Нещастна съм със съпруга си, а няма на къде?!

  • 23 299
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 448
Цитат
Бащата изживява появата на бебето вкъщи също бе хора

Ако и аз ги изживявам като нейния мъж още 5 ще искам да имам в къщи.  Laughing

Напълно е възможно само от това да ми опротивее някой, да не иска да си мръдне задника като се прибере за да ме отмени за собственото си бебе и да не се интересува от мен имам ли аз някакви желания и нужди, ами да си гледа телевизора и да лежи. Пък после отпочинал да я натиска за секс.  ooooh!

вечер той трябвало да си почива, както и през уикенда, за да презареди батериите, аз съм си почивала, докато беба спяла newsm78
Започна да ми говори на инат, да ме дразни, не иска никъде да излезем, дори да разходим бебе, не му се ходи на гости /щото обича да си лежи, а на гости не може/, не му се ходи до МОЛ-а , ставало му лошо от тези места, не му се излиза дори  в квартала...
Само му се гледат мачове и филми и му се карат ски?!

# 31
  • София
  • Мнения: 62 595
Никаква следродилна депресие не е, а има мъж-калпазанин. Мързи го, та две не вижда. И аз да съм на нейно място не само няма да го погледна, ами да съм го замерила с нещо или да съм вдигнала лют скандал.

# 32
  • Мнения: 293
Според  мен авторката и мъжа и имат проблем във връзката си и той не е съвсем от появата на бебето.Това,че все още иска секс от нея ме навява на мисълта,че не може да става дума за любовница за това го изключвам.Не може да се обичаш с мъжа си , всичко да върви по мед и масло,да ти помага и да е този,от който си искал да имаш дете съответно и той-демек искали сте го и двамата и сте го мечтали и в един момент щото само поливал с вода,а не къпел изцяло той детето вечер,не облизвал къщата след работа и не му се ходело по Моловете-да го намрази.Според мен проблема се корени в това,че авторката е забременяла от него,оженила се от нема и къде (защото е бременна) и сега започва да вижда кусурите му.Нека седне и да говори с него.Колкото на нея и е стресиращо след появата на бебето , толкова и на него.Не мисля,че мъжете са животни и нямат право на нищо.Още повече че не можем да чуем неговото мнение. Naughty

# 33
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078

вечер той трябвало да си почива, както и през уикенда, за да презареди батериите, аз съм си почивала, докато беба спяла newsm78
Започна да ми говори на инат, да ме дразни, не иска никъде да излезем, дори да разходим бебе, не му се ходи на гости /щото обича да си лежи, а на гости не може/, не му се ходи до МОЛ-а , ставало му лошо от тези места, не му се излиза дори  в квартала...
Само му се гледат мачове и филми и му се карат ски?!
Ами да де, чувствата явно са взаимни. И двамата не се понасят, не си пасват, не са един за друг. Ясно и просто.
Другото са само оправдания. И то не пред нас, другите, оправдаваш се пред себе си, че ето на, този човек не е достоен за любовта ми.

# 34
  • Мнения: 617
Следродилна депресия...?А ако той беше мъж да място нямаше да позволи да изпадне изобщо в някаква депресия, щеше да се погрижи за нейното разнообразие и да забележи ако тя не е доволна от живота си и от него.Студено му е , неприятно му е...дрън, дрън...лайнарщини и лигавщини...в крайна сметка тя си е съдрала .... преди няколко месеца и след това я е наградил да си гледа и сама детето.Работел... и какво работи?Да не е миньор или тракторист, че трябва пък толкова често да си презарежда батериите?Ми сори, ама такива не ги оправдавам.И скъпа сега като не иска да излиза с теб след годиди пък изобщо...или става другият вариант- като те види, че си хващаш живота в ръце и приятелките под мишница и си купонясвате по женски ще се сети за теб, ама тогава няма да има кой да го забележи.Гледай си живота, спокойствието и детенцето и знай, че и твойто време ще дойде като поотрасне бръмбарчето.

# 35
  • Мнения: 2 448
Ами да де, чувствата явно са взаимни. И двамата не се понасят, не си пасват, не са един за друг. Ясно и просто.
Другото са само оправдания. И то не пред нас, другите, оправдаваш се пред себе си, че ето на, този човек не е достоен за любовта ми.

Не виждам смисъл да се оправдава, но нали трябва да напише обяснение защо според нея тя се чувства така.
Не мисля, че ако обичаш някой и л***а да ти с***е на главата си длъжен да му се радваш.
В този смисъл съвсем възможно е , както ти е било приятно с някой, така негови действия да доведат до това да не го понасяш.

