ДЕКЕМВРИ № 95

  • 13 544
  • 303
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 280
Много гости ,много нещо ... като се ходи на гости се носи подарък ... може и на райета  Joy

# 181
  • Мнения: 337
То пък човек да не покани някой гост и веднага го налазват...затова внимавайте какво си пожелавате и най-вече кого каните Joy

А бе Даринке не ти ли замириса на нещо Фносно ?...бо

# 182
Аз цъкам, цъкам вече час
на тоз бутон заял-
забравена парола де съм блял...  Whistling

На други пробутвайте ги тез (пауза) лъжи, че няма да сте тук
кат гледам ви, все сте си тук на някого напук
 Joy Joy Joy

И никой да не смее да издава самоличността ми нова...
Бо!


# 183
  • Мнения: 280
Баш -баш ... тъй ми звучи едно римско тва ша знайш  Joy

# 184
  • Мнения: 337
Сори тънкошийке лебедова ,
ако искаш да си скрита ,
махни това райе
и тури си пепита  Joy

# 185
  • Мнения: 44
Тук е било много интересно снощи  smile3534

Мамо Яни, да ти е живо и здраво мъжлето! Тортичката е супер!

На нас ни ръсте 9-ти зъб (на Калоян де), та цяла нощ не спим (и двамата)  Sad

# 186
  • Мнения: 1 065
Яни, да ти е жив и здрав мъжо   bouquet. Следя я аз тортената, голяма тръпка ми е.  А на теб наистина страхотно ти се получават розите.
Бори, Калина си тананика, но не някаква определена мелодия, а само на- на- на  Laughing. Много е смешна.
Макси, а честито. Да покажеш после чорапите  Laughing. Гле`й какво натворих  на 23- 24- ти декември http://www.snimka.bg/album.php?album_id=149486&pid=9956225. Направо беше инфарктно положението, но 2 седмици водихме кореспонденция с фирмата с кройките. От ибей да ги бях поръчала, по- бързо щяха да дойдат.
Да не пропусна- здраве за малките болни човечета  Hug

# 187
  • София
  • Мнения: 1 078
Абе ония двете дето на последък ми се губят що ли не вземат да драснат вече ,а?
За Вещуната и Скокондрата иде реч. Мяркала ли си ги скоро?
Прочетох ва  Mr. Green И ни сам съ крила, аз винаги си стърча открито, ама сега в моя живот е голям хаос - в Ла Редут има намаления, тъй ще прощавате, не смогвам и пари да харча качествено, и акъл да ви давам. Rolling Eyes
Тая Скокондра обаче много сладък гъз е хванала с обектива си, наблюдателна е тя Mr. Green
Не че на Дарка и Дуцка не са им сладки и на тях... Mr. Green

Ся кво още newsm78 Опитвам се да сваля килограмчета, които така успешно качих по време на празниците, ама нИ щат гадовете да бЕгат от мен, хванаха се с цепките си прустчета и за моя гъз и стоят, мам*цата им мръсна.

Дуце, оздравя ли Криската бе, какъв е тоя антибиотик? Цункай я от кака й  bouquet

Чиги, тази рокля ти ли я уши? Майсторка си ми ти, майсторка. Ама се подсетих как аз преди две години търчах по магазините за да изпълня поръчката към Дядо Коледа от Саша - беше си поръчала блестяща шарена рокля от девет цвята Crazy Пробвах да й кажа, че Дядо Коледа няма време да търси такива работи, но тя бе категорична, че за него няма пречки, имал си Снежанка, джуджетата, та те си разпределят ролите. Разбрах аз, че трябва да се впрягам и почнах да търся, но никъде нямаше достатъучно етания, абе грозотия страшна, но БЛЕСТЯЩА и шарена Mr. Green И почнах с шиенето, ама понеже плата поради кичозността си не беше евтин, та трябваше да мъдря нещо от неособено голямо парче. В почивката, когато вече бях ни жива ни умряла, че трябваше за една нощ да ушия, преброих райенцата и се оказа, че цветовете бяха точно девет Mr. Green Накрая уших супер грозна, но напълно отговаряща на поръчката рокля, която не беше облечена повече от два пъти, защото освен грозна беше и много боцкаща, но Саша каза:"Видя ли сега, че Дядо Коледа може всичко?" Mr. Green И се закани догодина да поръча още нещо интересно ... добре че забрави  Mr. Green

Край на поемата, че шефката дойде и трябва да освобождавам компа Rolling Eyes

# 188
  • Мнения: 280
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ , браво че се отчете поне ... знаех аз ,че ми е сладък гъза ама Дуцата не е много съгласна   Laughing
Успех с намаленията и умната с бюджета , че ... ааааа, и наминавай по-често вечер че се заформя седянка и липсваш.

# 189
  • София
  • Мнения: 1 078
 gydi

# 190
  • Мнения: 337
Вещуно, добре се разписа , бях ти забравила аватара вече ...и името ти  леееко беше започнало да ми убягва.Не ме измъчвай така , обаждай се от време на време предателке ларедутска #2gunfire

Чиги, аз за умения , като твоите мога само да си мечтая .До вчера незнаех от къде се пуска това чудо.Добре , че хората баха сложили едно дискче с обяснения , за индианци , че успях и макаричката с конеца да си инстална Joy ...голямо чудо на техниката , голямо нещо. Да не говорим , че кройка съм виждала само в списание Жената днес и чат пат от Бурда и то в средата прегънати от телбод-а Joy А го разгънАх , а онемях Mr. Green
Сега си подгънах едни гащи , които бях срязала преди време и носех за домашни , но сега , като им ударих тегела и са почти за дискотека годни Mr. Green

Даринке , сладък е бе душа , сладко като мед малко дупе имаш ....ама някога е било Joy

# 191
  • Мнения: 280
Значи , Дуце , намери викаш копчето " но индианс " натисна го и машината заработи  Joy

Вещ ... не ми подсвирквай тука , ам си домъкни редутския задник в чата за едно ДУ или ДВ да не те забравим съвсем, че скоро нямам път към Сф.

# 192
  • Мнения: 337
Почти така стана Даринке ,колко си прозорлива ,  с тази разлика, че на моето пишеше: фор индианс ОНЛИ!!! Whistling

# 193
  • Мнения: 280
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ , то така ,щото там у УСА по-модерно ...  Joy

# 194
  • Мнения: 337
Нормално , все пак живея в страната на индианците ,и за тези неща е помислено ,  което моментално ме навежда на мисълта , как и ти не си родена тук ?
Всъщност знае ли се със сигурност месторождението ти? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт