Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 Тема № 9

  • 16 353
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 451
Emily, Sisko, съжалявам да чуя, че има и други болни Sad - но, няма да се даваме я. Sisko, a Prospana лекарката ли ти го препоръча? Aз на моменти въздух не мога да си поема, a след едно мноого яко дране снощи и аз имах доста силни болки, чак на контракции мязаха:(...уфа дано мине скоро тази кашлица. Стискам палци да оздравяваме бързо  Praynig

А относно мързела, май наистина всички ни е заразил (то аз не случайно съм качила вече 3-4 килца).

Daniele, oтносно ЖК, аз започнах да ходя на частен лекар (чудех се Токуда ли да бъде, Клиника Щерв ли да бъде и избрах второто, тъй като ми е по-близо, въпреки че съм чувала много добри отзиви за Токуда). Платила съм си пакет (мисля цената му е като в държавните болници) и така хем не мисля кога колко трябва да платя, хем съм по-спокойна че ми обръщат внимание. Първите седмици ходих при една лекарка, която работи в районната ни поликлиника и да си призная хич не бях доволна от отношението и - грам внимание не ми обръщаше. Да се надяваме, че сега ще е по-добре, но за сега съм доволна честно казано.

# 46
  • София
  • Мнения: 39
ДА, ПРОСПАНА МИ КАЗА ДА ГО ПИЯ ГЕНЕКОЛОЖКАТА, КАКТО И ВИБРОЦИЛ - НО ГЕЛ, А НЕ КАПКИ!!!

# 47
  • Мнения: 4
И на мен вече ми се купува за бебка някой неща,но е доста рано,да не се вманиячавам,нали?

# 48
  • Мнения: 576
Еее включихте се мързеланки  Hug. Голямото лежане е било при всички ни .

Относно ранната ФМ -  прави се за октриване на големи аномали. Синдром на Даун,  Спина Бифида, проблеми със сърчицето, имаше и нещо за корема - дали е затворен или не...
Прегледът е обстоен и дава доста яснота, ако недай си боже има някаква аномалия то да се вземат мерки докато е време....

Момичета, никоя ли от вас не знае пола на бебочето ?
При нас май 90 % отива на момченце ....а уж големи трикове правих и мислих, че е девойка Crazy

Относно пазаруването - сърбят ме леко ръцете за някое боди амааа няама още Simple Smile Мисля на пролет да си доставя това удоволствие .  Flutter Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 39
ТОВА С ПАЗАРУВАНЕТО НА БЕБЕШКИ ДРЕШКИ Е ГОЛЯМА ТРЪПКА.
РИТАТ ЛИ ВИ ВЕЧЕ?

# 50
  • Мнения: 1
За първи път се включвам в този сайт и  форум, но има доста интересни неща. Аз сега съм бременна за трети път. Терминът ми  е на  12 юли 2009 г. От Варна съм.  На мен  ми казаха да отида на 20 януари да си направя някакво изследване, но не разбрах точно какво, но тъй като ме водят рискова бременност защото съм на 38 г. може ли някой да каже точно какви изследвания трябва да си направя или къде да прочета за тях. Благодаря предварително!!!! Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 39
ЗДРАВЕЙ venoleta,
НА МЕН ТОВА МИ Е ВТОРА БРЕМЕННОСТ, НО ИЗСЛЕДВАНИЯТА СПРЯМО ПЪРВАТА СЕ РАЗЛИЧАВАТ. СЕГА ДОК. КАЗВА, ЧЕ КРЪВ И УРИНА СЕ ПРАВЯТ ПРЕЗ МЕСЕЦ. СКРИЙНИНГ - 12 СЕДМИЦА, МФ - 17-19 СЕДМИЦА. АЗ ТОВА ЗНАМ, НО МИМИЧЕТАТА В САЙТА ОПРЕДЕЛЕНО СА ПО-НАЯСНО ОТ МЕН0.

# 52
  • Мнения: 302
Честита Нова 2009 Година!
И при мен гаденето беше поотшумяло,но явно не за дълго...Онзи ден пак  Sick,тъкмо бях решила че вече е приключило.Понеже съм понастинала малко днес бях на преглед и на ЖК,д-ра каза че мога да пия Парацетамол,също и таблетки за смукане,за гърлото - Трахизан,Стрепсилс и Фервекс може да се пие.

# 53
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен момичета в новата темичка!
Мамбина, браво много добре си се справила.
Поздравявам новодошлите момичета и им пожелавам здрави бебоци през юли.
Относно страховете, аз от самото начало си живея в една бих казала перманентна паника. Все от нещо ме е страх, все за нещо се страхувам. Да не стане това, доктора да не види нещо лошо и т.н. и т.н. Сега пак ми е време за преглед, но отлагам обаждането за записване на час от страх. Както казват много момичета и аз сега почти нямам симптоми. Не усещам и някакво присъствие в себе си. Странно ми е и ми е страшно какво ли ще ми кажат на прегледа.  По отношение на сърцебиенето. Аз от самото начало няколко пъти писах, че имам периодична аритмия, която напоследък е доста засилена, като усещане и ми създава доста голям дискомфорт, защото е целодневна. Много е неприятно и извън всичко останало и тя ме притеснява, а бе изобщо голямо "дрънкане" пада.

# 54
  • Мнения: 4
Аз не усещам да ме рита още,не се вижда и пола ,имам си едно момиче на 5 год,искренно се надавям и второто да е момиченце.И аз на 13 съм на изследвания,точно незнам какви.От вчера насам голям глад ме гони,чак вече ме е срам да отварям хладилника Embarassed

# 55
  • Мнения: 1
 Знае ли някой къде във Варна има  ултразвуков скрининг и по - точно къде  е най добрият специалист в тази област

# 56
  • Мнения: 4
 
Знае ли някой къде във Варна има  ултразвуков скрининг и по - точно къде  е най добрият специалист в тази област
Не мога да ти помогна,аз също съм от Варна и ходя при д-р Мичев,много съм доволна ,отскоро е със един от най-новите апарати за ултразвук,води и Ж.К.
Един въпрос: отдавна  пиша в тази темичка а все ми показва че имам 0 публикаций,защо така?

# 57
  • София
  • Мнения: 39
МОМИЧЕТА ПРИ МЕН ПОЛОЖЕНИЕТО С ЛИЦЕТО Е "СТРАШНО". ВЕЧЕ ЗАПОЧВАМ ДА СИ МИСЛЯ, ЧЕ Е АКНЕ. КОГАТО ИЗЛЕЗНА ОТ БАНЯТА (СПОРЕД МЕН ОТ ТОПЛОТО) НАПРАВО НЕ МИ СЕ ГОВОРИ - НА ЕДНИ ЧЕРВЕНИ ПЕТНА СА ЦЕЛИТЕ МИ БУЗИ. НА СЛЕДВАЩАТА ЖК ЩЕ ПИТАМ ДОК., ЗАЩОТО НЕ СЕ ИЗДЪРЖА. АЗ В ПУБЕРТЕТА НЕ СЪМ ИМАЛА ПЪПКИ, ТА СЕГА ЛИ?!?!

# 58
  • Мнения: 4
И аз от вчера имам някакви червени петънца,та ги прикривам с козметика.

# 59
  • Мнения: 425
Знае ли някой къде във Варна има  ултразвуков скрининг и по - точно къде  е най добрият специалист в тази област
Не мога да ти помогна,аз също съм от Варна и ходя при д-р Мичев,много съм доволна ,отскоро е със един от най-новите апарати за ултразвук,води и Ж.К.
Един въпрос: отдавна  пиша в тази темичка а все ми показва че имам 0 публикаций,защо така?

Има някой подфоруми, в които като пишеш не ти трупа мнения, Отчетния е един от тези подфоруми, Клюкарника също. Някъде в правилата на форума го пише, ако ти се занимава потърси.

Общи условия

Активация на акаунт