  Hug

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 11:21 от Dendy

# 68
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 795
Жабчо, да си жива и здрава,
да не се притесняваш толкова,
да си доизкараш леко бременността и
да се родят две сладки малки девойки!

# 69
  • София
  • Мнения: 725
Жабче, ЧРД, много здраве, щастие и късмет ти желая.
bdbaloni
Дано до тук са твоите притеснения и да се радваш на безпроблемнна от тук нататък бременност и да се радваш после на две сладки бебчета
На всички именячки честит имен ден, да ви е живо и здраво името и вие заедно с него.
Успях да се свържа и да си запиша учудващо още в петък час.  Hug

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Жабче, Честит Рожден Ден, миличка! Пожелавам ти всичките ти дни от тук нататък да са изпълнени с радост, смях и спокойствие! Да пращиш от здраве и да не се отървеш от любовта на скъпия ти човек! И без повече притеснения, че виж какви работи предизвикваш - контракции - какви са тия работи бе, много ти е рано още ... Laughing

Денива, не тъжи миличка ...! Знам че ти е трудно, но мисли за другото бебче ...
Гея, дано всичко при теб  е наред! Доста се измъчи и съм сигурна, че не е минал ден без да трепериш от страх, но ти почти успя и бебка ще е най-хубавата малка принцеска! Само да потърпи още малко! Praynig

Денди, на мене ми се гади постоянно и сутрин и през деня и вечер. Като ти се догади слагай нещичко в устата веднага, я бисквитка, я сладка, я солетка, каквото имаш. Но веднага, много помага.

# 71
  • Мнения: 2 382

Жабче, честит рожден ден Hug!Бъди здрава и леко бременеене чак до финала!
Хари, и тук да ти честитя лентичката Hug!
Денива, съжалявам много, но сега мисли за другото бебе.Рисковете ще са много по-малко.Знам, че много искаше две Sad.
Кас, много ме обнадеждаваш, че повръщането е до към третия месец, че вече ходя като призрак.

# 72
  • Мнения: 1 951
Жабче честито, мила! Желая ти много здраве и оттук нататък никакви притеснения!

Денива  Hug

Гея стискай още малко  Grinning

Денди и аз трудно повръщам и до третия месец се бях побъркала - все ми се гадеше а веднъж не повърнах  Sad Но и това минава  Wink

# 73
  • до морето
  • Мнения: 494
Жабче честит ти рожден ден! Да си здрава и скоро най-щастливата мама!   bouquet
Денди на мен също често ми се гади, но не мога да повръщам и до сега не се е случвало. Много добрe ми подейства айран със сол, също съм си купила кисели ябълки и едни олипси и така спасявам положението.
Касиди ха дано имате късмет бебоците да са в настроение за фотосесия и да се покажат в целия си блясък! Laughing
...аз май не съм сигурна, че искам да знам пола на бебетата, но мъжът ми снощи ми каза, че е любознателен и искал всичко да знае, абе да става каквото ще само да се родят живи и здрави и двете да са, че си ги искам  Embarassed Инъча в кръга на шегата в деня на трансфера доки ни каза, че е избрал две най-добри и мъжо му вика да сложи едното момиченце другото да е момченце, а момичето да е русо със сини очи. Въобще големи поръчки. Laughing

# 74
  • Мнения: 1 091
Жабче, честит рожден ден, много да си здравичка, че много ще трябва да подскачаш и квакаш подир малките жабки след няколко месеца  Hug

Касиди, ако не са много срамежливи би трябвало всичко да се види  Grinning. Аз чакам с нетърпение 23.01. тогава ще съм 16г.с., искам да видим здраво бебе, но и за пола съм много любопитна. Сякаш и двамата искаме момченце (без да си признаваме, че то нали грехота да имаме претенции  Embarassed), но като го гледам бебока колко е инатест и през какво премина, а се държи повече на девойка ми прилича  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт