Бременни и майки от проблемното 2009

  • 61 865
  • 1 230
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 398
Жабче, честит Рожден ден, миличка! Ти и бебчетата да сте много здрави и скоро да бъдете най-щастливото семейство!  bouquet Hug
Касиди, каквито и да са, само живи и здравички да са! Пък каката ще помага в гледането им  Peace Hug
Денди, то не се зане още..., може пък другото да се спотайва и да те изненада после..., я виж и какви реални сънища си имаш!  Hug
Царевичка, много е тежко това, което си преживяла, особено след чутия пулс  Sad  Дано другото бебче е много здраво и един ден много да ви радва! Може ли да попитам какво казаха докторите, че се случва с неразвиващото се ембрионче? На мен ми каза, че щяло да се абсорбира от самосебе си, дано е така и не се създадат поне никакви проблеми на живичкото.
Мен много ме е страх за другото, защото гърдите ми съвсем спаднаха и вече не чувствам никакви признаци. Ох, дано поне то оцелее живичко и здравичко.  Praynig
Момичета, искрено ви благодаря за топлата подкрепа! Hug Дано успеем с бебко да се задържим във вашето форумче, че тук толкова много ни харесва! Praynig Шайни, наистина толкова много искахме близначета, но разбира се, че и едничко да е, ще ни направи най-щастливите. Боже, помогни ми, да оцелее бебчето ми и да се пребори с трудностите! Praynig Praynig Praynig  

# 76
  • Мнения: 4 589
Жабче ЧРД - много здраве, щастие и късмет.

# 77
  • Мнения: 3 294
Кас , стискам палци за прегледа , дано да узнаете и пола , но най-важното е да са живи и здрави  Hug

Грацийка , и на теб да ти пожелая да видите едно здраво бебче , пък дано и да ви кажат че е момченце  Hug

# 78
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Жабче, ЧРД!

Денди, аз такива невероятни сънища имах около забременяването си с Божи, че ум ще ти зайде! От първия ден си знаех, че ще е момче, не ме питай откъде - идея нямам. Та искам да ти кажа, че според мен тези неща не са случайни...

# 79
  • Мнения: 3 010
Момичета аз не съм от суеверните, мразя всички неща които опират до езически оби4аи или магии! Онзи ден от любопитство влязох в един руски сайт, всъщност линка му взех от от4етните, та ми стана интересно и го приех като игра. Става въпрос да определиш пола на бебето си чрез метода на обновяването на кръвта при майката и  бащата. Дано се изразявам правилно, защото го превеждам буквално. Та там пише 4е при мъжете кръвта се обновява на всеки 4 години, а при жените на всеки 3 години. И ако забременеем в годината в която е обновена кръвта на майката съответно детето ще е моми4е, както и обратното. Вижте за какво става въпрос
http://forumok.ru/who.html И да ви кажа пробвах с ве4е родени деца и всичко излезе до тук  Confused

# 80
  • Мнения: 3 294
Денди сега пробвах при нас как излиза ... получи ми се момиченце , но на нас вече два пъти ни казват момченце  Wink И аз бях нетърпелива да разбера пола , не за друго , но да знам как да се обръщам към мъника докато му говоря  Heart Eyes

# 81
  • София
  • Мнения: 725
Момичета, доколкото знам за това определяне на пола зависи дали жената е имала преди това аборти (по желание или спонтанни т.е от тогава пак се обновявало пак кръвта). Незнам колко е вярно, но да не забравяме, че ние не сме забременяли по естествен начин и това обновяване на кръвта не е меродавно. Пробвайте с иглата и конеца над дланта, ако се върти е момиче, ако прави движение напред-назад значи ще е момче. Още преди да забременея ми казаха по този метод ми определиха момиче и момче...пък незнам.

# 82
  • Мнения: 339
Денива и на мен ми казаха същото,че организма ще си го абсорбира.Но този процес траял дълго време и можело да продължи до самото раждане на здравото бебче.При нас двете се развиваха много добре,чухме им сърчицата даже вече си имаше зачатъци на ръчички и крачета.Беше станало 23мм.
На мен също ми е доста притеснено за другото,Вече като влезнах в 4 месец започнах да ходя всяка седмица на преглед и  на всеки видеозон се вижда и другото.Може би така е трябвало да стане Close
Моля се дано нещата да се развият както при мен PraynigДругото да продължи да се развива и да имаме накрая по едно здраво бебче.

# 83
  • Мнения: 398
Момичета, много ми е тежко  Cry
Оказва се, че второто ми ембрионче си има неправилна форма на сака - и ИКСИ докторът не ми го беше казал, но вчера гинекологът ни даде да прочетем това от репорта.
Боже, помогни на бебчето ми да се справи с това и да си порастне и развие безпроблемно. Praynig Praynig Praynig
Момичета, някой чувал ли е за неправилна форма на ембрионален сак и какво се случва с ембриончето? #Crazy

# 84
  • Мнения: 4 787
 Дени, ама как така Confused
 Нищо не съм чувала за подобен проблем. Ще се моля да се пребори човечето Praynig

# 85
  • Мнения: 2 382
Дени, силно се моля всичко да се оправи Praynig!
Кога си пак на преглед?
Много е рано още и формата не е определяща на този етап.
Когато сакчетата са с различни размери, много често едното спира развитието си.Минала съм през това миналия път spoko

# 86
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Денива, извинявай, не помня в коя седмица си.  Embarassed На мен на първия преглед д-р Стаменов също ми каза, че едното сакче е по-сплескано и по-малко и има вероятност да не се развие - това в 6  г.с. На следващия преглед в 8 г.с. не само, че беше настигнало другото, но си имаше и тупкащо сърчице. Дано са напразни тревогите ти.  Hug
Иначе загиналото ембрионче се резорбира от организма и изчезва постепенно.

Тези гадания за пола хич не им вярвам.  Laughing 50/50 си е откъдето и да го погледнеш.  Mr. Green Пък и при нас всичко зависи от ембриолога - какъв сперматозоид е инжектирал в яйцеклетката, после кои ембриони е подбрал. Имайте търпение, ще разберете и пола, важното е да са живи и здрави. Между другото пробвах и на мен ми излезе, че ще имам момче пък аз чакам две моми.  Wink

# 87
  • до морето
  • Мнения: 494
Денива, ще се моля другото ти бебенце да е силно и съм сигурна, че ще издържи и ще ви радва  Hug. Ти се опитай де се успокоиш сега, защото нервите не са добри нещо в този момент.
Аз също съм много притеснена, но за сега от неизвестността. Отидох на първия преглед твърде рано и видяхме само сакчетата и тогава ми казаха да не отивам преди 10.01, кокагото ще ми е точно 8 седмица. Сега ми е толкова свито дали всичко ще е ок. Повечето момичета вече са чули сърчицата, а аз още нищо незнам. За сега зацапванията ми спряха, днес особенно ми е ужасно лошо, симтомите ме тресат с пълна сила, но можеш ли да се спокоен. Нямам търпение до събота.
Денди чудесно забавление си си намерила, ако не е вярна таблицата то поне е забавно. Спомням си, че когато братовчедка ми беше бременна и изчислявах пола и да ти кажа се оказах пророк  Laughing.

# 88
  • Мнения: 4 065
Момичета, вчера след обед не можа да пусна пост, в който исках да:
- честитя на всички Новата година! Нека е пълна с бебета и с положителни тестове
- да честия рождения ден на Жабчето! Жабче, желая ти спокойни щастливи дни до края на бременността, бъди здрава, уверена в себе си и все така голям оптимист.-
   да се представя накратко, че от време на време си позволявам да пиша
-   да ви почерпя по повод първия рождения ден на дъщеря ми, която се роди миналата година на Богоявление... Забременях една година след операция на съпруга ми (варикоцеле). Моето забременяване за мен си остава чудо, тъй като показателите и след операцията категорично говореха само едно – икси. Понякога залисана в ежедневието, забравям да благодаря на Бога, че я имам и сега като се замисля не знам как така я заслужих без да стана пациент на нито един лекар (изкл. двата прегледа при д-р Владимиров) без лекарства, процедури, надежди за две черти, сълзи заради неуспех, и пак борба.
Днес пък аз пораствам с една година, а това е пак нещо, което ще се радвам да споделя с вас. За себе си пожелавам да съм по-усмихната, по-спокойна, по-отзивчива и така нещата ще се случват по-лесно и ще ги изживявам(е) по-пълноценно.

За мой срам и позор, така и не се научих да качвам снимки, почерпки, подаръци, кафенца. Ето защо тортите са тази  newsm38   и тази party023

ДениваPraynig

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 18:03 от blueeyes

# 89
  • Мнения: 524
Здравейте момичета!  bouquet

Първо да честитя празника на всички именници, на патерици рождения ден на Жабче! Честит рожден ден и на blueeyesМного здраве, късмет и само хубави и положителни емоции да имате! newsm51

Денива, стискам палци всичко с твоето бебенце да е наред. Имай вяра, че всичко ще е наред. Praynig Hug

А на нас скоро ни предстои така очакваната среща с нашето бебче. Дано да изчака и да се роди по-близо до термина, но все пак най-важното е да се роди живо и здраво. Ние сме готови и го чакаме, макар че колкото повече наближава, почвам лекичко да се притеснявам, но се надявам всичко да е ок.

Общи условия

Активация на акаунт