Oriflame - Каталог 1 - 2009 година

  • 26 396
  • 347
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 034
Честита Нова Година ! Нека бъде изпълнена само с положителни емоции !  bouquet

и честита нова тема. Hug

# 16
  • Мнения: 9 095
относно тези подаръци, да ви питам- направи ли ви днес впечатление на тези които пускаха, че подаръка беше за поръчка над 30БТ?


а някой да знае това какво ли ще да е:

Красотата се нуждае от
още нещо!
Открийте тялото, духа и енергията,
за която винаги сте мечтали!
Само тези от вас, които направят поне 130 лични БТ в
каталог 1 2009 г., ще се класират за специално събитие,
където ще ви помогнем да откриете пътя към своето
ново „аз”. Вземете своите покани* и
заповядайте на ВИП презентациите
в градовете Варна, Пловдив и София през месец
февруари 2009 г.


 Flutter


Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 21:21 от tedd

# 17
  • Мнения: 719
Страхотна тема!  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 035
относно тези подаръци, да ви питам- направи ли ви днес впечатление на тези които пускаха, че подаръка беше за поръчка над 30БТ?



аз днес още в 10ч пуснах 80т и чак към 12ч получих СМС-а за подаръка.
въобще не забелязах да са ми начислили подарък, но като получих СМС-а ,си видях фактурата и имах начислен подарък Laughing

# 19
  • Мнения: 164
Супер тема .Честита нова година,
на всички успех в Орифлейм

# 20
  • Мнения: 9 095
относно тези подаръци, да ви питам- направи ли ви днес впечатление на тези които пускаха, че подаръка беше за поръчка над 30БТ?



аз днес още в 10ч пуснах 80т и чак към 12ч получих СМС-а за подаръка.
въобще не забелязах да са ми начислили подарък, но като получих СМС-а ,си видях фактурата и имах начислен подарък Laughing

аз вчера на мейла получих че ще има подарък, но във фактурата после като гледах потвърждението си пишеше- за над 30БТ Thinking

# 21
  • София
  • Мнения: 6 010
А пише ли какъв ще е този подарък?
Виждали ли сте календарите от бизнес програмата на миналия каталог? Аз нямам търпение да си го взема!

# 22
  • София
  • Мнения: 6 010
Бизнес програма за каталог 1! - Само сега 70% отстъпка и двойна БТ!

Направете поне 100 лични БТ през каталог 1 и вземете Тоалетна вода "After hours" с два пъти по-голяма отстъпка от най-голямата досега - 70%! За целта трябва да поръчате код 730900 в която и да е ваша поръчка през каталог 2. Офертата е кумулативна - за всеки 100 БТ имате право на една тоалетна вода с отстъпка.



Този път бизнес програмата е много примамлива!

# 23
  • Мнения: 367
Честита нова година на всички и нова тема.Аз нямам време да пиша,но пък ви чета когато имам възможност,че малката проходи и е лудница след нея. Mr. Green
Много поръчки и нови достигнати нива за всички Hug

# 24
  • Мнения: 9 095
White tulip, в понеделник пращам мъжа ми още сутринта в офиса да вземе поръчката Laughing че аз ще мога да ида чак вечерта и веднага да видя календара и другите неща Laughing иначе бизнес програмата- аз лично много й се радвам- имам поне 5 клиентки, на които водата им е любима и аромата е супер заразителен и се харесва веднага, така че, браво този път на орифлеймци Peace

подаръкът за точките- миналата година бяха много "невзрачни" мисля че на мен на вижънс спиралата бяха пратили, ама много получиха сапуни и тн..нищо особено, а миналата година беше за над 30БТ подаръка Confused

аз предлагам за ВИП презентациите да се организираме по градове, който ще ходи и да се запознаем Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 6 010
tedd, и аз ще ходя в понеделник да си взема поръчката, така че ще го видя календара Simple Smile
Дано ни се падне на всички по нещо готинко от тези "подаръци". Аз утре съм от 14:00 часа на предствяне на новите продукти, така че ще докладвам после  Peace

# 26
  • Мнения: 2
ЧНГ на всички потребители, нека 2009 бъде харна за всички  Hug
Искам да попитам дали някой е ползвал този коректор  и е доволен от него
http://www.oriflame.bg/prod/catalog/ProductDetailCategoryCheck.j … ;fromWhere=search
            Ами една клиентка си го беше поръчала и не беше много доволна Sad  А рол-ончета хубави ли са? Хвърлила съм око на Divain i Midsummer Simple Smile)))

# 27
  • Basel
  • Мнения: 65
ЧНГ на всички потребители, нека 2009 бъде харна за всички  Hug
Искам да попитам дали някой е ползвал този коректор  и е доволен от него
http://www.oriflame.bg/prod/catalog/ProductDetailCategoryCheck.j … ;fromWhere=search
            Ами една клиентка си го беше поръчала и не беше много доволна Sad  А рол-ончета хубави ли са? Хвърлила съм око на Divain i Midsummer Simple Smile)))
Рол-оните са им супер,миришат много добре и са трайни Peace

# 28
здравейте искам да попитам дали има възможност да върна даден продукт,понеже клиентът се отказва от него?

# 29
  • Мнения: 9 095
здравейте искам да попитам дали има възможност да върна даден продукт,понеже клиентът се отказва от него?

пускаш рекламация и готово, няма проблеми, само мисля имаше 2лв такса обработка, обаче не съм връщала скоро Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт