Какво ви донесе Дядо Коледа тази година?Да се похвалим

  • 5 387
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 552
На връх Коледа получих.......бяло течение и плексит.Толкова от добрия старец.
Останалите подаръци бяха от роднини.

# 76
  • Мнения: X
Тази година Дядо Коледа беше много щедър, получих LCD телевизор, часовник, парфюм и няколко по-дребни неща.  Crazy Grinning

# 77
  • София
  • Мнения: 900
Аз съм болна от висш егоизъм - обичам да подарявам  Wink

Семейно решихме, че ще е без подаръци, но с новогодишно 5 дневно, 5 звездно разпускане!
И все пак за Коледа
 - На мама купих микровеле
 - на чавето връчих 200 лв.
 - на любимия - квалитетен парфюм.
Той милия така ми се обиди, че сън не спа два дни
и ... си имам страхотен делови костюм, с ризка.

А Новогодишния ми подарък си беше страхотен
така се рамазах в хотелеца, че не ми се прибираше  Wink

# 78
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 742
 Hug Много готино си го написала, Мин   bouquet
И аз много обичам да правя подаръци!
Само милото ощетих малко с персонален (ама фотото и монитора и двамата ги ползваме сега),
но ще се отчета за РД на 26 януари.

# 79
  • Мнения: 222
И аз да си кажа:
Тъй като съм вече доста обемна за разни дрешуля и обувки, пък чанти си имам бол...Подарък от дядо Коледа (разбирай мъжО) си направих сама - влезнах в един козметичен магазин и изхарчих една подобаваща сума за разни мазилца  Mr. Green и после дойде дуднянето, че все пак трябва да имам подарък-изненада, мъничък дори под елхата, та получих и кожено портмоне - червено,голямо. Точно, каквото си бях търсила от доста време  Laughing
А от свекървата - получих гоблен, ушит от нея. Много красив и голям!
а от нашите - парички  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 25
Оп и аз да се похваля - от мъжката половинка по мое желание имам кухненски робот, от мама един дебел плик с пари и новичка чанта с портмоне и от мен си купих някоя и друга дрешка. И новичка кухня ми обеща половинката ама да се постопли малко. newsm68 newsm44

# 81
  • Мнения: 48
Аз получих от баба-свеки тенджерка, да готвя на мъжленцето, да не се захарлачи.
Както и друга година аз подарих по-добрите подаръци. Не че се хваля, но до сега несполучлив подарък не съм подарявала. Странно защо на мен все боклучки ми подаряват или в друг случай - нищо, но от сърце.

 Laughing Laughing Laughing

Ще ме убиете от смях - неочаквах, че темата ще е толкова забавна, явно много мамчета са запазили чувството си за хумор, което искрено ме радва Peace

# 82
Получих фурничка за месене на хляб от свекърва ми. Отдавна си мечтаех за неиа и много се радвам.

# 83
  • Мнения: 304
посрещнах коледа и нова година в лондон newsm03това беше моя подарак

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 487
Екскурзия, шапка, шал, ръкавици , панталон,чехли и малко козметика.  Много съм доволна. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт