Избелване на лицето есен-зима 2008/2009г.

  • 11 571
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 731
Аз си правя маски с хума.Добре ми действат. Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 50
Пролетта си купих крем за избелване на Oriflame с фактор 15 и само от едно нанасяне кожата ми се зачерви и започна да ме сърби. Получих явно алергична реакция. Сега си спомних че преди години ползвах едно много ефикасно лосионче, българско на Биле.

# 17
  • Мнения: 1 629
Е да сигурно Биле- БА или нещо такова, така и не разбрах как се казва. Аз си купих едно кремче за избелване и тоника, пък баба  ми после ми взела още два крема за избелване. Tired баби... таааа мазах се аз, но започнаха да ми избиват пъпчици и после осъзнах колко зверски мазен е тоя крем за мазна кожа. Много тежък. И сега го направих на маска за лице като добавих хума, разтопена в розова вода и стана много хубаво Simple Smile Остана ми още една опаковка да изхабя само Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 926
Абе съмнявам се Орифлейм да имат нещо качествено за избелване.... newsm78
Нещо хич им нямам доверие на подобни козметики.

# 19
  • Мнения: 0
Ще станат 2 месеца скоро откакто започнах 3-те продукта на Лиерак-има изсветляване,но ми се струва ,че на 100 процента няма да се пребори,може би 50 процента са ми избледнели петънцата,не са и много.Интересува ме някой ползвал ли е серума Иклен и дали дава добър резултат?Намира ли се по аптеките лесно в София,че аз не го намирам в провинцията.Който е пробвал да даде малко инфо.

# 20
  • Мнения: 267
А този крем Лиерака дали става за чувствителна кожа,в смисъл че мойта кожа е малко странна, ако нещо не и понася и веднага се опъпчвам,а пък имам няколко петна по лицето и ми се иска да ги махна  newsm78,освен с крем по какъв друг начин се махат тези гадни петънца  #2gunfire

# 21
  • Мнения: 0
Може би няма да имаш проблем с Лиерака,лицето наистина светва от него,харесва ми,но самите петна не ми са се заличили напълно,само че имам още доста от крема,той е много икономичен и дано до края на избелването да стане,макар че не ми се вярва само с крем да се получи,аз ползвам стик,серум и крем и пак не са се заличили напълно,но поне има някакъв резултат.Много хубави отзиви чета за този серум Иклен,пак приканвам някой ако го е ползвал да пише.

# 22
  • Мнения: 267
аз преди да забременея имах проблеми с кожата (ужасните пъпчици ), но сега ми се изчисти лицето,останаха само няколко червени петна от старите пъпки, та тях искам да махна,но мн се притеснявам като родя да не се опъпча пак,че на доста жени се случва  Praynig.
На каква цена е кремът?Искаше ми се и с пилинг да пробвам, но ще е като родя

# 23
  • Мнения: 0
Крема е около 60 лв.Мисля,че за 66 го взех,доста е мазен,аз съм със суха кожа и пак ми е мазничък,но въпроса е да е ефикасен.Решила съм това да е последната(3-та)зима,в която се опитвам с мазила,ако не стане напълно в късната есен или през зимата(другата) ще си направя някаква процедура-пилинг или зависи какво ще ми препоръчат.Не ми се иска да стигам дотам,че ме е страх не от болка,ами да не стане по-лошо положението,ама и с кремовете омръзва,какви ли не пробва човек,сума ти пари и накрая пак не се е отървал напълно.Но всеки случай е индивидуален,пробвай първо с някой крем.Успех ти желая!

# 24
  • Мнения: 267
  bouquet дано и ти да имаш късмет,че с тези лица вече ми омръзна,малко съм резервирана от ексфолиращите продукти,бях взела този на виши - нормадерм и като го направих се опъпчих цялата и после 1 год не можах да се оправя,та за това искам нещо не толкова агресивно.
А за болката наистина ли толкова боли,всъшност с каква машинка се прави точно или както се казва там  newsm78,то болката от натиска ли идва?

# 25
  • Мнения: 0
Всъщност това ,което знам от приятелка е за т.наречения грийн пилинг-за него конкретно тя ми каза,че никога не би го повторила,описа ми чувството така-все едно да ти е изгоряло лицето от слънцето адски много и някой да ти го трие с пясък,представяш ли си......
Но съм чела много по форумите и смятам,че има пилинги,които нямат нищо общо с това издевателство.Мисля,че това са точно хим.пилинги,при които ти слагат киселинния разтвор и след 10 мин.просто го пресичат с някакъв крем,няма натиск и търкане по лицето,както при грийн(билковия)пилинг.

# 26
  • Мнения: 0
Сега съм решила да намеря този серум Иклен да видя и с него какво ще стане,много го хвалят.

# 27
  • Мнения: 267
звучи ми ужасно  Sickтакова нещо не бих си причинила,пробвай серума и ще споделиш

# 28
  • Мнения: 1 883
Сега съм решила да намеря този серум Иклен да видя и с него какво ще стане,много го хвалят.
Мила имаш ли идея от къде мога да си купя Иклен крем ..благодаря ти

# 29
  • Мнения: 0
Изпратих ти лично съобщение,много съм доволна от серума,дано и крема да е така добър,но резултати се виждат наистина след 2-3 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт