Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Необходимо ли е да се нанесе крем под захарната глазура и какъв вид?
С кои видове захарни покрития се работи най-лесно и кой да избера?
Колко дълго издържат захарните покрития?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Необходимо ли е да се нанесе крем под захарната глазура и какъв вид?
-
С кои видове захарни покрития се работи най-лесно и кой да избера?
-
Колко дълго издържат захарните покрития?
-
Как се използват прахообразните хранителни оцветители?
-
Как да намажа тортата отстрани с крем, без да зацапам подложката?
.С какво да намажа тортата отгоре и трябва ли да изчакам да стегне преди да сложа фондана? С какво да залепя фигурките отстрани на тортата и ако са отгоре също ли трябва да ги залепвам към тортата? Е, май е това, ако се сетя за още нещо ще ви попитам .И от чисто любопитство искам да попитам как се приготвя Royal Icing.Търсих тука във форума и намерих рецепта, че се прави от пудра захар, белтъци и вода, а в руския сайт пише само пудра захар и белтъци.Май станаха доста въпросите
малко торти нещо днеска 

Нямаше кой да чака за украса ама аз щото хич не обичам зимата си подарих едно букетче цветенца 
.
,а ми се иска да направя 

