Леене на куршум ?

  • 160 222
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 206
Хубаво де.. на мен не са ми ляли куршум и затова ми беше интересно да прочета темата. Какво значи, че ви излязъл страха? И като е излязъл дали наистина сте се отървали от него? Rolling Eyes

Vache честно казано за мен играе голяма роля внушението ( това е лично мнение, моля, да не ме захапват съфорумките).
Когато аз ходих бях доста малка ( може би 6-7 годишна ). Спомням си, че жената ми показа "куршума" и ми обясни това си ти, наведедена над момичето. Тогава уж го видях.
Обаче години на ред след това, картината изплуваше в съзнанието ми и от тогава аз си имам страх от водата. Влизам си до коленете и това е, колкото и да е спокойно морето. Simple Smile

Мерси за отговора  Grinning Ето това се опитвам да си обясня. Понеже мен много страхове ме тресат, обаче не вярвам едно парче олово или там каквото и да е да ми ги унищожи при положение, че аз самата не усоявам да си овладея съзнанието  Wink

# 16
  • Мнения: 293
И аз много се надявам да ми помогне.Но не познавам във Варна такава жена.Бях подочула за някаква жена срещу дом Младост но не знам точно къде и как да я намеря....
Дано да ми помогне  Praynig

о, ако е тая за която си мисля,Мария ли се казваше Rolling Eyes голяма шарлатанка ooooh! уж била сляпа, само уж Whistling

Срещу дом Младост е леля Сафет. Има добро име и много хора ходят при нея. Леля ми се беше изплашила от змия, Сафет видя 9 змии.
Месец след това, по време на разкопките на в двора на леля ми, откриха змийското гнездо с 9 змии вътре.
Аз обаче съм доста гнуслива, а в процедурата е включено с лъжица да вземе от водата в купичката, където е изляла оловото и да премие кирливата брава на една от вратите си. После водата пада обратно в купичка и после отпиваш три глътки Wink
Е, аз не можах да отпия  Laughing
Ако искаш - ще ти обясня къде точно срещу Младост е.

Дайте ми координатите моля!  Трябва ли да се запиша или трябва да отида да вися там докато ме приеме ??? newsm78  bouquet

# 17
  • Варна
  • Мнения: 777
На предната страница съм ти обяснила къде живее леля Сафет.Мини някой ден и ще ти кажат какво да правиш.Живея наблизо и постоянно ме питат минаващи хора къде живее лелята,затова си мисля,че приема и без записване.Иначе не я познавам лично,но съм я виждала-изглежда приветлива лелката...

# 18
  • Мнения: 293
И аз живея наблизо но работя в центъра от 9.30 до 18.30 и просто нямам как да отида и да чакам докато ми дойде реда.Затова си мислех ако става със записване с час да се запиша.В противен случай ще трябва да си взема почивен ден.А знаеш ли дали събота и неделя приема (защото това е най-удачния за мен вариант )???

# 19
  • Варна
  • Мнения: 777
Не мога да кажа със сигурност,но май съм виждала хора и в почивните дни...Просто жертвай едно ходене до тях с разузнавателна цел и ще разбереш.Съжалявам,че не мога да помогна с друго...

# 20
  • Мнения: 293
О,ти помогна достатъчно! Благодаря ти много ! Надявам се да ми олекне след посещението ми при тази жена....  bouquet

# 21
  • Варна
  • Мнения: 777
Дано!И сподели после как  минало...

# 22
Мога да ти дам кординати, ако искаш пиши на kleo772000@yahoo.com, преди 2 месеца и на мен ми се наложи да търся попаднах на жена, която много ми помогна.

# 23
  • Мнения: 293
Вече посетих тази леля Сафет но не съм доволна изобщо.
Никакво внимание не ми обърна нито ми каза от какво съм изплашена.
Лееше едновременно на мен и на едно малко дете.
Очаквах повече внимание и по старателна работа.
Не знам дали ще има резултат....

# 24
  • Варна
  • Мнения: 777
Съжалявам,че така се е получило...Бабето да не изтърве кинтите,май на търговия го е обърнала,а не да помага на хората...Не се ядосвай,помни,че всичко е в главата ти!Малко е въпрос на самовнушение,повярвай си и всичко ще се нареди!

# 25
  • Мнения: 293
Да,наистина ми се стори много комерсиализирано.... #2gunfire

# 26
  • Мнения: 116
внушение си е!ляли са ми 4 пъти след катастрофа,още си ме е страх както в началото!!!!

# 27
 Щом си решила да ходиш  за такова нещо,ето ти  едни телефони ( Варна):

ОСМАН ХОДЖА -    089/9668143


ПАРА МАРИЯ- 
052/607157, 088/5109826

Аз не съм ходила,само ти "услужвам". Heart Eyes





# 28
  • Мнения: 1 217
Дайте някакво име и за София,или около София.
Аз след тия земетресения не мога да се съвзема.Направо съм луднала.
Все нещо ми се причува бучене,или че се клати лампата ,или цветето.
Като си легна вечер,всеки момент очаквам да падне тавана върху мене.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 268
Първо да си кажа,че съм неверница-нито на леене на куршум,нито на ходжи,нито на църква ходя.Съжалявам понякога,вярата е хубаво нещо.
Смисъла на леенето на куршума е в монотонността на действията-бабката си мрънка и те приспива,процедурите се повтарят по няколко пъти,тегаво едно такова ти става.Обикновено сте сврени в тясно пространство,топло,печката за разтопяването и тя грее,абе всичко е с цел да се успокоиш.А и съм чувала,че водата има сама по себе си магически свойства,като пусне оловото и то фъсне все се стряскаш,и така до 9 пъти,ако си много уплашен.За да ти се събере сърцето,както казват те.Просто претръпваш,според мен.
Ходила съм заради децата,бабата ни беше съседка,много приятна и мъдра жена.Дори ме караше да слушам какво си мърмори,че този занаят не се давал,а се крадял.Та това е опита ми с леене на куршум.Трябва да вярваш,за да ти помогне.

Общи условия

Активация на акаунт