# 36
  • Мнения: 293
Да,Пасинет права си но тук става дума,че проблема при тях не е ,че той не помага а просто проблем на отношенията им които нямат нищо общо с бебето.Просто тя изтъква това....но истинската причина според мен се корени другаде....

# 37
  • Мнения: 293
Нещастна включи се да ни просветлиш малко,че..... Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 2 448
Нещастна включи се да ни просветлиш малко,че..... Rolling Eyes

Виж кое време е, или мъжа и е на компа или вече е заспала жената от умора. 
Да се надяваме, че утре ще напише нещо.  Laughing

# 39
  • Мнения: 293
Може пък и до Мола да са отишли  Laughing Шегувам се,разбира се.....
Има хиляди вариации, тя най-добре знае какво животно си е взела за мъж.... Close

# 40
  • Мнения: 3 416
Погледнах даже два пъти,за да се уверя дали не съм го писала точно аз Tired,с тая разлика,че нашето дете не е на 5 мес. Абе не искам да обезкуражавам авторката,ама нещата по-зле стават по-нататък и определено няма нищо общо със следродилната депресия. Смея да твърдя,че не съм имала изобщо такава депресия и при нас проблемите дойдоха абсолютно по-същия начин след раждането на детето. И след цялата тая работа какъв секс бе хора... ooooh!

# 41
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078

В този смисъл съвсем възможно е , както ти е било приятно с някой, така негови действия да доведат до това да не го понасяш.
Да, разбира се, не изключвам тази възможност Peace

Просто това, за което говоря, съм го преживявала вече. За това ми се струва по-вероятно. Simple Smile И аз така говорех тогава /е, почти така, защото нямаше дете/, че не иска да излизаме, че ме дразни нарочно, бля бля... И си вярвах даже Crazy
Сега осъзнавам, че всъщност човекът си е бил същият, както и 6 години преди това, но аз съм се променила. За добро или лошо съм спряла да го обичам и съм си търсела причини за това. А то просто се случва, като влюбването...

# 42
Според мен си търсиш оправдание за чувствата си, защото така е по-леко. Абсолютно съм съгласна с AGAPH, не може да намразиш някой за 5 месеца, защото не ти помага достатъчно (според теб). Причината е някъде другаде и доста по-отдавна, но само ти си знаеш. ... Пък защо да нямаш избор, разводът не е ли решение за хора, които не се обичат вече newsm78

# 43
  • Мнения: 1 726
Не искам да обиждам никого, но поведението на мъжа ти ми напомня много на това на нашето куче, когато се роди детето. От ревност се правеше , че не го забелязва, постоянно си искаше неговото (всички разходки и глезотии, с които си беше свикнало), като не му обръщах внимание ставаше агресивно; искаше да стои при бебето, а когато го пуснех се изпикаваше демонстративно на най-неподходящо място и т.н..

 Мисля , че мъжът ти възприема детето , като "конкуренция" и невъзможността му да се пребори с нея го кара да се държи така. Трябва да му обясниш ИНдиректно, че не е така и да започнеш да му даваш възможност да се почуства отговорен, т.е. оставяй го от време на време сам с детето(отиди сама да напазаруваш или на лекар), просто му гласувай доверие поне за малко Peace.

# 44
Здравейте, видях, че ме предизвиквате да се включа отново, макар, че не ми се искаше, ще отговоря на пасиент и агапф:
Пасиент напълно ме разбира, точно така се чувствам, както тя описва, че би се чувствала на мое място.
А Агапф, не искам да се заяждам, но ми се струва, че търсиш под вола теле в моята история и дълбаеш по-скоро в своите фантазии, отколкото в нашите по-дълбоки отношения.
И, преди детето мъжа ми беше образцов, не спираше да се труди у дома, да ме уважава и зачита желанията, както и аз неговите, взаимно се зачитахме и помагахме, обичах го, а той ме боготвореше, поне с такова убеждение бях и затова се омъжих за него.
Имам чувството, че той разбра, че с раждането си аз още повече станах зависима от него и няма на къде, ако преди детето, можех да си хвана шапката и развод, сега не мога, такива са ми разбиранията за семейство, за детето да расте с двамата, и той го знае.
Снощи му спретнах скандал, той се разсърди, спря да ми говори, но сега аз потънах в мрак, и не за да го накажа, а просто така се чувствам и не му отговарям, той си е същия. Няколко дни ще се старае, ще помага и после пак ще се отпусне , когато започна да му говоря и да се усмихвам, не мога дълго да се мръщя?!

Общи условия

Активация на акаунт