Какво ви донесе Дядо Коледа тази година?Да се похвалим

  • 5 383
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19 355
Аз бях много приятно изненадана от половинката с палто, което веднъж бегло бях споменала, че харесвам.

# 31
  • Мнения: 4 586
... От мъжа ми, както винаги, подаръка е едно голямо нищо! Така че ме посъветвайте как и на мен да ми правят такива подаръци?
Е, теб какво ти пречи да изброиш десетина хубави нещица?
Все ти се е набило нещо в очите по витрините. Ето, гледай сега:

Аз получих напълно запазен мотоциклет АВО, машинка за подстригване с акомулаторче
Филипс, винтоверт Бош и календар на Нешънъл джиографик. Как е, а?

# 32
  • Мнения: 2 385
Е, теб какво ти пречи да изброиш десетина хубави нещица?
Е, като изброя какво? Ефекта пак ще е нулев.

# 33
  • Мнения: 4 586

Да не мислиш, че съфорумките преди нас са ги получили тия неща?
Гледали са ги по сайтове, списания и витрини. Аз получих само календар на
Нешънъл джиографик. Но много ми харесва.

# 34
  • Мнения: 2 385
Това ли било?! Малко се успокоих! Ама само малко. Защото си мисля, че все някакъв подарък съм заслужила от мъжа си - нали се грижа за него, за детето, за къщата, за финансите...

# 35
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 721
Ето го моето съкровище - http://www.bhphotovideo.com/c/product/545853-REG/Sony_DSLRA700H_ … gital_Camera.html

И още UPS за компютъра пак от мъжа ми, дрешки и домашни джунджурийки от мама.
Предоволна съм  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 830
Много съм слушала Mr. Green Кожено яке, нови ботушки и една страхотна блуза цвят лилав bowuu, и един спален комплектот свекито... ooooh!

# 37
  • Мнения: 1 212
Oще нещо ми донесе този Дядо Коледа тази година ...
Радостта да чуя син ми да прави най-после първите си издържани граматически изречения : подлог,сказуемо, допълнение  Grinning
Какво ли ме очаква другата Коеда ?  Whistling

# 38
  • Мнения: 114
Ние пък със свекърите си купихме по един килим за хола и детската и това си подарихме. От мъжа ми- блуза и панталон, от майка ми- боди, от брат ми-свещник. Това е- скромно, но от сърце.

# 39
  • Мнения: 32
На мен  Дядо Коледа ми донесе много хубав подарък : племенници близнаци момченце и момиченце   Hug Hug  /между другото аз и братчето ми също сме близнаци/, и страшно много се моля  Praynig още от сега на Дядо Коледа и аз да направя същия подарък на братчето ми следващата Коледа, защото аз съм изключително щастлива Леля.

# 40
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
RAM за всички свободни слотчета
+ глупости които не ми се изброяват

# 41
  • Мнения: 3 886
болести  Confused

# 42
  • Мнения: 2 407
От мама и баба-пари-купих си една гривна на Мис Сиксти,към колието което аз си направих за подарък.http://collection.misssixty.com/
http://collection.misssixty.com/
От една близка приятелка-много яко белио и гривна на ДГ.Много красив часовник за къщата и още едно колие-много яко от друга приятелка,Една буда за късмет.

# 43
  • Мнения: 2 448
Преса за коса от милото и секс играчка от съфорумка.  Crazy Логично би било да е обратното,но нещо Дядо Коледа се объркал явно тази година.  Laughing

# 44

Общи условия

Активация на акаунт